Кільчицька: Мій МЕНфренд - француз і схожий на Бреда Пітта

21 липня 2009, 12:19
Заступник мера Києва Черновецького, І рена Кільчицька розповіла, на кого схожий її коханець та поділилася ставленням до "чоловіків за викликом".

"У мене, звісно, є бойфренд. Це батько моєї дитини. Але оскільки я вже не дівчинка, то боєм цього френда вже складно назвати. Тому це швидше менфренд. Він француз і схожий на Бреда Пітта", - розповіла Ірена Реонольдівна в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

Чи бере Кільчицька з собою на відпочинок коханого француза, наразі невідомо. А от діти, судячи зі слів мерської дами, ледь не завжди із нею.

"Відтоді, як у мене з'явилися діти, відпочивати я їжджу лише з ними. Я їх народила не для того, щоб відпочивати без них. Це члени моєї сім‘ї. І всі свої графіки я вибудовую так, щоб бути з ними", - заявила заступниця "Космоса".

Кільчицька має коханця а ля Бред Пітт, а відпочивати їздить з дітьми

За кордон же, за словами Ірени, вона їздить постійно, "у вільний від роботи час".


"Нещодавно я була у Баден-Бадені зі своїми дітьми. Відпочивала. Релаксувала", - поділилася вона скупими деталями.

А оскільки, як каже Кільчицька, вона живе і працює в Україні, то вся її нерухомість тут і знаходиться.

"Якщо виїжджаю за кордон, то живу в готелях, тому що це триває відносно короткий відрізок часу", - уточнила мерська жінка.

Ірена з Монікою та Марком

Також Кільчицька запевнила, що з почуттям гумору у неї все добре, і ханжею її назвати не можна. Але от, скажімо, жартома замовляти подрузі на день народження "чоловіка за викликом" вона навряд чи стала б.

"...Всі мої подруги дуже самостійні і самодостатні. І такий жарт навряд чи б їм сподобалася. Адже "хлопчики за викликом" - це, швидше за все, лише молоді люди модельної зовнішності, які можуть станцювати стриптиз. Але мені та моїм подругам цікаві люди, які відбулися, а такі щигликом пальцями або за допомогою банкнот не викликаються", - впевнена ділова Ірена Реонольдівна.

"З почуттям гумору у мене все добре"

Як запевняє Кільчицька, замовити "чоловіка за викликом" означало б просто зіпсувати день народження.

"Я і мої подруги отримуємо задоволення від багатьох інших речей, у нас інша ментальність. Напевно, це тому, що ми - розумні, сміливі та занадто самостійні", - наголосила аж надміру скромна заступниця Черновецького.

Кільчицька вважає себе та своїх подружок розумними, сміливими та занадто самостійними жінками

Але от думку про те, що жінки можуть запросто використовувати чоловіків, Кільчицька підтримує. "...Адже чоловіки не набагато гірші за жінок і їх теж можна використовувати", - додає вона.

Фото "Публичных людей"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів