Мейхер розповіла про перші кохання та секс і свою планку

7 жовтня 2009, 12:59

Чорненька учасниця гурту "ВІА Гра" Надія Мейхер-Грановська розповіла про свою неймовірну історію кохання, свій досвід і ставлення до сексу.

Коханого чоловіка у Наді наразі, як вона зізналася "Фактам", немає: "Коханого - ні, а от чоловік, спілкування з яким мені цікаве, якого я так довго чекала, нарешті з'явився".

Що стосується уваги чоловіків, то її, за словами Мейхер, вона відчула вже у 9 років.

"Але тоді ставилася до чоловіків з якимсь презирством. Тоді моєю пристрастю були танці - вони мене поглинали повністю! Дивлячись на подруг, які лили сльози і різали вени через перше кохання, казала: "Дурепи! Мене мама на репетицію не пускає - от це трагедія". Тоді ж я зареклася ніколи не виходити заміж. Усі ці штампи, церемонії мені огидні", - запевняє вона.


За словами співачки, перший сексуальний досвід вона отримала вже повнолітньою.

Надя Мейхер знала, що подобається чоловікам, з 9 років

"Я дала собі чітку установку: до 18 років жодного сексу! Тож щойно я стала повнолітньою, не лише перший раз закохалася, але й пережила першу інтимну близькість", - зізнається "ВІА-Гра".

"Партнер трапився хороший - він був старший, досвідчений і люблячий. Можливо, тому до сексу у мене ставлення просте - не в сенсі байдуже з ким і як, а в сенсі "без тарганів" у голові, без комплексів", - пояснює Грановська.

"Нещодавно у Октавіо Паса я прочитала, що секс - це тваринний світ, а еротика - можливості уяви, фантазії. Згодна з ним. Рідко зустрічається партнер, який може прийняти тебе не лише як сексуальний, але і як еротичний об'єкт. З яким секс перетворюється на ритуал", - каже співачка.

Дебют у сексі у Мейхер стався у 18

"А можна просто довіритися жінці - адже вона від природи досвідченіша у сексі. Однозначно для мене секс - не снодійне або можливість помиритися. Це ритуал. Я думаю, сексуальність не розвивають, її відкривають за допомогою коханого чоловіка", - додає жінка.

Правда, тантричний секс та "усі ці модні східні методики" не для Наді, як вона каже.: "Я не технар, мені цікавіше відштовхуватися від своєї внутрішньої природи. Чим більше я розвиваюся, тим більше у мене фантазій, бажань".

"Якщо мій молодий чоловік готовий (хоча я його не питаю), я розкриваюся перед ним. А до перевтілень я позитивно ставлюся - правда, тут однаково важливо не бути скутим і не переграти", - впевнена Мейхер.

Грановська: "Секс - це ритуал"

Також, як запевняє Надя, вона не володіє жодними секретами зваби: "Я красива жінка, моя енергетика притягує до мене чоловіків - я для них як магніт. І потім - я розвиваюся, а це чоловікам завжди цікаво. Методи ж - для тих, хто хоче використовувати чоловіків, а не жити у чоловікові. Не хочу "прогибаться под изменчивый мир".

І під коханого Мейхер теж прогинатися не згодна.

"Та ви що! Якщо чоловік заведе розмову типу "Тобі треба щось у собі змінити, зробити не так, а ось так, тому що це модно або прийнято", я просто розвернуся і піду!" - запевняє Грановська.

Натомість секс-табу для Наді із коханим чоловіком немає, як і меж немає. Схоже, навіть якщо коханий запропонує Мейхер ввести у їхню гру когось третього. "Думаю, тут ми без проблем домовимося", - каже співачка.

"ВІА-Гра" не прогнеться ні під світ, ні під чоловіка

А найнеймовірнішою історією кохання у житті "ВІА Гри" стала перша любов.

"В результаті якої народився мій син Ігор. Коли я вперше покохала, зійшлися всі зорі. Начебто з однієї сторони світило сонце, а з іншого боку - місяць. Це був приголомшливий стан любові до чоловіка. І хоча побутові проблеми нас, звісно, супроводжували, душевний стан був дивовижним!" - ділиться зірка.

"Познайомилися ми просто на вулиці: я, ще нікому не відома і юна, йшла по Києву додому, він підійшов до мене, заговорив - якось зовсім по-простому, щось ніби "Дівчино, як вас звуть..." А потім ми весь вечір гуляли, розмовляли про все на світі, і я закохалася..," - згадує Мейхер.

Ніяких подвигів не було, та й Грановська їх, за її словами, не чекала.

Неймовірне кохання у співачки вже було

"Ми були разом три роки. Ще до народження дитини я зрозуміла, що жити довго і щасливо у нас не вийде. Він весь час був відсутній, а мені хотілося бути разом цілодобово, віддавати йому все без залишку. Хотілося розвиватися разом з ним, але він не давав мені такої можливості", - каже співачка.

А найнеймовірніше у цій історії, за словами Надії, це народження її сина Ігоря. Після цього закохані розсталися назавжди.

"Не уявляю собі, яким має бути чоловік, щоб я сьогодні змогла пережити подібні почуття", - зізнається артистка, яка свою планку поставила високо.

"Не уявляю собі, яким має бути чоловік, щоб я сьогодні змогла пережити подібні почуття..."

"Ой, високо... Так, що я іноді сама її побоююся. Після пережитого в мені ніби утворилася стіна. Але відступати від цієї планки теж не хочу. Мені важливо, щоб у чоловіка були досить добре розвинуті й душа, і тіло, і розум. Щоб чоловік знав, чого він хоче у житті. І щоб поруч з ним я почувалася богинею - я знаю, що це таке!" - заявляє Мейхер.

З часів першого кохання життя Наді, за її словами, змінилося. Тепер вона буквально за мить розуміє, який перед нею чоловік і чи варто мати з ним стосунки. А це, як каже Мейхер, досить складно, бо гідних чоловіків дуже мало.

Фото з книги Наді Мейхер, "Комсомольської правди в Україні" та "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів