Одружений Шустер у першу ніч читав своїй майбутній нареченій історію

20 березня 2009, 14:39
Майбутня дружина телеведучого Савіка Шустера Ольга Невська розповіла про його нинішню дружину "в законі", історію у першу ніч та стосунки в режимі діти-мачуха.

Ольга і Савік познайомилися п‘ять років тому, у Москві на дні народження її подруги.

"У той момент, коли він закохався, був весь на підйомі. Закінчився день народження вже уночі, і Шустер мене у гості почав запрошувати. При цьому цілком органічно запевняв, що ми просто посидимо, почитаємо "Історію держави російської" Карамзіна. Взагалі, вмовляв красиво, з фантазією. Слово стримав: читав уголос до ранку", - розповіла про ніч знайомства Невська в інтерв‘ю "Сегодня".

Каже, вже потім було перше побачення у ресторані, і коли вона туди прийшла, Шустер сидів "весь такий романтичний: "Я думав про тебе усі вихідні". Ну чим не поема?" - тішиться Ольга.

Першої ж ночі Шустер заманив до себе Невську обіцянками почитати історію

Правда, за словами Невської, популярний телеведучий до життя в особистих стосунках не пристосований і навіть сваритися не вміє. А пропозиція руки і серця, яку Савік зробив їй 2-го лютого, для неї стала абсолютною несподіванкою.


"Шустеру невластиво так романтично проявляти себе. Від нього найчастіше і квітів не дочекаєшся, натомість можна сміливо розраховувати на варену курку і бульйон. Але ювілей, вочевидь, зобов'язував спробувати зробити щось нестандартне. Вийшло чудове свято", - тішиться коханий продюсер Савіка.

Правда, коли Ольга збиралася давати інтерв‘ю, вона обмовилася: "Та почекайте ви з весіллям, може, ще й не буде нічого"...

"Шустер ще, на секундочку, не зовсім розлучений з першою дружиною. Робити привселюдно, без попередження, пропозицію жінці, коли ти формально вільний тільки на дві третини - це, звісно, сміливо, але можна і на відмову напоротися", - пояснює обраниця Шустера ситуацію в його приваті.

"Та почекайте ви з весіллям, може, ще й не буде нічого"...

"Крім того, я ж знаю, як Савік ставиться до інституту шлюбу як такого. Він завжди висловлюється у тому сенсі, що це зайві, не надто потрібні формальності..," - додає вона.

Як далі розповіла Невська, за італійськими законами спершу чоловік і дружина повинні три роки не жити разом, у цього є свій статус - "цивільна розлука". Лише потім суд може їх розлучити, а може, якщо дама подасть апеляцію, розглядати справу далі.

"А навіщо ж дамі, у даному випадку першій дружині Савіка, квапити події? Вона має усі вигоди статусу не розлученої, кинутої чоловіком дружини - а це повне забезпечення її та дітей, а також рухоме і нерухоме майно. Після розлучення, принаймні, аліменти на її утримання він платити не буде", - додає майбутня потенційна дружина Шустера про свою попередницю.

Також, за її словами, перша дружина Савіка нині працює лише на півставки: "В Італії жінки свої права знають добре і за себе постояти не соромляться. Фемінізм!"

А що ж до дітей Невської та Шустера, то тут стосунки батьків з ними склалися по-різному. "Ой, усі діти різні і стосунки теж. Моєму синові Артему - 17, з ним налагодилося більш-менш. У Савіка - 22-річний син Стефано і дочка Сара, якій от-от буде 20. Там усе складніше поки що", - пояснює Ольга.

"Шустер ще, на секундочку, не зовсім розлучений з першою дружиною"

"Савік мені дорікає за моє не занадто м'яке ставлення до його дітей: "Ти поводишся, як мачуха!" Правильно, я і є найсправжнісінька мачуха, точно не їхня мама. До речі, зовсім непогана мачуха. Не жадібна, чесна, цілком самодостатня, справедлива, нічого у них не забираю, не підлизуюся до них і не живу за рахунок їхнього батька", - веде далі мачуха Невська.

"Діти дорікають Савіку: "Ти нас кинув, кинув маму! Коли ми були маленькими, ти весь час кудись їхав". Він їхав, тому що він журналіст, заробляв на життя. Але діти - максималісти", - пояснює Оля.

За її словами, діти Шустера вважають, що її з ним зустріч вплинула на рішення Савіка розлучитися з їхньою матір'ю.

"Я пам'ятаю, після нашого знайомства Стефано, переживаючи образу за матір, сказав батькові про мене, ніби дорікаючи: "Вона така молода та гарна!" Не думаю, що йому було б легше, побачивши, що жінка, з якою живе його батько, дурна і стара", - додала продюсер.

Тепер Ольга - мати й мачуха

Також поділилася Невська зі ЗМІ їхніми із Шустером проблемами - каже, криза по кишенях вдарила відчутно та й "захмарна зарплатня Шустера - міф, а заощаджень особистих у них ніколи не було".

Окрім того, І Невська, і Савік, за її словами, втратили половину зарплати на курсі. Плюс у них обох є обов'язкові щомісячні виплати. Навчання й утримання двох дітей, аліменти дружині та кредити в Італії Шустеру потрібно платити у євро, а зарплатня у гривнях за курсом 4.85.

Водночас у Ольги досі є доларовий кредит на квартиру і машину в Москві. І, за її словами, дуже непросто зараз їх виплачувати вчасно, маючи до всього сина у випускному класі.

Фото "Сегодня", "Публичных людей", "Бульвару Гордона"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів