Горбачова збільшить груди, аби позувати голою для стариганя?

4 березня 2009, 13:04
Екс-телеведуча, а нині солістка групи "Арктика" Оля Горбачова може незабаром піти до пластичного хірурга. Такі наслідки мали на блондинку слова американського стариганя-шефа "Плейбоя" Х‘ю Хеффнера.

"Особисто з Хефом я не спілкувалася. Насправді, коли Даша нещодавно їздила з ним до Сан-Ремо, то взяла з собою мій промо-диск. От Х‘ю і виділив мене. За його версією я - красива блондинка і в мене дуже яскраве обличчя!" - розповіла Горбачова в інтерв‘ю "Бліку".

"До речі, по ходу розгляду мого фото він розпитав Дашу про мої параметри. Але тут я не відповідаю стандартам "Playboy" - для того, щоб мені там знятися, потрібно мати розмір грудей не менш третього!" - побідкалася жіночка. Правда Оля уточнила, що її фігура та зріст гламурного стариганя влаштували.

Горбачова хоче роздути груди

При цьому Горбачова впевнена, що змогла б знятися цілком оголеною: "Це перші три хвилини незручно, а потім на тебе усі дивляться, як на меблі. Якщо всі навколо ходять голими, то одягнені виглядають непристойно. Для артистки головне визначитися, що для неї важливіше: груди чи інтелект".

Тож відтоді Оля перейнялася думкою про те, що її груди мають бути не менше третього розміру.


"Я впевнена, що з третім мені буде дуже круто, не кажучи вже про четвертий", - додала Горбачова. Правда, наразі, за словами жінки продюсера Юрія Нікітіна, вона знаходиться на стадії розмірковування.

Недавно Оля вже намагалася збільшити бюст - для кліпу

"Просто раніше у мене не було заповітної мрії збільшити собі груди. Я б хотіла якоїсь конкретики від переговорів з Хефом, перш ніж приймати рішення", - пояснила Оля, якій, між іншим, було б цікаво пожити у Хеффнера в Америці.

"Звісно. Крім того, я б хотіла зробити успішну кар'єру телеведучої, отримати зв'язки завдяки Хеффнеру і підтягти свою англійську. Але для початку треба щось зробити із собою! (Сміється). Поки я до пропозиції Хефа ставлюся з гумором", - уточнила вона.

Горбачова використає американського плейбоя у власних цілях?

В цілому до пластики Оля, за її словами, ставиться нормально. "Але я за те, щоб завдяки пластиці поліпшувати якість свого життя внутрішньо, а не у плані якихось заробітків", - уточнює вона.

"Я думаю, до таких лікарів я звернуся, досягши як мінімум 40-літнього віку", - підкреслила Горбачова, відповідаючи на питання, чи ходила вона коли-небудь до пластичного хірурга.

Окрім того, однією з причин, яка зупиняє Горбачову на шляху до збільшення грудей, це бажання принаймні ще раз народити.

А ще екс-телеведуча хоче народити

"Я б навіть скористалася ситуацією кризи і народила цього року. Але поки не зустріла ще того чоловіка, який розділив би зі мною це бажання...Батько Поліни (продюсер Юрій Нікітін) - це просто батько Поліни (сміється). Напевно, він не хоче бути батьком ще раз", - сказала екс-телеведуча.

При цьому, як зауважила співачка, її дочка Поліна хоче мати двох сестричок. Тож, взагалі, як каже Горбачова, їй зараз нема коли їхати в Америку. "Хоча, може бути, саме там я і зустріну батька своєї майбутньої дитини!" - додала вона.

Фото "Бліка" та прес-служби "Mamamusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів