"Міс Німеччину 2009" вивезли з України через батька-"кондитера"

Понеділок, 21 вересня 2009, 16:48

Нещодавно "Міс Німеччиною 2009" стала майже 25-річна українка Алессандра Алорес. На рахунку цієї дівчини не один титул, і навіть "Міс Німеччиною" вона вже була, у 2003-му році. Такої в її "послужному списку" звання "Міс топ-модель Німеччини 2005" і "Міс Інтернешнл 2004".

"Чи знають там, що я родом з України? Звісно, усі знають. Я насправді цим дуже пишаюся! Але зараз у моєму характері вже багато німецьких рис", - починає розповідати про себе "Новой" модель.

Насправді Алессандра народилася в Україні. А виїхала звідси у віці 8 років.

"Сьогодні у мене німецький паспорт, а власне від паспорта і залежить, королевою краси якої країни ти станеш. Якби я захотіла брати участь у конкурсі "Міс Україна", цього б просто не дозволили, тому що я вже громадянка іншої країни", - пояснює красуня.

Виїзд з України, за словами Алорес, був ініціативою її батьків: "У Німеччину ми переїхали через бізнес батька і, головне, заради безпеки. Дитиною мене намагалися викрасти - батьки тоді дуже злякалися!"

Алессандра Алорес: "Чи знають там, що я родом з України? Звісно, усі знають. Я насправді цим дуже пишаюся!" 

"Мама і тато хотіли дати мені можливість побачити краще майбутнє, дати шанс досягти чогось у житті, тому що економічна система і рівень життя в Україні не найкращі", - пояснює кардинальне рішення батьків міска.

За її словами, перший час у Німеччині їй було, звісно, важко. Адже дівчинка не розмовляла німецькою, тож не мала навіть друзів.

"Але, гадаю, моїм батькам адаптуватися в чужій країні було ще важче. Я дуже люблю маму і тата і неймовірно вдячна їм за все!" - запевняє вона.

Батьки Алессандри, як вона розповідає, живуть неподалік від Франкфурта, у місті Кайзерслаутерн. "У моєї мами є SPA-салон, а батько займається бізнесом. Він постійно у роз‘їздах Німеччина-Україна", - додає вона.

За словами дівчини, її тато - власник української компанії "Алессандра Алорес", яка займається дистрибуцією кондитерських виробів.

 У Німеччину 8-річну Алессандру перевезли батьки

"З цього приводу можу розповісти невеличку історію. Тато завжди хотів, щоб я вивчала бізнес, торгівлю, підприємницьку справу. І разом з мамою вони були шоковані, коли я заявила, що збираюся стати акторкою і ніким іншим. Ми дуже багато сварилися з цього приводу. Батько завжди залишався при думці, що шоу-бізнес - брудний бізнес", - веде Алессандра.

"Але після того як він побачив, що я докладаю чимало зусиль для того, щоб бути акторкою, і наближаюся до своєї мети послідовно і чітко, він захотів показати, що насправді стоїть за мене горою і дуже вірить у дочку, тому назвав свою компанію моїм ім'ям. Я дуже пишаюся цим", - підсумовує Алорес.

Між іншим, не лише історія громадянства дівчини заслуговує на увагу, а й її ім‘я.

"Насправді мене звуть Наталія Александра Водянникова. Раніше усі називали мене Наталією Водянниковою. Коли я стала "Міс Баварія", почали перекручувати моє ім'я і називати Наталією Водяновою, це мені не подобалося. Тому я вирішила своє друге ім'я зробити першим", - розтлумачує етимологію свого імені дівчина.

"Насправді мене звуть Наталія Александра Водянникова" 

Правда, коли у 2003-му вона стала "Міс Німеччина", однаково багато хто плутався і неправильно писав її ім'я.

"Тому я вирішила взяти псевдонім. У роді мого батька були італійці. Я провела невелике генеалогічне дослідження і знайшла, що діда батька звали Алоресо, я скоротила до Алорес. От так і стала Алессандрою Алорес", - резюмує міс.

У 2007-му Алессандра переїхала у США. Спершу жила у Нью-Йорку, нині ж - на Маямі. Але у дівчини досі є квартира у Німеччині. Бачитися з батьками часто в Алорес не виходить, однак щодня повисіти на телефоні дівчина не проти.

"Моя мама дуже злиться, якщо я забуваю їй зателефонувати. (Посміхається.) Відвідую батьків практично щомісяця, щоразу, коли є робота у Європі", - додає перша дівка у Німеччині.

Алорес живе у Маямі, а мріє про Голлівуд 

В Україну Алессандра планує приїхати незабаром. Можливо, навіть на свій день народження, 6-го жовтня. У Києві, за словами дівчини, у неї дуже багато рідних і друзів. От тільки іменини Алорес святкувати не буде.

"Насправді я ніколи не святкую свій день народження і не замовляю жодних подарунків. Усі мої близькі друзі знають, що їм не варто навіть телефонувати мені і вітати з днем народження. Я не думаю, що дорослішання - це те, чому варто радіти", - пояснює свою позицію вона.

Весь цей місяць Алорес, за її зізнанням, працює в Індії - задіяна у зйомках боллівудського фільму. А з жовтня буде брати участь у благодійному проекті. Поки що ж Алессандра готується до грудневого фіналу конкурсу "Міс Світу", що відбудеться у ПАР:

"Насправді до конкурсу залишилося не так багато часу, тому зараз я посилено займаюся у спортзалі, потім підшукаю симпатичну сукню для конкурсу, вивчу інформацію про країну, у якій буде проходити змагання красунь. Може, подивлюся на відео "Міс Світу 2008", щоб зрозуміти, що до чого".

Алессандра ніколи не святкує день народження і знімається у Боллівуді 

За словами дівчини, вона багато займається спортом, намагається вживати здорову їжу.

"Але ще я намагаюся частіше посміхатися і насолоджуватися своїм життям. Вірю в те, що щасливі люди, задоволені своїм життям, завжди добре виглядають. Мені здається, життя - це суміш енергії та щастя", - ділиться вона.

Також Алессандра називає себе ризиковою людиною. Ще б пак, дівчина захоплюється боксом, стрибками з парашутом, банджі-джампінгом..:

"Я хочу спробувати все у цьому житті! Думаю, це і є найголовніше. Не люблю багато говорити про захоплення - усім цим варто займатися. Тому взагалі по життю намагаюся здійснювати те, що задумала".

"Я хочу спробувати все у цьому житті!" 

А один із найзаповітніших задумів дівчини - Голлівуд: "У 2002-2003-му я навчалася акторській майстерності, але навчання довелося перервати, тому що у 2003-му я стала "Міс Німеччина".

"А модельним бізнесом і конкурсами краси я, власне, і зайнялася для того, щоб платити за навчання. Модельна кар'єра так добре пішла, що я вирішила якийсь час цим позайматися, розкрутити ім'я. Але водночас продовжувала плекати мрію стати акторкою", - зізнається Алессандра.

"Зараз я щаслива, що у мене є можливість оплачувати уроки у дуже гарних американських викладачів акторської майстерності, людей, які ставлять мені англійську. Наступного року буду вчитися в Школі кіно та театру Лі Страсберга", - зізнається Алорес.

"Буду шукати щастя у Голлівуді. Але ніколи не забуду, звідки я родом. А це Україна. Мені б навіть хотілося зайнятися політикою в Україні, коли стану трохи старшою. Щоб змінити хоч щось!" - ділиться модель.

Алорес зізналася, що хотіла б зайнятися політикою в Україні 

"Мені здається, Україна - фантастично красива, дивовижна країна! І народ дивовижний. Мене так гнітить, що політика там - жахливо корумпована", - зізнається "Міс Німеччина 2009".

Нагадаємо, у грудні у фіналі конкурсу краси "Міс Світу 2009" можна буде побачити одразу двох українок. Євгенія Тульчевська з Дніпропетровська представить Україну, а от Алессандра Алорес буде обличчям Німеччини.

Фото "Новой", сайту моделей і сайту "Хабервітріні"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів