Лама: наркотики і проституція – це як геї та лесбіянки

28 січня 2009, 11:15

Солістка гурту "Лама" Наталя Дзеньків "підкорегувала" свою репутацію не лише зйомками у фільмі про лесбійське кохання, а й привселюдним поцілунком із жінко. Тепер співачка каже, що оскільки від наркотиків і проституції нікуди не дітися, краще вже їх узаконити.

"Звичайно, я за те, щоб наркотиків не було. Адже багато людей, артистів пішли з життя через це. Але оскільки це неможливо викорінити, так само, як і проституцію, - краще все це узаконити. Адже є багато людей, яким це необхідно. Це так само, як і сексуальні меншини - геї, лесбіянки. Від цього нікуди не дінешся", - пояснює свою позицію Лама в інтерв‘ю "Бліку".

Лама вважає, що оскільки наркотики та проституцію не викорінити, їх варто узаконити

При цьому до сексуальних меншин, зокрема лесбіянок, Наталя ставиться, за її ж словами, нормально.


"Абсолютно нормально. Я не прихильник цього. З жінками не зустрічаюся і не сплю. Але якщо іншим жінкам так добре - це їхнє бажання і законне право", - впевнена вона.

Що ж стосується, публічного поцілунку в губи з "фабриканткою" Ліною Міцукі на зйомці "Фабрики зірок-2", то його Дзеньків називає просто "яскравим шоу".

"Планувався навіть не легкий поцілунок, а просто легкий дотик, режисером якого був Алан Бадоєв. Все мало бути дуже витончено і гарно! Але коли ти виходиш на сцену, тебе переповняють емоції... Напевно, ми обидві перебували на тій вершині емоцій, коли виходить саме так", - припустила Наталка.

Ламу накрило емоціями і вона переборщила з поцілунком

До речі, ще до цього "Лама" зробили саундтрек до фільму про жіночу любов "Сафо".

"Після чого мене умовно нарекли однією з перших співачок в Україні, хто підтримав ідею лесбійського кохання", - каже вона.

"Я поважаю і досить часто спілкуюся з геями, тому що частина моїх шанувальників саме вони", - додає Лама.

Через саундтрек до фільму "Сафо" Лама стала "прихильницею" лесбіянок

Поділилася також артистка з музичної родини і своїми уподобаннями у сексі. Вона зізналася, що кохатися їй подобається на природі: "У горах, у лісі, на пляжі - мені подобається. І на мурашнику! Стоп - це жарт".

І хоч якось Дзеньків заявила, що "найкращий релакс - секс", зараз про свої способи релаксації вона каже так: "Віддаю перевагу гарячій ванні з ефірними оліями лаванди, з цедрою апельсина і гуцульським чаєм".

Між іншим, за завіряннями Наталі, вона - однолюб. "Хоча був такий випадок, коли мені одразу подобалися двоє чоловіків! Я довго мучилася, а потім зрозуміла, що взагалі кохаю абсолютно іншого - третього", - уточнила вона.

"Я люблю секс у горах, у лісі, на пляжі - мені подобається. І на мурашнику!"

Зірка також впевнена, що винятково на сексі тривалих стосунків не побудуєш. Але якщо почуття є, як і любов, і повага - буде і гармонія. І навіть якщо в інтимі не все нормально, можна це підкорегувати за допомогою того ж самого секс-шопу.

Але сама вона у секс-шопі ніколи не була, як запевнила Дзеньків: "По-перше, я ніколи там не була, можливо, тому, що мене абсолютно в усьому влаштовує секс. Я почуваюся комфортно і без сексуальних аксесуарів з секс-шопу. Для мене - це надмірність". Та й стриптиз незаміжня і поки бездітна Лама не любить.

"Стриптиз не люблю. А може, я просто не потрапляла на нормальний стриптиз. В Україні я була лише один раз на стриптизі - у Дніпропетровську після концерту організатори повели нас у стрипклуб. Сподівалася, буде чоловічий стриптиз, але виявилося - жіночий. Відмовлятися було незручно, і я пішла... Мене відразу впізнали дівчата, почали танцювати і... приставати до мене, ніби мені це треба. Вони почали співати мою пісню "Мені так треба"," - розповідає вона.

Колись Лама розривалася між двома чоловіками, а виявилося, що кохає третього

Одним словом, за словами Лами, все вийшло дуже комічно. Однак на цьому все й скінчилося.

Фото з офіційного сайту "Лами"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів