Бадоєв зробив шашлик із м'яса Анни Семенович

22 жовтня 2008, 10:30
Улюбленець українських і російських зірок, майстер кліпів Алан Бадоєв розповів, як знімає стрес, не вміє притримати гроші і як планує наступне кіно після "OrangeLove".

"Безумовно, якісь кроки я вже роблю. Але, я вважаю, друга картина повинна бути вагомішою... Я не поспішаю з другим фільмом. Для мене кіно не є дохідною частиною, щоб робити фільми, як пиріжки. Тому я поки вибираю. Мені цікаво, щоб це була зворушлива соціально дотична історія", - розповідає режисер стрічки про помаранчеву революцію в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

Алан Бадоєв міркує над другим фільмом

Доходи ж у Бадоєва, судячи з його слів, все більше від кліпів.

"Я не працюю у кредит, тому що, на жаль, у мене не так багато грошей, щоб кредитувати. Я не банк, не продаю нафту, нерухомість, усе, що в мене є, - це мої мізки, які поки, слава Богу, функціонують. Я займаюся тільки творчістю і цим же заробляю", - запевняє улюбленець Могилевської.

Однак навіть за таких умов Алан іноді іде на певні поступки своїм "підопічним зіркам". "Для українських артистів, безумовно, у мене є система знижок, тому що я підтримую свою країну і той шоу-бізнес, у якому я починав", - каже він.


"До речі, нещодавно ми з командою вирішили провести таку акцію: зробити кліпи для молодих і якісних груп. От зняли кліп з "Гуашшю", будемо створювати відео з групою "ТІК", "Бумбокс", - повідомляє режисер.

Бадоєв розповів, чим насправді заробляє і кому які знижки робить

За словами Алана, йому цікаво робити таке відео, він впевнений, що потрібно креативити. "Якщо навіть у тебе 25 тисяч доларів, ти все одно можеш придумати ідею, і насамперед тобі не має бути соромно за те, як ти її реалізував", - додає Бадоєв.

Між іншим, для тих, у кого з зірок бюджет на кліпи обмежений, кліпмейкер все одно може знайти певний вихід - знайти ідею, яка максимально була б розрахована на мінімальний бюджет. "Можу придумати таку ідею, яка зробить групу за допомогою цього кліпу мегапопулярною. Так, це я теж можу, і це відбувалося вже неодноразово", - каже він упевнено.

Алан запевняє, що він - не тусовочна людина

Зробив Бадоєв і одне зізнання стосовно своїх фінансових статків. Виявляється він безвідповідально ставиться до грошей.

"Я з тих, хто не вміє зберігати гроші. Я ніколи не ставився до них відповідально. У мене є сім‘я, діти, дружина, друзі. Я завжди все зароблене витрачав на свою сім‘ю, щоб в усіх все було, щоб усі жили прекрасно і щасливо. Тож поки я ніяк не переживаю кризу. Усе зароблене витрачається", - розповідає режисер.

"Я не вважаю себе публічною людиною. Родина для мене - моя міць, вона не є моментом загального огляду. Звичайно, у мене є дружина, двоє дітей - дочка Лоліта, їй три з половиною рочки, і син Борис, йому 10. Я їх дуже люблю", - зізнається Алан.

Бадоєв з дружиною Жанною та донькою Лолітою

Та й на провокативне запитання про те, які жінки йому подобаються, Бадоєв відповів, як справжній муж, сім‘янин:

"Мені моя дружина подобається, я знайшов ту жінку, яка відповідає всім моїм внутрішнім поривам. Це розумна, красива жінка, яка може бути сильною, слабкою, ніжною, зріла особистість, дуже харизматична, вона мене постійно дивує", - ділиться враженнями і відчуттями від власної дружини Жанни Алан.

Жанна постійно дивує Алана

Між іншим, нещодавно, як вже писав ТаблоID, Бадоєв купив для сім‘ї будиночок - у Туреччині.

"Купив не віллу, а будинок. Ми просто закохалися у це місце, коли там відпочивали. Там чудовий клімат і дуже усамітнено: немає нікого, хто розмовляє на нашій рідній мові. Іноді хочеться виїхати, щоб відпочити навіть від ментальності. У нас скромний красивий будинок, у якому дуже затишно", - розповідає зірка кліпмейкерства.

Алан також додав, що в Іспанії, приміром, маєток не придбав, бо там нерухомість дорожча, а в нього не так багато грошей. "А взагалі ми дуже любимо подорожувати. Наприклад, Новий рік будемо зустрічати в Індії в друзів", - сказав він на додаток.

А ще любить Бадоєв зібратися з друзями, родиною, виїхати на шашлики - і це, на його думку, найкраща тусовка, яка тільки може бути.

Відпочинок разом із жінкою та дітьми для Бадоєва - супер задоволення

"Востаннє я влаштував шашлики на власному (знімальному) майданчику. Ми знімали Анну Семенович. У нас по мізансцені було дуже багато м'яса, і ми його зняли, а потім я віддав постановникам, і вони до вечора зробили дивовижні шашлики, усім було весело", - розповів режисер.

І навіть якісь робочі стреси Алан знімає дякуючи своїй сім‘ї. Каже, якось прокинувся від того, що його цілувала і гладила по голові донечка.

"От такі моменти і знімають стрес. Стрес - це коли раптом хочеться подзвонити старому другові або подрузі, ти телефонуєш і відчуваєш, що ця людина рада тебе чути. Це дуже знімає стрес", - ділиться думками кліпмейкер. А ображатися на людей взагалі, каже він, не може довго і не вміє.

А серед улюблених композицій, з якими мав справу Бадоєв, він назвав "Полюс моего притяжения" та "Ноченька" Тіни Кароль, а також "Снег" Ірини Білик.

Фото Дмитра Амідова, "Газети по-українськи", "Скрін Медіа", "Бульвара Гордона" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів