Однолюб Данилко про секс, сім'ю та власне весілля

1 жовтня 2009, 11:44

Напередодні свого 36-го дня народження Андрій Данилко, більш відомий як Вєрка Сердючка, вирішив бути відвертим.

Артист розповів про своє ставлення до брендів, весілля, сімейного життя і про те, на якому місці в його житті знаходиться секс.

"У мене секс на своєму місці. Я б розповів, якби було що розповідати. І моє життя не можна назвати повноцінним особистим життям. Але мені цього й не треба... Присутність іншої людини відволікає", - заявив Данилок "Бліку".

"Я, може, хотів би інакше... Я, насправді, соромлива людина, і коли багато людей - почуваюся нареченим без нареченої", - зізнався срібний призер "Євробачення-2007".


Тим не менш про одруження зірка, за його словами, таки розмірковував: "Ну звісно! Але я важко уявляю себе у цій... Не хочу нікого образити, але був кілька разів на весіллях - нічого крім сміху це не викликає! Усі ці конкурси, крики "гірко!".

"У мене секс на своєму місці"

"Ні, я не божевільний. Просто не підходжу під цю ситуацію. Важко пояснити... От уявіть: червона доріжка у Каннах, і на ній я набагато обмеженіше почувався б у капцях, ніж у шмотках від Cavalli", - спробував пояснити свої відчуття Андрій.

До слова, з брендами, судячи з усього, Данилко не заморочується: "Це не моя тема. Можу ходити у трикопієчному светрі. От зараз сиджу в капцях і у старому "Адідасі". До речі, у супермаркеті продають відмінні недорогі шкарпетки, а не за 150 доларів".

Але повернемося до особистого. Дівчини у Данилка, як з‘ясувалося, теж немає.

"Немає. Я сильно не підходжу під формат "наречений". Це важко зрозуміти... Просто я не бачу в собі публічного героя, як, скажімо, Кличко чи Потап. Мені здається, абсолютно не цікавий жінкам, публіці в образі нареченого", - спробував пояснити він.

Данилко може ходити у дешевих шмотках і живе без дівчини

До того ж, як зізнався Андрій, він - однолюб: "А як же! Звичайно. Я був у 6-ому класі - вона у 7-ому. Тоді цей розрив у віці здається величезним. Але я дотепер пам'ятаю, як її звуть - Валя Васько".

Правда, і у зрілому віці у Данилка кохання було. "Було... Потім були болісні спогади. Не хочу згадувати", - підтвердив Андрій.

"Був момент, коли хотів мати сім‘ю - мені було 22-23 роки. Але холостяцький період необлаштованості затягся. Вже просто боїшся стабільних стосунків. У мене перехідний період. Складний перехід. Зараз повинна бути сходинка угору", - лишень сказав артист.

Тож, виходить, у Андрія Данилка перехідний період стався, коли йому було вже за тридцятник. А у п‘ятницю, 2-го жовтня зірці виповнюється вже 36 років.

Від кохання у Данилка - болісні спогади

"До речі, знаєте, мені цей вік подобається більше, ніж 20 років. У багатьох паніка - ой, жах, 36 років! Але для мене у цьому віці є якийсь кайф. Я зараз почуваюся краще, ніж у 20 - минають комплекси", - зізнався виконавець ролі Вєрки Сердючки.

Раніше, за словами Данилко, у нього були комплекси і у спілкуванні, і в роботі.

"Щось заважало. Зараз дивишся на багато речей інакше. Нові ідеї, проекти. От, наприклад, незабаром вперше за 7 років виїжджаємо в тур по Прибалтиці, потім по Америці. Новий гумор, нові мініатюри", - похизувався він.

Вєрка Сердючка збирається вперше поїхати по Прибалтиці й Америці

День народження Данилко відзначати не збирається: "Не буду. У мене 3-го жовтня прямий телеефір... і якщо ми 2-го числа відзначимо день народження, то 3-го навряд чи вийдемо в прямий ефір!" - пояснив він.

Також Андрій зізнався, що терпіти не може отримувати довжелезні, шаблонні SMS, взяті звідкись з Інтернету. Вони, як він каже, зазвичай банальні, тупі та не смішні. Та й приходять по 15 разів за 10 хвилин - неможливо!

І ще одне зізнання від Данилка - Андрій інколи не гребує міцним слівцем і матюкається у побуті.

"Звісно! Є різне застосування мату. Але не люблю, коли матюкаються при дітях - тоді роблю зауваження. А якщо, скажімо, треба розбудити людину на сцені - то пара слів на букви "Х" і "П" - і людина відразу знає, хто вона і куди їй іти", - наостанок поділився Данилко секретами спілкування з людьми.

Фото "Бліка" та фото прес-служби Андрія Данилка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів