Віталіна Ющенко про перше побачення, меніск і "Mitsubishi" для сина

8 жовтня 2008, 12:30
Старша дочка президента, Віталіна Ющенко із задоволенням говорить про свою "кохану дівчинку" та "улюбленого сина". Але про батька своєї першої дитини згадує неохоче.

"Я вчилася водити з п'яти років, на татових "Жигулях" спочатку. А синок хоче жовту "Mitsubishi", - розповідає вона журналу "Публичные люди".

Сидячи за кермом масивного чорного "Range Rover", Віталіна продовжує:

"Садок у нас називається роботою. Усі ходять на роботу: мама ходить, тато ходить, Вітя ходить. Гроші на машину заробляє, от уже гривню двадцять назбирав", - розповідає президентська донька про досягнення власного сина.

Маленький Віктор Ющенко хоче "Mitsubishi" і повторює за папугою

За словами Віталіни, у їхній сім‘ї усі спілкуються українською, хіба що діти, коли надивляться мультиків, можуть сказати що-небудь російською.


"Вітя нещодавно видав: "Поле, русское поле!". Я тільки потім згадала - папуга Кеша, його улюблений мультик", - всміхається вона.

Окрім того, як підкреслює модель Айни Гасе, родина в них ще й дуже віруюча.

"На ніч і перед школою (дітей) хрещу обов'язково, мама завжди так робила, і я теж. Мама одного разу сказала, що сильніше за материнське благословення захисту немає", - згадує Віталіна.

Та мама мамою, а питання із татом дочки Віталіни досі залишається напіввідкритим. Так, на питання журналіста, чи бере Михайло Гончар, батько Ярини-Домініки, участь у вихованні дочки, Ющенко неохоче відповіла: "Вони бачаться по неділях. Я не хотіла б про нього говорити".

Батько Ярини-Домініки бачить її по неділях

Як розповіла донька Віктора Андрійовича, вона до батьків завжди звертається на "Ви". "Так. Для мене це природно, і таке поважне звертання породжує особливу близькість між батьками й дітьми", - впевнена вона.

Що ж до розлучення своєї матері із Віктором Ющенком, то Віталіна до цього питання дуже й дуже толерантна. "Це їхнє особисте життя, я поважаю їхнє рішення. А з Катериною Михайлівною ми швидко подружилися", - запевняє вона.

Згадуючи про батьків, Віталіна розповіла і про те, чого навчилася у дитинстві та як виховувалася.

"У маминої мами, в Ульянівці, все було за найсуворішим режимом: зарядка о сьомій ранку, після школи півгодини відпочивати, потім на стадіон бігати. У Хоружівці дідусь і бабуся привчали до іншого - до роботи", - пояснює вона.

Дочка президента зізналася, як ставиться до розлучення батьків і Катерини Ющенко

"Я вмію доїти корову, знаю усе, що стосується городу. У юності ми сиділи з компанією до двох ночі, але вставати треба було все рівно о шостій ранку", - додає Віталіна.

"Батько водив мене в садок і з садка, годував, я просто жила у нього на роботі. Скільки себе пам'ятаю, ніколи не лягала спати, поки він не прийде. Коли він працював у Нацбанку, ми жили поруч, і після школи або інституту я завжди до нього заходила. Це не було його "забаганкою", щоб мене контролювати, це було так: цьом, я тебе люблю - я тебе теж люблю, і розбіглися", - згадує дочка президента.

Щоправда, попри особливу близькість, відкритися, скажімо, батькові часом було ой як не легко.

"Коли у мене намічалося перше побачення, я довго думала, як сказати батькові. Настрій у нього начебто гарний і я обережненько кажу: у мене є друг, він сьогодні запросив мене у кіно", - згадує Віталіна.

Колись Віталіна боялася розповісти батьку про перше побачення

"Боже, що було! "Яке кіно? Який друг? У тебе є робота? От і займайся своєю роботою!" Батько мене лає більше за всіх у родині, але і хвалить більше за всіх. Хоча Андрюша з ним теж не розлий вода", - додає президентська старша.

До слова, про братові, Андрієві, уподобання Віталіна також дещо згадала. Каже, конями він не надто захоплювався.

"Ні, його більше захоплювали велосипеди, скейти на Майдані, усі лікті та коліна були зчесані. Зараз у нього проблема з меніском, нещодавно взагалі ходити не міг, йому зробили кілька операцій. Практично одночасно із Кличком - тільки Віталію зробили успішно, а Андрію ні", - ділиться Ющенко в інтерв‘ю.

І знову згадуючи про свою юність, Віталіна не втрималася від розповідей про коханих коней.

"Я настільки захоплювалася кіньми... У п'ять років, у селі, я вже тайкома їздила верхи й весь час боялася, що хто-небудь скаже дідусеві. На фермі коням зв'язували ноги, а я нишком розв'язувала", - зізнається вона.

Віталіна розповіла, що робила у селі тайкома

"Коли вперше прийшла на кінно-спортивну базу - я ж їздила завжди без вуздечки, без сідла, думала, покажу усім клас. Боже мій, виявилося, я нічого не вмію. Ще й при батькові. Було так соромно, просто ганьба", - згадує президентова доня.

А коли Віталіні було 15, Андрій із татом подарували їй коня. "Ручний був, як собака, зараз, звичайно, сердиться - я його рідко провідую. Дідок уже, але торік посів друге місце в Україні з конкуру", - розповідає гордо.

Взагалі, зі слів Віталіни стає зрозуміло, що любов до тварин у Ющенків - річ сімейна.

"Із тваринами - окрема історія. У мене три собаки, три коти, дві черепахи. Був ще кролик, його продавали як карликового, а виріс зовсім не карликовий, довелося відвезти до батька. У нього там свині, корови, коні, кози, качки, гусаки, куріпки, кого тільки немає", - розповідає вона.

Ющенки хронічно обожнюють живність

А коли у Ліни поганий настрій, вона бере "шнурків" ("Ну так, діти, вони за мною ходять, як шнурочки", - пояснює вона) і йде на Куренівський ринок. Звідти без звірини Ющенки не повертаються.

Фото журналу "Публичные люди" та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів