Екс-дружина Горбаля: Чоловіки з носами - благородні

5 жовтня 2009, 11:47

Після майже дворічного затишшя співачка Галліна Горбаль повертається "в ефір". Екс-дружина депутата Партії регіонів почала зі зйомок на нудистському пляжі а також із зізнання... Співачка розповіла про своє дитинство, дочку Софію та які частини чоловічого тіла і чому їй подобаються.

А передусім Галліна зізналася, чим свого часу її взяв колишній чоловік Василь Горбаль.

"Своєю шляхетністю, спритністю. Я всього лише дала йому номер телефону, а він вже дізнався, де я живу і примчав з квітами мене запросити на вечерю. І от цим він мене вразив. І, взагалі, мене вражає спритність та стрімкість чоловіків. Я ціную всі чоловічі якості", - сказала артистка в конференції на "Комсомольській правді в Україні".

Окрім того, якщо раніше Галя обмовлялася, ніби для неї у чоловікові не останню роль відіграють ніс та руки, то тепер її позиція трохи змінилася: "На сьогоднішній день мені вже більше подобається не ніс, а тільки руки. Завтра мені можуть сподобатися ноги. Це все індивідуально".


Галліна Горбаль розповіла, які частини чоловічого тіла їй подобаються найбільше

"По будь-якій частині тіла можна сказати, що з себе являє чоловік. Якщо у нього довгі пальці, то значить він - тонка натура, схильна до мистецтва, поезії. Одним словом - романтик. Якщо у нього руки мокрі, виходить, у нього є якісь проблеми в житті та якісь комплекси..," - кинулася аналізувати місіс Горбаль чоловічі руки.

"Ще дуже багато залежить від довжини великого пальця. Чим міцніший палець, тим впевненіше людина стоїть на ногах. Від росту ще... Руки змінюються протягом усього життя", - додала вона.

Також співачка пояснила: "А ніс мені подобається, тому що чоловіки з носами - шляхетні. Відчувається порода. Вони щедрі, шляхетні, безумно сексуальні й з такими чоловіками хочеться прожити життя. Це особисто моя думка".

Тож не дивно, що у творчому (як мінімум) тандемі із Галліною Горбаль опинився вірменин Арен Манукян.

Галя вірить: "Дуже багато залежить від довжини великого пальця"

Також, як запевнила Галліна, у неї просто таки чуйка на чоловіків-бабіїв, і вона з такими не спілкується.

У своїй веб-конференції співачка також торкнулися теми дитячої. Галліна Горбаль розповіла про свою дочку Софію. Нагадаємо, артистка народила на початку грудня 2007-го року, але хто є батьком дитини - залишила у таємниці.

"Одне можу сказати, вона дуже характерна дівчина. Я намагалася виховувати її "у режимі". У неї на все є визначений час (їсти, спати). Тому вона росте самостійною дитиною і мислення у неї, як у дорослої людини", - запевняє Галя.

За словами екс-жінки Горбаля, її дочка багато малює, ліпить, займається аплікацією. Дівчинка, як і всі діти, любить дивитися мультфільми, танцювати, співати, грати у хованки.

Галя влаштувала своїй Софійці режим

"...(Любить) обідати і вечеряти тільки з мамою за одним столом і, бажано з однієї тарілки. Любить фарбувати губи безбарвною помадою. Любить приміряти речі перед дзеркалом. Розрізняє дуже смачне і виражає свої емоції незвичайним захватом. І коли їй щось не подобається, то вона дає зрозуміти, що обурена. Якщо вона не сприймає людину, вона її ігнорує - просто йде займатися своїми справами. Вона особлива дитина. Суджу об'єктивно", - підсумувала Галліна.

"Дочка моя дуже любить мої пісні з нового репертуару. Як правило, вона слухає дитячі твори з радянських мультиків. І дуже любить імпровізувати якісь образи під ці пісні. У танці", - додала також співачка.

"Один диск я купила, коли Софія тільки народилася. Там записані найкращі колисанки українською. І от вона з народження любить засинати під цей диск", - поділилася зіркова матуся.

Нещодавно у Барселоні і на Мальті Галліна знімала новий кліп

Тим не менш, у шоубізу свою дочку Галя залучати поки не планує: "Вона зараз має рости та вчитися. Коли виросте - сама вибере собі шлях. Я думаю, що вона раненько увійде в шоубіз, тому що вона артистична особистість. У кіно зніметься точно швидше за маму", - посміхнулася артистка.

А поратися із домашнім побутом Галліні, за її словами, допомагає домогосподарка: "Є, звичайно ж, у мене домогосподарка, яка готує, прибирає, пере. З цим я сама б не встигла б впоратися. Та й непотрібно".

От тільки скільки Горбаль за це щастя платить, вона відповідати відмовилася - це корпоративна таємниця. Лишень узагальнено зауважила, що "на сьогоднішній день зарплата домробітниці практично дорівнює зарплатні головного менеджера в офісі".

Окрім того, співачка зізналася, що навіть не знає, скільки пар взуття стоїть у неї вдома: "Я не рахувала. Їх досить багато. Але моїх улюблених, які я ношу - не так вже й багато".

У Галліни є домогосподарка і купа взуття

"А, взагалі, я дівчина, тому я люблю аксесуари, взуття та сумки. І, у мої роки, у мене назбиралося дуже багато всього цікавого", - сказала вона і зізналася, що взагалі по магазинах ходити полюбляє:

"Люблю ходити по магазинах і купувати собі красиві речі, тільки у тому разі, коли я знаходжуся не в Києві, а на відпочинку. У Києві, якщо я забігаю в магазин, то мені потрібно купити все й одразу і на весь сезон. Інакше у мене не буде часу. Люблю ходити по супермаркетах у вихідний день, дивитися, що ж з'явилося новенького і свіженького".

До слова, про новеньке і свіженьке. Галя досі знаходиться під враженням від кінострічки "Підміна": "Недавно мене вразив фільм "Підміна" з Анджеліною Джолі. В основному я дуже люблю дивитися російські фільми і мені шалено подобаються старі класичні актори російського кінематографа".

Та й взагалі, як зізналася співачка, вона переглянула дуже багато фільмів та серіалів. Особливо, коли їй не було чого робити, і вона, вагітна, сиділа вдома. Правда, за її словами, останнім часом знімають дуже мало хороших фільмів, які б брали за душу.

Гуляти по магазинах колишня Горбаля любить поза межами Києва

А любов до мистецтва у Горбаль формувалася зокрема і завдяки її освіті: "З освіти у мене музична школа класу фортепіано. А так, у мене вища освіта: одна повна та одна неповна. За фахом я хореограф-балетмейстер, за другою - менеджер шоу-бізнесу".

Також Галя додала, що діапазон її голосу охоплює 3 октави, щоправда, робочими є лише 2,5. Та й якби не співи, то жінка вірить, що все одно не пропала б в цьому світі - мовляв, така на всі руки майстриня:

"Я могла б працювати касиром у магазині, але тільки тимчасово. Для того, щоб потім стати директором магазина. А, взагалі, я вмію все, практично все. Вмію смачно готувати, я люблю займатися стилем людей.

Я могла б стати стилістом, я могла б стати художницею, я б могла стати дизайнером. І ще я могла б стати викладачем хореографії. Могла б стати режисером і ще могла б бути психологом і давати консультації жінкам, наскільки вони мають полюбити себе, щоб їх полюбив світ".

А наостанок Галліна розповіла про своє дитинство, за її словами, "дуже важке" із "дуже важкими спогадами":

Горбаль вірить, що могла б бути дизайнером, стилістом, продавцем чи психологом

"Можу чесно сказати. Рано вранці встаєш, йдеш у школу. На автобус спізнився - йти пішки 4 кілометрів. Замети вищі за тебе. Ти мерзнеш, холодно. Після школи купа занять: музшкола, ансамбль. Приходиш практично вночі, а ще уроки треба робити. Нічого хорошого, нічого цікавого".

Її життя, як розповіла Горбаль, змінилося на краще, коли у 15 років вона з Кіровоградщини переїхала у Київ. Тепер зі своєю ріднею, а це два брати, співачка бачиться дуже рідко. Та й частіше вони до неї навідуються, ніж вона до них. А от батьків і навіть племінників Галя Горбаль забрала у столицю, щоб були ближче.

Фото "Комсомольської правди в Україні", DK & Moon, "Бліка" та PR Batteries

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів