Женя Власова розповіла про неповагу Костюка, "ВІА Гру" та зраду

4 вересня 2008, 11:37

Співачка Євгенія Власова останнім часом у жовтій пресі частіше згадується поряд із своїм екс-чоловіком. Не дивно, адже той - продюсер "ВІА Гри" Дмитро Костюк. Щоправда, за словами Жені, вона досі не розуміє, що насправді він робив для дівочого гурту.

Окрім того, у нещодавньому інтерв‘ю Власова розповіла про справжні причини свого розлучення, про брутальність колишнього чоловіка, згадала про зради і ревнощі.

"Він завжди мені казав: "Ти повинна співати, посміхатися і мовчати!"...Мені завжди доводилося протистояти Діміній брутальності", - ділиться Власова в інтерв‘ю журналу "Публичные люди" про свої стосунки з Костюком.

Це тепер вже Євгенія може впевнено сказати, що Дмитро - не її людина. А разом так довго їх тримала, за словами співачки, "напевно, його наполегливість".


Продюсер "ВІА Гри" Костюк казав своїй дружині Жені Власовій: "Ти повинна співати, посміхатися і мовчати!"

"Ми знайомі з ним вісім років, але разом прожили набагато менше. Одного прекрасного дня я прийняла рішення, зібрала речі й пішла. Наступного дня тест на вагітність показав, що я вагітна. Тож тоді піти не вийшло", - розповідає Женя.

У Власової і Костюка чималенька різниця у віці - 13 років. Це також вплинуло на характер стосунків пари. Адже Дмитро до Жені вже був одружений.

"Так, і свій попередній досвід він намагався спроектувати на мене. Якийсь час мені здавалося, що я живу не своїм життям, а беру участь у чужому спектаклі театру абсурду", - зізнається вона.

"Дуже складно працювати з людиною, що не поважає тебе як жінку і як артистку", - каже співачка, переконана, що багато у чому дії її чоловіка-продюсера були непрофесійними.

Євгенія каже, що колишній чоловік не поважав її як жінку і як артистку

"Річ у тім, що моя присутність в ефірі залежала не від мене - після заміжжя моїм менеджментом займався мій, тепер вже колишній, чоловік і продюсер Дмитро Костюк. І саме від його політики залежали мої професійні успіхи", - розповідає артистка.

На зауваження ж про те, що у проект "ВІА Гра" Костюк вкладався значно більше ніж у проект "власна дружина і співачка Євгенія Власова", Женя відповіла:

"У "ВІА Гру" вкладається не стільки Дмитро, скільки брати Меладзе, які фактично і є продюсерами групи. В принципі, я дотепер так і не зрозуміла функції Дмитра у "ВІА Грі".

"...Мене настільки дістали наші стосунки, що я змушена була двічі відмовитися від спільної роботи з Костею Меладзе. Тому що розуміла: у цьому співробітництві неминуче спілкування з Дмитром. Я втомилася залежати від його поганого настрою і ревнощів", - додала вона.

Костюк втомив Власову

Цікаво, але у самої Жені ревнощів, як з‘ясувалося, не було - тим більше у питанні "ВІА Гри".

"Ні, не ревнувала. Тому що точно знала: там суто робочі стосунки і нічого більше. Втім, навіть якби щось було, це не суть важливо... У наших сімейних стосунках і без того вистачало нюансів, які невблаганно вели до розриву", - ділиться співачка.

Однак, як зауважила Євгенія, якби Костюк зрадив - вона б не пробачила і близько не пустила б його у своє життя.

Дуже гнітило Власову те, що, на її думку, всі спроби створити теплі та довірчі стосунки у сім‘ї, привнести у повсякденне життя елемент романтики Костюку були не потрібні.

"А з приводу складностей...вони були такого характеру, що про них соромно розповідати навіть у найжовтішому виданні", - інтригує зізнанням Євгенія.

Женя каже, у неї з Костюком були такі складності, про які "соромно розповідати навіть у найжовтішому виданні"

"У справжній сім‘ї всі проблеми вирішують спільно, а не перекладають на тендітні жіночі плечі. У період моєї вагітності він виявляв абсолютну байдужість до мого здоров'я. А в мене була загроза зриву. Він довгі роки просив мене народити дитину, тому його ставлення було вдвічі образливішим", веде далі Власова.

"Я пішла від Дмитра на п'ятому місяці вагітності, тому вона дійсно цього поки не усвідомлює. Вони прекрасно спілкуються, Ніночка його дуже любить. Сподіваюся, що і він буде відповідати їй тим самим", - поділилася Женя..

За словами Власової, вона для себе вирішила, що дочка повинна якнайчастіше бачитися з татом. А з віком, Ніна "сама багато чого зрозуміє".

Женя з дочкою від Костюка, Ніночкю

"До речі, мама залишила кар'єру акторки, щоб виховувати мене, оскільки можливості віддати бабусям-дідусям або найняти няньку не було. Зараз вона допомагає мені виховувати Ніночку", - додає співачка.

Мама Жені грала в кіно, зокрема у фільмі режисера Євгена Шерстобітова "Не плач, дівчинко".

"Наші спільні друзі завжди говорили, що він (Костюк) мене дуже любить. Вочевидь, у Дмитрі дивним чином уживаються любов і брутальність", - продовжила тему колишнього чоловіка Женя.

"...Зараз, чим більше я від нього віддаляюся, тим сильніше його бажання втримати мене. Але я розумію, що стаю тієї Женею Власовою, якою була до заміжжя, і мені це шалено подобається!" - зізнається вона.

"Я розумію, що стаю тієї Женею Власовою, якою була до заміжжя, і мені це шалено подобається!"

Заразом Женя відзначила, що не варто переоцінювати можливості Костюка і недооцінювати її. І хоч, може, екс-чоловік і захоче зашкодити просуванню її кар‘єри, Власова впевнена: все буде добре.

"Я все-таки мати його дочки. І потім: сьогодні я співачка, а завтра можу стати президентом країни", - жартує Женя.

Наостанок Власова нагадала, що незабаром вийде її новий альбом "Синергія", закінчилися зйомки нового кліпу і на весну готується концертний тур.

"А ще в моєму житті є таємниця, що наповняє мою душу прекрасним. Але про неї ви довідаєтеся пізніше!" - заінтригувала Власова.

Фото з офіційного сайту Євгенії Власової, фото з особистого архіву співачки з журналу "Публичные люди" та фото Олександри Гнітицької з www.svitske.tv

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів