Онопенко розповів про свою "дієту" і як потратився на Туреччину

5 серпня 2009, 13:12

Голова Верховного Суду України Василь Онопенко знає, що під час відпочинку в Туреччині його багато фотографували. Хоча, дивується він, немає фотографій ні як він з товаришем плаває, ні як у волейбол грає, ні як у спортзалі займається.

"Ми пропливали щодня понад 3000 метрів. В останні дні пішли на рекорд - пропливли близько 5 кілометрів... У мене фотографії, зроблені після "рекордного" запливу, збереглися..," - похвастався Онопенко "Обкому" турецькими змаганнями.

Взагалі, судячи з інтерв‘ю Василя Васильовича, складається враження, що він не у захваті від того, що його підтягнуте засмагле тіло у стрінгах розглядає весь Інтернет. Нагадаємо, 3-го серпня ТаблоID опублікував знімки, на яких Онопенко в плавках гортає сторінки книги на турецькому березі поблизу Белека.

Онопенко розповів, як змагався у Туреччині

"Я думаю, що той, хто бачив мій відпочинок, сказав би, що це справді здоровий спосіб життя. Ані краплі алкоголю (хіба що якогось дня ввечері, з друзями - келих доброго червоного або білого вина, якщо є настрій) і весь день - або плавання, або спортзал, або ж вивчення якогось виду спорту", - розповідає про свої турецькі будні Онопенко.


За словами 60-річного українського держслужбовця-бодібілдера, на курорті вперше зайнявся віндсерфінгом і навіть одержав спеціальний сертифікат про те, що опанував цей вид спорту.

Онопенко та його друг, нотаріус Володимир

Також Онопенко повідомив, що за час відпочинку прочитав аж п'ять книг, зокрема "Вовкулака Тарас Шевченко" Олеся Бузини.

"Так. І давно хотів прочитати книжку про Фаїну Раневську. Про контррозвідку прочитав, - загалом, так, набрав купу книг... З задоволенням прочитав книгу Поля Брегга "Диво голодування", - поділився він.

Онопенко на відпочинку прочитав аж 5 книг

От тільки дружину Ларису з собою голова ВС цього разу не взяв.

"Зазвичай я відпочиваю з дружиною. Але цього разу я відпочивав з друзями, тому що дочка незабаром буде народжувати, і дружина не змогла приїхати", - пояснив він. Нагадаємо, наприкінці червня подружжя Онопенків разом із їхньою вагітною дочкою Іриною засвітилися на вечірці в одного з діячів українського шоубізу.

Що стосується сторони фінансової, то всього на відпустку і відпочинок у п‘ятизірковому готелі Онопенко, за його словами, витратив $4000:

"Близько 4000 доларів, включаючи дорогу. Номер я взяв стандартний, без надмірностей. Харчування, напої, включаючи спиртне, були включені у вартість проживання. Нічого особливого я не замовляв".

"Спиртного практично не вживаю, тому мені не треба було розорятися. Я "сиджу" на фруктах, на овочах, мені достатньо один, максимум два рази поїсти", - запевняє вигідний у домашньому хазяйстві Онопенко.

Дружину Ларису з собою в Туреччину Василь Васильович не взяв

"В цілому я порахував, що це навіть трохи дешевше, ніж, якби за тими ж розцінками я відпочивав у Криму. До того ж зауважте, відпочиваю я не на власній віллі десь на Кіпрі, як багато співвітчизників. А на загальних підставах в готелі, яких у Туреччині, Єгипті, Хорватії десятки, якщо не сотні", - підкреслив м‘язистий мачо.

"Я брав відпустку на два тижні. Відразу скажу, що після відпочинку в Туреччині мав ще 2 дні вихідних, але вийшов на роботу відразу після приїзду. І, незважаючи на відпустку, у четвер, п'ятницю і навіть суботу був на роботі", - наголосив Онопенко, зауваживши, що використовував відпустку за минулий рік.

На дорікання, мовляв, як же так - у країні криза, а він стільки грошей на відпочинок спускає, Онопенко заявив:

"Знаєте, у мене зарплата, слава Богу, відповідна.... У середньому в мене виходить (у залежності від того, чи є економія зарплатні чи ні) від 20 000 до 25 000. А в рік - близько 400 000 гривень", - зізнався держслужб овець і сказав, що може передати декларацію про доходи за минулий рік.

Онопенко має близько 400 000 гривень на рік

Він також зауважив, що зарплата судді складається з окладу, вислуги років, класу (вищий або не вищий).

"У мене все по максимуму, плюс я вже одержую довічне утримання. Тобто, якби я зараз пішов у відставку, то одержував би лише на 10% менше того, що отримую зараз", - пояснив Онопенко.

"А дружина у мене займається бізнесом, я цього не приховую... Діти в мене дорослі, забезпечені, у них окремі сім‘ї. А ми з дружиною тепер маємо можливість жити нормально", - додав він.

До слова, Лариса Онопенко, за словами її чоловіка, крутиться у пісочній сфері. Її профіль - гідромеханізація.

Дочка Онопенка от-от народить

"Крім того, я в житті ніколи не їздив - у відпустку чи в офіційні відрядження - у бізнесі-класі. Завжди беру економа-клас. Коли кудись приїжджаю, завжди цікавлюся: за чий рахунок буду пересуватися, яка економія грошей", - запевняє культурист.

"Звичайно, я не можу ходити пішки. Хоча для мене пробігтися, проїхатися на велосипеді - одне задоволення. Але, оскільки я живу в Бортничах, мені звідти доведеться у такий спосіб діставатися до роботи години дві-три. Якщо ще встигну", - виправдовується він

До слова, свій будинок у Бортничах Онопенко, за його словами, побудував власними руками.

"Я маю на увазі, за рахунок своєї зарплати й інших офіційних доходів. Та й самі ми працювали", - виправився він.

Будинок у Бортничах Онопенко, за його словами, побудував оцими руками

"Взагалі, за все своє життя я не одержав від держави жодної дачі", - хизується Василь.

"Так, були кілька квартир, так траплялося, що поліпшував житлове становище. Знову-таки, дочки виходили заміж. Продавали ці квартири, плюс заощадження - і ми будували будинок у Бортничах", - розповів Онопенко.

Окрім того, свій маєток Онопенки звели, як розповідає суддя, ще у 2002-му році - за 4 роки до того, як він став головою Верховного Суду.

Фото ТаблоID, а також фото з "Обкома", "Фокуса", "События и люди", www.vru.gov.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів