Кузьма Скрябін про свою чоловічу силу, булки та спецрецепти

23 вересня 2009, 16:45

Кузьма з гурту "Скрябін" поділився секретами свого здоров‘я, вподобаннями у кулінарії і розповів від чого в нього "ростуть булки".

Соліст "Скрябіна" Андрій Кузьменко особливо багато уваги спорту не приділяє. За його словами .він навіть концерти розцінює як фізичні заняття - це ж цілих дві години стрибання на сцені!

А зарядку Кузьма робить коли шукає свої туфлі: "Два рази нагнувся за туфлями - і вся зарядка".

Плаває співак хіба що на морі - немає часу на басейн. Два-три разу на рік катається у горах на лижах.


"Два рази нагнувся за туфлями - і вся зарядка"

"У мене турнік за будинком, виліз пару разів, підтягся, проїхався на веліку - от і фізкультура", - сказав музикант в інтерв‘ю "Новой". Кузьма, за його словами, чітко підтягується 10 разів, а відтискається 15.

"У нас в автобусі є тарілка фрісбі - можемо покидатися - і м'яч. А ще я привіз з Іспанії дерев'яні ракетки з важким м‘ячиком, який вітер не зносить, - граємо", - додав також він.

За словами Кузьми, він завжди намагається лягати не пізніше 10-ої вечора: "О 7 ранку підйом - везти малу в школу, а для сну потрібно повноцінних 7-8 годин. Тому якщо не о 10, то о 12 сплю вже точно. Виключаю телефон, і хоч кінець світу - Андрій Вікторович має поспати".

Також Скрябін намагається стежити за своїм здоров‘ям і, зокрема, фігурою і апетитами.

"Намагаюся не їсти за пару годин до концерту, адже потім... тисне у певних місцях (сміється). Ми об'їздили всю Україну й у кожному містечку знаємо, де можна нормально поїсти, щоб потім не довелося робити зайві зупинки й удобрювати якесь поле", - зізнався співак.

"Плюс я не курю - уже років 9. Хоча буквар скурив: став курцем у класі 3-му. Не п'ю важких алкогольних напоїв. Хіба що розбавляю або якщо хтось почастує витриманим віскі - але не більше 20 грамів", - підкреслив Кузьменко.

Також .на думку Кузьми, модні нині енергетичні напої - це просто таки хімічне знищення нації: "Років за 30 ми почнемо пожинати їхні наслідки. Це своєрідний геноцид".

Кузьма скурив буквар і кинув

До кофеманів Андрій себе не відносить, хоч раніше й пив "відро кави і два - коньяку": "Зараз можу вранці бахнути хіба що маленьку чашечку кави або капучинки".

Що ж до дієт, то і на цей предмет у Кузьменка є свої погляди: "7-8 місяців тримаю себе в руках, а потім 3-4 жеру все підряд - балую себе. Якщо ти бачиш кайфовий торт і не хаваєш з остраху, що булки (сідниці) виростуть - який сенс жити?"

А булки у Кузьми ростуть, за його словами, моментально: "З'їв торт - і виросли. Але худну теж швидко".

А ще, як зазначає співак, їжа за кордоном здоровіша: "Їздимо в Італію на відпочинок, і після місцевої їжі відразу зникають усілякі прищики, відрижка і, вибачите, пердеж. Адже там - екологічно чисті продукти зі Швейцарії, а не г..., яке ми їмо в Україні".

У Кузьми іноді починають рости булки

А якось музикант, за його словами, "запав на чай з калини": "Заварив раз, другий, третій і... знепритомнів - калина знизила тиск. Тож давайте без моїх рецептів, а то населення України ще менше стане".

Тим не менш, кілька порад на рахунок здоров‘я Скрябін дав.

"Зубчик часнику (невеликий, щоб не вдавитися і не склеїти ласти) щодня ковтати, як таблетку - здорово підвищує імунітет", - по-перше відзначив Кузьма.

"Щоб зберегти психічне здоров'я, треба обмежити коло спілкування і залишити в ньому лише тих людей, які справді тобі потрібні", - додав він також.

Свою ж чоловічу силу Андрій Кузьменко нічим не підтримує: "Слава Богові, поки нічим. Це вона мене підтримує".

Свою ж чоловічу силу Андрій Кузьменко нічим не підтримує

На думку Кузьми, щоб мати повноцінне здоров'я - і не тільки в "цьому", - потрібно радіти життю: "Прокинулася вранці - і слава Богу, що очі розплющилися, що можеш вийти з будинку і подихати. От така рецептура".

На думку співака, краще помирати старим і немічним, аніж у розквіті сил: "У розквіті - гірше. Хочеться жити довго".

А для здоров'я нації у нього теж рецепт знайшовся:

"Рецепт здоров'я нації - змінити... уряд. Якби хтось взяв і підвісив той, який у нас зараз, за одне місце, було б здоровіше жити. Кошти на соціальні програми для дітей і хворих розгрібаються сильними світу цього. Нам не вистачає мізків вибрати когось нормального - звідси й лихо зі здоров'ям українців".

Фото прес-служби "Скрябіна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів