Горбунов розповів, як відсидів у міліції, та планує дитину

7 листопада 2008, 10:10
Актор за освітою, Юрій Горбунов став знаменитим завдяки ранковій програмі "Підйом", а потім добив усіх своєю енергетикою у трьох сезонах "Танців з зірками".

Зараз 38-річний шоумен продовжує брати участь у танцювальній із соціальним аспектом - "Танцюю для тебе" у парі з Інною Цимбалюк та веде ранковий "Сніданок плюс" із Марічкою Падалко.

І тут і там, Горбунов бере своєю емоційністю й енергійністю

"Так. Можу кричати, скипіти. Але завжди з конкретних причин. Коли причина усувається або розбирається, запал минає", - пояснює Юра особливості своєї поведінки, пише "Сегодня".

Між іншим, за його словами, на цьому ґрунті у юності навіть якось довелося загриміти до міліції.


"Дитяча кімната міліції - через неї багато хто пройшов. У шостому або сьомому класі після концерту групи "Круїз" наша компанія неналежним чином поводилася, от нас і забрали. Шуміли ми", - зізнався Горбунов.

Тепер за те, що Юра іноді шумить, іноді кричить, іноді підспівує, жартує, ну і багато-багато розмовляє, йому платять, буває, чималі гонорари. Якщо не враховувати зйомки у рекламі, то, за словами Горбунова, найбільший гонорар у його практиці - більше семи з половиною тисяч доларів.

"А за рекламу буває більше, але це ж взагалі одиничні заробітки", - додає він. Проте такі заробітки, як зізнався він, не дозволяють артисту бути незалежним у плані грошей.

"Ні, звичайно. У плані грошей можна почувати себе вільним, коли у тебе достатньо корпоративів. Я весілля та дні народження не веду, а от корпоративів хотілося б побільше. Вони і годують будь-якого телеведучого у нашій країні", - ділиться Горбунов.

Також Юра розповів про так звані бонуси публічного способу життя й артистичної роботи.

"Ну, у спілкуванні з даїшниками - прощали, пропускали, коли приходиш у ЖЕК, наприклад, якщо іншим потрібно стояти у чергах, то мені говорять: "Заходьте, будь ласка", і питання не раз вирішувалося швидше", - зізнається він.

"Якось літак, повний людей, чекав мене 40 хвилин. Літак мав летіти у Донецьк з аеропорту Жуляни, а я переплутав аеропорти й відправився у Бориспіль. І Дмитро Оськін, який летів зі мною, сказав стюардесі, що спізнюється Юра Горбунов, та сказала пілотові, й літак тримали. Народ ніяк не відреагував, тому що він не знав. Правда, моє місце продали за скількись там хвилин до вильоту, але я летів у кабіні пілота", - розповідає Юрій історію з життя, коли зірко вість стала йому у нагоді.

Також нарешті Юра Горбунов розповів про свою кохану жінку - дружину Люду. Її телеведучий називає мудрою жінкою.

"Ми живемо разом цілих 14 років. Як ви вважаєте, чи може жінка, яка не володіє мудрістю, зберігати стільки часу сім‘ю із публічним чоловіком? Тим, що і в журналах з'являється в обіймах з іншими панянками. Це не означає, що у мене з кимось є інтимні стосунки, це шоу-бізнес. От вона це розуміє", - каже Юра.

На його думку, сім‘я - це праця. "Справді, 14 років - це багато. Коли відштовхуєшся від "я" - нічого не збережеш, а коли від "ми" - є шанс", - впевнений Горбунов.

Дружина Горбунова Людмила, як він розповів, займається будинком: у неї є купа всіляких особистих справ, і вона не нудьгує.

Горбунов також зізнався, що вдома може зробити якусь хатню роботу. "Іноді так, я можу зробити прибирання, можу вікна помити... Правда, у нас вдома є запрошена людина, яка займається прибиранням. Проте, я недавно мив вікна, минулого тижня", - уточнив він.

За словами Юри, для сім‘ї у нього є один святий день - неділя.

"Мене взагалі останнім часом провокують журналісти: то сфотографувати, де ми спимо, те де ми їмо намагаються зняти. Мені незрозуміла ця мода. У ліжко до нас заберіться, дорогі, і сфотографуйте, ага...Якщо у людини немає ніякого гнізда, куди вона нікого не пускає - мені це дивно", - зізнається Горбунов.

Як пише "Сегодня", дочці Юриної дружини, Ксенії вже 28 років. "У неї є постійний хлопець, але поки (заміж) не вийшла. Хоча так, вона вже доросла дівчинка", - каже Горбунов.

На питання ж, чи не планують нарешті Юра з Людою й власну дитинку, він обнадійливо зауважив: "Звичайно, плануємо. Життя покаже, кого і скільки. Але ми працюємо над цим питанням".

Фото Дмитра Амідова та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів