Розинська стане адвокатом-криміналістом і вийде заміж за барона

29 жовтня 2008, 14:27
Слідом за своєю подругою моделлю Владою Литовченко білявка-телеведуча Наталя Розинська змінює профіль. Як у професійному, так, схоже, і в особистому житті.

Віднедавна серед представників столичної тусовки почастішали чутки про заміжжя блондинки. Надто що у дружини Розинську бере якийсь таємничий шведський барон.

"13-го травня на Ейфелевій вежі в одному з найкращих ресторанів світу - у "Жюль Верні" він зробив мені пропозицію", - ділиться радістю подружка Литовченко в інтерв‘ю "Дусі".

"І щойно він буде у Києві, ми з'явимося разом на якомусь заході. А зараз ми з моїм улюбленим піар-менеджером підбираємо захід, який максимально підходить для такої появи", - зізнається вона.

Телеведучій Розинській освідчився шведський барон. На Ейфелевій вежі

За словами Розинської, знайомство із шведським аристократом було "дуже випадковим".


"У ресторані за моїм столиком сиділа людина, яка знала барона, і наші столики об'єдналися. Ми сиділи, розмовляли. Я тоді гірше говорила англійською, а зараз спеціально беру уроки англійської мови", - пояснює Наталка-білявка.

Щоправда, на те, що Розинська полишить українські терени - а надто українське телебачення, - годі й сподіватися. Каже, їхати з України після весілля не збирається.

Розинську з України не вивезеш...

"Зараз у мене інша галузь розвитку моєї особистості - я буду прикладати максимум зусиль, щоб екстерном закінчити юридичний факультет університету імені Тараса Шевченка. Зараз я на третьому курсі", - розповідає телеведуча.

За словами Розинської, стати адвокатом було її дитячою мрією. І її завжди вабило кримінальне право. Без жартів...

"З мене б вийшов дуже гарний кримінальний адвокат. Я в цьому упевнена", - додає вона.

"Мені треба буде пройти практику, одержати ліцензію адвоката. Я хотіла б у майбутньому відкрити адвокатське бюро, що займалося б захистом прав людей безкоштовно", - ділиться своїми благородними намірами Наталія.

Дивіться уважно: майбутній криімнальний адвокат Наталя Розинська
Із таким синцем Розинська з'явилася на закритті "Молодості" 26-го жовтня. Б'ють не одну Окунську?

При цьому ставити крапку на своїй телекар‘єрі Розинська не хоче.

"Я не збираюся залишати свою роботу на телебаченні. Я занадто довго борола за свою професію. У мене 12 років безперервного стажу роботи, внаслідок чого я одержала ряд нагород", - хвалиться тусовщиця.

"Я об'їздила затоплені райони України, на моєму рахунку 1 700 кілометрів, які я за підтримкою МНС-ників проїхала по коліно у багнюці. Звичайно ж, мій гламурний образ, у якому я мушу перебувати, приходячи на всілякі заходи, відволікає людей і не дає усвідомити всю глибину моєї особистості", - ремствує Розинська.

За словами Наталі, її гламурний образ...
...відволікає людей і не дає усвідомити всю глибину її особистості

"Я цього року відпочивала п'ять днів, які скромно провела в Криму. А потім моталася по затоплених регіонах", - вставляє вона репліку.

Окрім того, жіночка повідомила, що сподівається до Нового року встигнути презентувати фільм "Чорна вода". Розинська запевнила, що провела зйомки без витрат з боку Національної телекомпанії і сподівається, що фільм буде "дуже якісним, дуже щиросердечним".

Врешті, слушно пише "Дуся": "Починання Розинської гідні похвали. Чим більше буде таких юристів, як Розинська, тим більше буде таких дипломатів, як Влада Литовченко. Країна йде вперед семимильними кроками. Я б навіть сказала, рве країну"...

Фото Дмитра Амідова та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів