У Суркіса перша дружина дружить з третьою, а дочка не фарбується

21 січня 2009, 12:31
Дочка президента Федерації футболу України Григорія Суркіса бізнесвумен Світлана у дечому наслідує батька. Зокрема, як і Григорій Михайлович, вона неодноразово бувала в РАГСі та керує власним бізнесом.

Світлана Суркіс розповіла про нелюбов до косметики, дружбу з чисельними жінками батька, а Григорій Суркіс, як з‘ясувалося, з дитинства контролював свою дочку.

"Коли я навчалася у школі, він контролював мене щоденно. Наполягав, щоб я займалася якимось видом спорту", - зізналася жінка в інтерв'ю журналу "Публичные люди". Світлана грала у великий теніс і навчалася у музичній школі. Між іншим, мама Світлани за професією музикант, піаністка.

За словами дочки Суркіса, вона "була у них (батьків) як на долоні, ділилася усім найпотаємнішим". Та чому б і ні, адже маючи впливово батька та слухаючись його, можна багато чого мати. Так, за зізнанням самої Світлани, не без допомоги батька вона вступила до педагогічного університету.

"Та й взагалі, без його участі не обходилася жодна подія у моєму житті, у том числі моє перше і друге весілля. А зараз для моїх дітей він - чудовий дідусь", - додала Суркіс.


Дочка Суркіса Світлана у дечому повторює батька

Окрім того, дідусь, який любить читати для онуків - справжня знахідка. "Я не знаю людей, які б читали більше за тата: це й спеціальна література, і художня, і публіцистика. А на відпочинку він любить читати детективи", - розповіла Світлана про літературні смаки батька.

Вона також підкреслила, що за свої 36 років не пригадує випадку, щоб вони з батьком як мінімум двічі на день не зідзвонювалися і не поговорили. А ще Світлана додала, що також завжди мала чудові стосунки зі своїм улюбленим дядечком Ігорем.

Розповіла Світлана і про дружин свого батька. За її словами, коли Григорій Суркіс та його перша дружина Поліна Олександрівна, її мама, їхня дочка "не відчула розколу в сім‘ї".

"Мені ніколи не бракувало батьківської уваги і домашнього затишку. Ми з батьком - близькі люди", - пояснила вона. Та й, як запевняє 36-річна бізнесвумен, її батьки однаково залишилися близькими людьми.

Суркіси дочка і батько зідзвонються по 2 рази на день

"Сьогодні їхні стосунки з батьком нагадують стосунки брата та сестри. Маминих батьків вже немає в живих, і батьки батька - мої бабуся та дідусь - спілкуються з мамою, як з дочкою", - розповіла Світлана.

Більше того, Суркіс повідомила, що її мати навіть товаришує з нинішньою дружиною Суркіса.

"У Григорія Михайловича зараз вже третя дружина - Катерина. Так ось, перша дружина (моя мама) і третя, зустрівшись, можуть розмовляти годинами. Вони товаришують, і стосунки у них найщиріші", - запевняє Світлана. Другу ж дружину Григорія Суркіса звуть Тетяна Володимирівна.

До речі, третя і поки що остання дружина Григорія Суркіса молодша за його дочку. У вітчизняних ЗМІ навіть ходили чутки, що нібито Світлану це відверто бісить. Вона ж запевняє, що це не так і що навіть радіє за батька:

Мама Світлани, перша дружина Суркіса, дружить із його третью, нинішньою, жінкою

"Я цілком спокійна у цьому відношенні, більше того - дуже рада тому, що вона зробила батькові сюрприз, народивши сина... Тому, якщо сьогодні тато моєму молодшому братику приділяє більше уваги, ніж мені, я його прекрасно розумію".

До речі, сама Світлана, певно, беручи приклад з батька, і сама вдруге вийшла заміж.

"З першим чоловіком ми залишилися у гарних стосунках - у нас є син... Сьогодні я живу у шлюбі з другим чоловіком - Станіславом - і дуже щаслива. У нас народилося двоє діточок, а у чоловіка є дочка від першого шлюбу. Так що у нас на двох четверо дітей", - розповіла дочка Суркіса.

Так само вдруге пішла під вінець і матір Світлани, Поліна. Вона вийшла заміж за чоловіка, який хотів одружитися на ній ще до Григорія Суркіса.

Сама Світлана у шлюбі вдруге

"Тоді у нього це не вийшло - тато виявився наполегливішим. Його звати Олександр, зараз він працює у мого батька", - поділилася подробицями цікавих стосунків у родині Суркісів Світлана.

Сьогодні у Світлани є власний бізнес. Вона є ексклюзивним дистриб'ютором відомої марки косметичних засобів. Однак сама бізнесвумен не любить користуватися косметикою. А на питання, чи це все від того, що хтось їй забороняв фарбуватися, Світлана кокетливо відповіла:

"Ніхто не забороняв - просто не люблю. А навіщо? Ви вважаєте, що потрібно?"

До речі, донька Суркіса запевняє, що батько не контролював її перші кроки у бізнесі та взагалі говорив, що їй цим не потрібно займатися. Однак Суркіс відстояла свою позицію і батько таки надав їй стартовий капітал.

"...Просто не люблю (фарбуватися). А навіщо? Ви вважаєте, що потрібно?"

А от у політику Світлана слідом за батьком не збирається. Нагадаємо, Григорій Суркіс був членом партії СДПУ(о) та навіть балотувався у мери Києва. Та під час подій осені-зими 2004-го року Суркіс залишив політику.

"У мене сім‘я, є прекрасні діти, яких я дуже люблю... Якщо я буду займатися політикою, мені треба буде засинати й прокидатися з цим... А політика мені цікава лише як один з розділів у новинах. Я нашу політику просто не розумію", - каже Світлана.

Фото "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів