"Міс" Коц-Готліб нарікає на водіїв-блондинів і впевнена у своїй красі

12 червня 2009, 14:11
Екс-"ВІА-Гра" та "Міс Україна-Всесвіт 2009" два в одному, Христина Коц-Готліб ще в дитинстві впевнилися, що вона майже "леді досконалість". Довгокоса білявка побідкалася, як важко тримати марку, поділилася сімейними планами і понарікала на водіїв-блондинів.

У тому, що вона - "красуня писана", Коц-Готліб впевнилася ще у дитинстві.

"Ну чому відчула? Я в цьому переконалася у 5 років. Стоячи перед дзеркалом у новенькій рожевій атласній сукні й на маминих шпильках", - сміється Христя в інтерв‘ю "Viva! Украина".

"Якщо серйозно, все почалося з моєї першої участі в конкурсі краси. Мені було 15 років, коли разом із хлопчиком з моєї гімназії Степаном ми здобули перемогу в міському конкурсі краси і таланта", - почала розповідати історію свого становлення міска.

У 5 років Христя вже думала, що вона - красуня

У 17 років Коц-Готліб, за її словами, прийшла у модельне агентство "ЛІЯ" у Донецьку, а потім почалися різні конкурси краси.


"А взагалі я вважаю, що хизуватися своєю зовнішністю і вважати себе найкрасивішою у світі - це не тільки нескромно, але і небезпечно. Так недовго і з глузду з‘їхати, і з дзеркалом почати розмовляти", - впевнена вона.

Тим не менш, бути красунею Христя вважає непростим завданням: "Але нічого дивного в цьому немає. От запитайте в інтелектуалів: хіба їм просто тримати марку? Адже підростає нове покоління, мудрішає, знаходить ерудицію, і все це відбувається з дивною швидкістю"

"А як важко бути талановитим? Завжди найдеться у світі особистість, яка перевершить, "перездивує" своєю природною унікальністю. Просто тільки у найпростіших організмів. Хоча б тому, що вони не задаються подібними питаннями", - сміється блондинка.

"Просто тільки у найпростіших організмів"

До слова, на рахунок жартів щодо блондинок, зокрема блондинок-водіїв, Христя має свою "віагріанську" думку.

"До речі, хочу відзначити, є дещо страшніше, ніж "блондинка за кермом", - це блондин за кермом! Мене ніхто не переконає в тому, що жінки водять набагато акуратніше, ніж чоловіки, тому схема "блондин за кермом, бережися!" спрацьовує набагато частіше", - сміється вона.

"І якщо яка-небудь блондинка, тільки більш "блондиниста" за мене, раптом виїжджає мені на зустрічну смугу, можу зопалу помітити: "Нути і красуня!" - зізналася Коц-Готліб.

У самої ж екс-"ВІА-Гри" водійський стаж - 4 роки: "Думаю, за цей час я багато чому навчилася. Без зайвої скромності можу сказати, що я дуже акуратний водій і вкрай рідко воджу в екстремальному стилі". Нагадаємо, перемігши у конкурсі "Міс Україна-Всесвіт" Христина ще й стала власницею новенького "Mercedes".

"Схема "блондин за кермом, бережися!" спрацьовує набагато частіше"

А ще міс поділилася своїми планами на майбутнє. Правда, досить неясними. Так, скажімо, за 10 років Христя себе бачить непевно:

"Чіткої такої картини поки не бачу... Нехай буде інтрига... Звісно ж, я будую плани. Але, як кажуть, мрієш, наскільки вистачить уяви, а от реалізуєш мрії, наскільки вистачить розуму та вдачі".

"Наприклад, дітей хочу, як мінімум, двох. І дуже хочу, щоб це були дівчатка з невеликою різницею у віці. Особистий досвід! Моя сестричка Надя, яка молодша за мене на 3 роки, - моя найвідданіша подруга, мій найкращий співрозмовник і щирий порадник. Я її дуже і дуже люблю і щаслива, що вона у мене є!" - поділилася білявка.

"Дітей хочу, як мінімум, двох!"

Наразі ж дівчина готується до серпневого конкурсу "Міс Всесвіт 2009", що пройде н Багамах.

"Впевнена, що для мене це буде грандіозна подія, адже "Міс Всесвіт" за значимістю, по масштабами - це мегаконкурс!.. Є одна-єдина мета - максимально підготуватися до конкурсу, щоб потім з повним правом сказати собі: "Я зробила все на 100 %". Адже я про цей конкурс мріяла з дитинства! Тож буду щосили прагнути до перемоги", - пообіцяла Коц-Готліб.

А про те, щоб боятися, Христя навіть і не думає - каже, немає чого. Можливо, Коц-Готліб, знає те, чого не знають інші...

Фото "Viva! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів