Надя Мейхер не вийде за стариганя і готова "стрибнути під потяг"

6 серпня 2008, 15:37
Колишня учасниця "ВІА Гри" Надя Мейхер нині тішить своїх шанувальників з екрана телевізора. Чарівна брюнетка, усупереч чуткам, повертатися до старої групи не збирається. Тим більше тепер у неї є справи поцікавіше - Надя закохана.

До речі, Мейхер зізналася, що готова "стрибнути під потяг", а от шлюби зі старими дідуганами - не її парафія.

"Я б з чоловіком такого віку (років на 40 старший за свою обраницю) не жила. У якій би прекрасній формі він ні був, яким би інтелектуалом він не був!.. Розсудливі, мудрі люди не живуть от так - живуть тільки ті, хто неповноцінний", - каже Надя в інтерв'ю "Сегодня".

"...Любов як до чоловіка або як до жінки, любов на рівні сексу, пристрастей років під 50-60 - це вже збочення. Виходить, у 60 років цим дідусем керують гормони?! Страшно подумати - ще віагри наїсться, і серце зупиниться!" - додає співачка.

Загалом, улюблену тезу багатьох "любви все возрасты покорны" Мейхер відкидає: "Це все фігня! Я в це не вірю, це неможливо, тому що природою створено так, що зустрічаються два чоловіки плюс-мінус 5-6 років, ну 10 - це стеля".


Шлюби зі старими дідками - фігня, впевнена Надя Мейхер

Залишається сподіватися, що обранець колишньої "ВІА-гри" відповідає заявленому віковому критерію. Адже, як зізналася Надія газеті "Факты. События и люди", зараз вона переживає неймовірну історію кохання.

"Вона в мене зараз. Напевно, найбільш неймовірна! Всередині в мене відбувається щось дивне", - поділилася вона.

Утім, за словами Мейхер, шлюб її поки не цікавить. "Вважаю, що це не головне. Знаєте, скільки пар одружуються, а за кілька років розлучаються і ділять майно? Брудні справи, розбірки... Хіба це добре? Тільки не напишіть, що я вже думаю про розставання зі своїм коханим", - каже вона.

Втім, про те, що вона ніколи не вийде заміж, Мейхер-Грановська вже не говорить:

"Я не знаю. Над цим ще варто помізкувати. Думаю, має бути відповідний момент, який для мене ще не наступив. Може бути, він ніколи не наступить, а може, і зовсім незабаром... Чим чорт не жартує?"

Сама екс-"ВІА-Гра" поки про шлюб не думає. Але закохана

До речі, свій характер екс-"ВІА-гра" чесно характеризує як "у тихому вирі чорти водяться".

Втім один постійний чоловік у Наді точно є, незалежно від шлюбу або його відсутності. Річ про 6-річного сина зірки, Ігоря. Один час хлопчик, як пише видання, жив в Італії, зі своєю бабусею.

"Зараз він тут, зі мною. У серпні йому буде шість. Син у підготовчому класі, куди він страшно не хоче ходити. І я в роздумах, водити його туди чи ні", - бідкається зоряна матуся.

Надя, за її словами, сама відвозить сина до школи, а послугами няньки користується тільки у крайніх випадках, коли треба піти на який-небудь захід. "Я намагаюся, щоб син поменше їх відвідував. Ще встигне, якщо захоче", - додає вона.

Сину Наді, Ігорю 6 років

До речі, машину Мейхер водить сама. "Взагалі ж, з радістю ходила б пішки і їздила в метро. Раніше, коли мала таку можливість, я була більш енергійною. За кордоном, де мене не впізнають, я машиною не користуюся, ходжу пішки". - розповідає співачка.

Утім, місто як таке Мейхер взагалі не любить. Каже, їй ближча природа. "Адже я виросла у селі. При нагоді виїду жити, наприклад, в Австрію. Тільки не зараз..," - посміхається вона.

До слова, коли Надії були 16, її батьки розійшлися. "Ой, батьки так багато разів розходилися і сходилися! По-моєму, вони навіть зараз не розлучені. Точно не знаю", - виправляє Мейхер.

"Я навіть вдячна мамі за те, що вона залишила мене одну. Я переїхала в інше місто, де жила у гуртожитку. Цілком була віддана сама собі. Безумовно, робила якісь помилки. Неважливо які..," - зізнається співачка.

Мейхер виросла у селі

"Я волелюбна людина, і це проявлялося з раннього дитинства. У два роки я тікала з будинку. В 11 років у моєму житті з'явилися танці, на які я витрачала майже весь вільний час. Ходила на балет, на народні танці... Між іншим, мама хотіла, щоб я стала перекладачем. Якщо б я не займалася танцями, напевно, так би і вийшло", - додає вона.

Хоча мріє спробувати себе артистка ще на одному поприщі - акторському. От тільки грати фатальних красунь і стерв їй не хочеться - цікавлять тільки позитивні ролі або трагічні, як, приміром, Джульєтта, Анна Кареніна...

"Так! Під потяг і все - 100%! Або ще комедійні ролі - теж цікаво!" - підтакує Мейхер.

Надя могла б, як Кареніна, - під потяг - і все. Вона любить драматичні ролі

А попрацювати співачка мріяла б з російською Ренатою Літвіновою. "Мені дуже близька її манера поведінки. У мене теж буває розум за розум заходить і в мені прокидається якась інопланетянка", - пояснює Надя.

А от пластична хірургія, до якої прибігають багато акторок, не викликає у Надії позитивних емоцій.

"Я особисто не з її прихильників. Це добре тільки у тому випадку, якщо потім обличчя не перетворюється на маску. Головне, зберігати природність. Я, приміром, проти того, щоб прибирати зморшки. Мені здається, у жінці з її природними зморшками є якась шляхетність, краса", - говорить вона.

"Я не вірю у те, що, якщо жінка почувається непотребом, їй допоможуть пластичні операції", - додає екс-"ВІА-Гра". Та й дієти - не для Мейхер.

Мейхер: Якщо жінка почувається непотребом, їй не допоможуть пластичні операції

"Я довіряю своєму організму і їм усе, що мені хочеться. А на дієтах взагалі не сиджу. В 16 років я вирішила, що раз на тиждень, по середах, не буду нічого їсти. Але витримала тільки один раз. На наступний ранок після голодування я так знесилилася, що навіть не змогла одягтися. Мої добрі подружки відразу накрили стіл. Я наїлася бутербродів, картопляного пюре з тушонкою, і сили відновилися. На цьому всі мої дієти скінчилися", - згадує артистка.

Надя, за її словами, взагалі всеядна. Не любить тільки жирну, пересмажену і дуже гостру їжу. А от улюблена страва зірки - оселедець під шубою. А форму підтримує у спортзалі, басейні.

Фото Дмитра Амідова, фото з сайту http://www.via-gra.org.ru, фото "Сегодня" та фото "Факты. События и люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів