У дитинстві Ірину Білик забули в туалеті, а тепер вона хоче ще сина

7 січня 2009, 15:28

Новий 2009-ий рік співачка Ірина Білик планувала зустріти вдома. Причому святковий стіл зірка хотіла зробити у кращих традиціях жанру: "шуба", олів‘єшка, з яблуками, як це було в дитинстві", і яке артистка не їла ледь не 156 років. От тільки меню це на підготовку Іра подала своїм помічницям та економкам.

Окрім того, в інтерв‘ю журналу "Story" Білик зізналася, що хоче народити ще, а жахіття її дитинства - історія з новорічним туалетом.

"У 2009-му році я більше за все хочу собі народити ще одну дитину. Ми з Дімою хочемо хлопчика!" - з ходу заявила співачка.

А оскільки у 2008-му Білик багато часу провела на сцені, тепер хоче більше часу проводити з сім‘єю, відпочивати і розслаблятися.


Водночас Іра згадала найкращий, найгірший і "наймістичніший" Новий рік у її житті.

"Найкращим і таким, що запам‘ятався найбільше, став для мене Новий рік у Ялті. Я виступала у готелі "Ялта", - згадує зірка. За її словами, тоді там було дуже багато людей, всі веселилися і бурхливо відзначали свято.

"Наприкінці свого виступу я жартома сказала, що я - добра фея, і ті, хто хоче мати дітей, нехай підійдуть до мене, візьмуть мене за руку - і їхнє бажання у новому році обов'язково здійсняться. Що тут почалося! Прибігли навіть чоловіки. Стояла якась нескінченна черга!" - захоплено розповідає Білик.

Водночас найсумніше новорічне свято, за словами співачки, увійшло в архіви її родини.

Добра фея Білик

"Його пам'ятають усі. Мені тоді було 6 років, і ми з батьками відзначали Новий рік у моїх дядька й тітки. Моя сім‘я жила не надто заможно, а у дядька й тітки завжди накривали шикарний стіл з рідкісними для радянського часу стравами - салямі, свіжими огірками, ананасами та цукерками "Білочка", - ділиться спогадами Ірина.

"І от усі дорослі під "Пшеничну" горілку дивляться "Голубой огонек", а я прямую до туалету. Двері зачиняються, а добре піддаті гості зовсім про мене забувають. Як я ні билася і ні кричала, ніхто мене не почув, і я, знесилена, так там і заснула", - зізнається вона.

За словами Білик, у її родині ходить легенда, що саме в цьому туалеті голос у неї й прорізався.

У Іри прорізався через нещасний випадок в туалеті?

А у 1980-му році, як запевняє артистка, був найбільш містичний Новий рік у її житті. У перші хвилини після бою курантів вона пішла до своєї кімнати і написала свій перший вірш. Саме з того моменту, запевняє Білик, вона й пише вірші та музику.

Зрозуміло, розповіла поп-діва і про подарунок, який найбільше їй запам‘ятався. Виявляється, його їй зробив колишній чоловік-продюсер.

"Найкраще запам'ятався подарунок, який якось у новорічну ніч мені приніс Юрій Нікітін. Ми тоді були артистами-початківцями, і якщо мали 10 карбованців у кишені, то це вже було добре!" - згадує вона.

"І от о 12 ночі Юра дарує мені дефіцитні на той час банани - цілу зв'язку! Я їх пригорнула до себе і подумала, що кращого подарунка й бути не може. Але, сподіваюся, такий час дефіциту більше не повториться", - додала співачка.

Сама ж Білик, за її ствердженням, намагається дарувати подарунки насамперед батькам, родичам і дітям. Вона любить дарувати такі речі, які будуть потрібними.

"За тиждень починаю ходити по магазинах і вибирати. А якщо не встигаю, те просто заходжу у великий косметичний магазин і скуповую там косметику і парфумерію, тому що вважаю, що такі подарунки завжди доречні", - пояснює вона.

Білик, між іншим, у плані новорічних свят - пані, так би мовити, патріотична.

"Мене неодноразово запрошували відзначити Новий рік у теплих країнах, але це не для мене. Я люблю ялинку, сніг, Діда Мороза. Вважаю, що веселіше і корисніше відпочивати у Києві або, у крайньому разі, у Фінляндії", - каже вона впевнено.

А у дитсадку Іра постійно грала Снігурку. "Звичайно, усі діти мені заздрили: я біля ялинки і Діда Мороза, а всі ці дрібні Сніжинки і Зайчики десь у залі. Ця роль чимало посприяла тому, що у мене і зараз зберігається впевненість у собі. Зі Снігурки обов'язково виросте зірка! А от зі Сніжинки - не упевнена", - підсумовує Білик.

Усі фото "Story"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів