Кульбаба ще не розлучилася, але вже планує заміж за Щербаня

17 серпня 2009, 17:15
"Перчена" телеведуча одного з музичних каналів, Кульбаба розповіла про скелети у власній шафі: весільні плани, коханого та колишнього чоловіка.

"Зараз у моєму житті так сталося, що у мене з'явився новий чоловік. Ми з ним разом вже більш як півроку. У нас серйозні плани", - заявила Валерія Крук ака Кульбаба в інтерв‘ю "Дусі".

Нагадаємо, як писав на початку літа ТаблоID, Лєра має романтичні стосунки із другом Віктора Януковича-молодшого, сином скандального екс-губернатора Сумської області Артемом Щербанем.

Кульбаба ще не розлучилася, але вже півроку живе з Щербанем

Проте, як запевняє Кульбаба, аж ніяк не Щербань став причиною її розриву із колишнім чоловіком.

"Ні. З першим чоловіком я не живу вже півтора роки", - пояснила силіконова діва.


Незважаючи на свій статус заміжньої жінки, у Лєри з членом Комітету ВР з питань будівництва, містобудування і ЖКГ та регіональної політики Щербанем вже є спільні плани на майбутнє. Парочка вже подумує про весілля...

"...Про дату я поки говорити не буду. Скажу, що ми вже живемо разом. У нас є задум - 9.09.09. Але як вийде це все документально підготувати... Це дуже скоро, і я розумію, що ми не встигаємо до цього числа", - пояснює свої сумніви популярна зататуйована телеведуча.

Можливо, ця красуня піде з "ринку наречених" 09.09.09

Як розповіла Кульбаба, Артем дуже красиво за нею ходив: "У першу чергу, це почуття й емоції, його щире ставлення до мене. Просто людина робила певні вчинки".

"Він сам з Донецька й у Київ ніколи не планував переїжджати. Людина залишила там все й переїхала сюди. Я думаю, це про щось каже. Все його коло спілкування залишилося там. Перші дружини й діти теж там. Тут у нього тільки знайомі та приятелі. Проте він переїхав, і ми живемо разом", - резюмувала Крук.

А починалося у них із Щербанем все супер гарно - зі стандартного, проте завжди романтичного цукерково-букетного періоду.

"Ми з ним познайомилися на старий Новий рік 13-го січня. Нас познайомив друг. І, по-моєму, 2-го лютого він полетів на кілька днів у Європу. Щодня через службу доставки він мені надсилав неймовірно величезний букет квітів", - згадує Валерія.

Щербань перетворив квартиру Валерії на квітковий магазин

"Уяви, у лютому місяці бузок, троянди, квіти, які, в принципі, у цей час дістати ніде неможливо. Кожен божий день ‑ букети величезних розмірів. Днів сім поспіль, напевно. Моя квартира була схожа на якийсь квітковий магазин. Це було дуже приємно", - зізнається блондинка.

Нагадаємо, у Кульбаби є 7-річна дочка Соня. Дівчинка вже збирається у другий клас. А з "новим татком" Щербанем у дитини, як запевняє Лєра, встановилися дуже непогані стосунки.

"Він їй дуже подобається, у них склалися чудові взаємини, тому що ми цього року вже навіть разом відпочивали два тижні у Греції. Настільки знайшли спільну мову, що я навіть здивована", - зізнається Крук.

Дочці Кульбаби, схоже, мамин смак на чоловіків подобається

Її Соня, за словами телеведучої, - дитина не за віком тямуща та дуже закрита.

"З Артемом вона почувається абсолютно легко, вільно і відкрито. Все склалося чудово", - додає щаслива матуся.

Власне, і з біологічним батьком Соня, за словами Кульбаби, спілкується: "Звичайно, обов'язково. У нас у всіх дуже хороші стосунки. І я спілкуюся, і Сонечка".

Такий собі приклад зразкової цивілізованої європейської сім‘ї.

Фото "Дусі" та "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів