Віагронута "Міс Україна-Всесвіт-2009" вільна й обожнює шоколад

25 лютого 2009, 18:12

"Міс Україна-Всесвіт 2009" Христина Коц-Готліб тягає у сумочці шоколад, а дочку Ольги Сумської за конкурентку не сприймала.

"Напевно, можна було б її (Антоніну Паперну) вважати конкуренткою, виходячи з того, що вона конкурсантка. Але реальну конкуренцію мені могли скласти зовсім інші дівчата, у список яких Паперна точно не входила", - заявила екс-"ВІА-Гра" Коц-Готліб в інтерв‘ю "Бліку".

Христина поводиться досить впевнено. Чому б і ні - цьогорічні змагання для неї не перший конкурс.

Чи є конфлікт між "Першою Віце-Міс" Паперною та "Міс" Коц-Готліб?

"Мене вже коронували. Мої титули: "Міс Донбас-2003", "Міс Донбас-2004", номінація "Віце-Міс Десятиліття"; "Miss Іnternational Black Sea 2003". Але цього разу було найтяжче, адже велася боротьба за титул "Міс Україна-Всесвіт", - поділилася фарбована білявка.


Свою перемогу Христя відсвяткувала, за її словами, у сімейному колі. З друзями гулянка ще тільки намічається. Також пояснила Коц-Готліб, чому віддала подарований її у фіналі "Мерседес" своїй меншій сестрі.

"Найголовніший подарунок, який мені подарувала доля - це корона на конкурсі "Міс Україна-Всесвіт". Що стосується автомобіля, мені просто захотілося зробити приємне близькій людині! Я обожнюю свою сестричку, яка молодша за мене на три роки. І для неї мені нічого не шкода!" - запевнила екс-співачка.

Христина з молодшою сестрою, у якої тепер є автомобільчик

Окрім того, Христини оголосила, що наразі вільна: "Плітки в інтернеті, мовляв, я після "ВІА Гри" вийшла заміж - неправда! Я заміжньою ніколи не була. Про особисте життя не люблю розмовляти!"

До речі, якби Коц-Готліб запропонували повернутися до "ВІА Гри" на місце блондинки Тетяни Котової, вона б відмовилася.

"Займати чиєсь місце? Це не для мене! Звичайно, сольна кар'єра складніша і вимагає більшої самовіддачі, але воно того варте!" - пояснила 25-річна міска, яка представлятиме Україну на "Міс Всесвіт-2009".

Христя також зізналася, що любить українську та вибірково тайську кухні. "А ще я - велика ласунка! Головна дієта для мене - спорт!" - додала вона.

А серед п‘яти головних речей, які завжди знаходяться у її сумочці, перше місце посідає.... шоколад!

"Шоколадка! А інше - як у всіх: план дій на сьогодні, диск з улюбленими піснями, помада, шпильки для волосся", - уточнила білявка.

За словами екс-"ВІА-Гри", улюблена маска для волосся - це реп'яхова олія, сік лимону та яєчний жовток, які треба втирати у волосся. А перефарбовуватися у темний колір, як уточнила Христя, вона поки не планує.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Бліка"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів