Віра Іванівна не встигає спати, а дочка бачиться з нею по телевізору

1 червня 2009, 17:41
Віра Іванівна Ульянченко свою дочку Машу на публічні події виводила не часто. Та й взагалі, глава секретаріату президента з власною дитиною бачилась настільки рідко, що дівчинка ледь не вважала себе сиротою!

Нині минув місяць відтоді, як даму з коралями було представлено у секретаріаті президента Віктора Ющенка. За цей час, за словами Віри Іванівни менше часу стало як на сон, так і на сім'ю.

"Була така ситуація: коли доньці було чотири з половиною роки, вона, прокинувшись якось уранці, спитала у няні: "А в мене мама є? Вона мене не кинула?". Коли мама йшла на роботу, донька ще спала, а коли мама приходила, донька вже спала", - розповідає Ульянченко про робочі будні в інтерв‘ю "Україні молодій".

Віра Іванівна з чоловіком і дочкою на виставці у Пінчука

Як зізнається любителька "Prada" та гламурного горошку, для неї це була страшенна трагедія.

"І, звичайно, я вже не дозволяю собі таких речей: вранці та ввечері максимально намагаюся знайти можливість із нею поспілкуватися", - запевняє екс-губернатор Київської області.


Власне, із призначенням на нову посаду ситуація у сім‘ї Ульянченко, здається , пішла на поправку.

"Ну, по-перше, вона (дочка) мене стала частіше бачити по телевізору (усміхається). Як глава Київської обласної держадміністрації я не так часто з'являлася на телебаченні", - пояснює жіночка.

Якщо мами Віри немає вдома, маму можна шукати в телевізорі!

"Насправді моє щастя в тому, що вже закінчився навчальний рік у школі, і велика потреба в мамі зменшилася. Але моя донька вже призвичаїлася до такого режиму", - додає голова ради партії "Наша Україна".

Віра Іванівна все жаліється на брак часу - каже, буквально снити немає коли: "Так, спати абсолютно ніколи! Доводиться щодня напружуватися над втіленням різних ідей".

А все через те, що Ульянченко, схоже, відчула якийсь порив креативу і уявила себе іміджмейкером. Жінці буквально мріється "відчути новий імпульс у діяльності секретаріату" і змінити його імідж на краще.

А робота її не лякає.

А спати Вірі Іванівні ну абсолютно ніколи

"Та ні, для мене робота не страшна. Головне, щоб вона була результативною, цікавою, і щоб на таку ж працю була налаштована моя команда", - каже глава секретаріату президента.

"Я ніколи не працювала в режимі, коли приходиш на роботу о 9-ій ранку, а о 18-ій уже йдеш. Мені завжди комфортно, коли роботи багато, коли є креатив, ініціатива", - поділилася Ульянченко.

І взагалі, за словами Віри Іванівни, вона любить щоб поруч була "команда, яка стимулює, не дає можливості заспокоїтися, вчасно "заснути".

Фото прес-служб "Нашої України" та президента, сайту "Разом" та фонду Віктора Пінчука, на титулці фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів