Кузьма Скрябін про геїв на Ібіці, круту класику і своїх чувіх

17 вересня 2009, 13:45
Соліст групи "Скрябін" Андрій Кузьменко розповів про свій фах, звідки в нього ростуть руки, чому ігнорує День Незалежності та як відтягнувся на Ібіці.

"Я б хотів розповісти, ким би я хотів стати у любові, але боюся, що для цього треба, щоб ваша газета перепрофілювалася. У моїй розповіді все буде надто вже детально..," - заінтригував Кузьма "Комсомольську правду в Україні".

Нагадаємо, місяць тому співак відсвяткував свій 41-ий день народження. Святкування пройшли тихо й мирно.

"Не, ну чого зашифрувався? Нормально відзначав - без відра на голові. Чого ще людей боятися? У Балаклаві я все обшарив. Був на Бочці смерті, на ремзаводі підводних човнів", - поділився артист деталями свого відпочинку.

А от на Казантип Скрябін не подався:


"Ні, і навіть не хочу. Їздили з рідними цього року на Ібіцу. Там люди міру знають. У нас же народ, якщо ніхто цю справу не переслідує, закидається до такої міри, що потім цілий місяць зупинитися не може: танцює і танцює. А там все по цій марочці прийняли, усе легально. Ніхто не бичить".

День народження Кузьма відгуляв без відра на голові

До слова, Ібіцу Кузьменко називає островом кохання:

"Аморальне місце! Там є дві, так би мовити, області пляжу - одна сімейна, а інша тусовочна. На останню ми дітей не брали - знали, на що йдемо. Геї там можуть на пляжі у повний зріст кохатися. Потім хтось з них згадає, що він не зовсім гей, і дружину свою відтарабанить на цьому ж пляжі".

І саме на Ібіці Андрій взявся перечитувати класичну літературу.

"Я "пересів" на книжки. Томас Манн, Річардсон, Бренсон, "Обломов" Гончарова... Класику трошки бабахнув. Манна і Гончарова "клацнув" за один день на Ібіці. Прихворів під час водного занурення, от лежав і читав", - розповідає він.

"Думав, у руки її (класику) не візьму. Рано спробував і, не розуміючи, закинув. А зараз знаю, що час від часу треба брати класику й перечитувати. Там, крім того, що дуже глибокий сенс, такий стиль гарний!"

Скрябін знає, що роблять геї на пляжах Ібіци...

А ще Кузьма запевнив, що зараз він щаслива людина - у нього все є:

"Удома чекають дві найкрутіші чувіхи в цьому світі - дочка й дружина. Я зрозумів ту лінію, до якої можу дострибнути, і все одразу у мене налагодилося. А от до 30 років я дуже хотів популярності та грошей. Мене так доля лупила рогами об землю!" - зізнається Кузьма.

"Тридцятиріччя своє я зустрів у зйомній квартирі у хрущовочці без карбованця в кишені і з двома яйцями - подарунком діда-алкоголіка, у якого я знімав житло. От такий у мене був Великдень у 30 років. Наступного дня сів, почухав потилицю і вирішив: ті люди, що тут із мною вдома, не зобов'язані страждати..," - ділиться музикант.

Як запевняє Андрій, він не робить з пісень спосіб заробляння грошей. Каже, "щоб робити на цьому бабло, треба чітко виробити стратегію, писати всі пісні в одному стилі. Як "Океан Ельзи". А у мене то "Пающіє труси", то альбом з матюками..."

"Я щаслива людина - у мене все є. "Вдома чекають дві найкрутіші чувіхи в цьому світі..."

Між іншим, Кузьма розповів, як отримав диплом "по знайомству". Адже за фахом він - штукатур шостого розряду.

"Але це по знайомству - тато зателефонував, допоміг. Треба було заштукатурити три квадратних метри стіни. Поки комісія дивилася, моя робота трималася, як тільки пішли - гівном бухнулася на підлогу. Але диплом був вже в кишені", - розповідає співак.

От тільки "штукатурку Скрябіна" нині навряд чи де побачиш.

"Коли йде ремонт, мені дружина зв'язує руки - щоб не дай боже не взяв якийсь інструмент. Мені дуже хочеться, так би мовити, "покрутити гайки", але навіть ті картини або годинник, які я прибив до стіни, - як рушниця, що раз на рік стріляє, - обов'язково таки впадуть", - зізнається горе-майстер.

А ще у Скрябіна, за його словами, є диплом стоматолога. Причому, як запевняє співак, його він одержав чесно:

"Для цього треба було рік помучити людей. Я, пам'ятаю, одній бабці таку пломбу поставив, що вона місяць рота не могла закрити! Надто висока і крива пломба вийшла. Й однаково потім вона прийшла до мене, тому що я грошей з неї не брав".

Скрябін - і штукатур, і стоматолог

Був у Кузьми шанс отримати ще деякі танцювальні навички, та він добровільно відмовився. Так, Андрію пропонували участь у шоу "Танці з зірками":

"Пропонували. Але якби я туди пішов - були б жертви. Я не вмію і не люблю танцювати. Не думаю, що мені зараз треба кудись йти і смердіти: якщо людина не вміє, те на фіга йти ганьбитися?.. Навчи-то навчать, але чи врятують тих, хто точно постраждає?"

А ще Скрябін зізнався, що не визнає свято Дня Незалежності: "Я його не визнаю. Вважаю, що ця країна нічого не досягла".

"Як би там не було, я патріот своєї країни. У ній мені комфортно. Народ у нас офігенний. Мені просто важко дивитися, що його водять за ніс. Важко усвідомлювати факт, що нас реально кидають", - бідкається він.

"Ми ж непогані люди, народ терплячий. Але я переживаю, що дійде до такого моменту, коли великим масам людей не буде що їсти, і кров почне литися. Як це у Румунії було. Ну й навіщо це робити?" - продовжує він.

Кузьма не визнає себе у ролі танцюриста і День Незалежності

За словами Андрія , у Румунію він їздив: "...Думав: хоч десь гірше, ніж у нас. Але гірше немає. Там уже квітуча країна - Європа. Порядок, чистота, дороги роблять..."

Правда, Кузьменко особливо й не нарікає, що б йому дихати не давали.

"Вони вигадали псевдодемократію. Тобі начебто дають говорити усе, що ти хочеш, але сильно обмежують твої можливості. От, наприклад, мої пісні не крутять по радіо. Тільки на тих станціях, де є дружні зв'язки. Але щоб крутили так тотально, як попсові групи, - такого немає. Вони розуміють, що те насіння, яке я закидаю в маси, становить певну небезпеку".

Наостанок Кузьма зізнався, що є олігархи, яких він знає, але сказати, що дружить, - ні. Зі своїми проблемами, запевняє співак, він ні до кого не звернеться. Їх треба розгрібати самостійно. Правда, як каже Скрябін, деякі багаті люди пропонували йому подарувати авто. Але він відмовився - не любить комусь "висіти".

Всі фото прес-служби групи "Скрябін"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів