Приходько розповіла про вагітність і нервові припадки

5 жовтня 2009, 18:02

Співачка Настя Приходько готується стати матір‘ю, але танцювати не припиняє.

Днями протеже продюсера Костянтина Меладзе оголосила, що чекає первістка.

"Так, вагітність була моїм маленьким секретом. Але я беру участь у популярному проекті, й інтригу втримати не вийшло", - зізналася Настя "Фактам".

Між іншим, за словами співачки, її продюсер, Меладзе, зовсім не проти того, щоб Настя будувала сім‘ю.


Меладзе відпустив Приходько заміж

"Каже: "Іди заміж, Настусю, і будь щаслива!" А я готова працювати всі 9 місяців. Дуже складно, випавши з обойми, потрапити туди назад. Тож, доки будуть сили, спробую поєднувати творчість і вагітність..," - запевнила дівчина, яка планує зіграти весілля вже після Нового року.

Тож тепер Приходько готується до народження першої дитини. Відповідно - дотримується певного ритму й режиму життя:

"Встаю за годину до виїзду, я живу за містом. Не поснідавши, нікуди не їду. Можу пропустити обід, але сніданок і вечеря для мене - святе. Дуже люблю готувати".

А от у російську Москву Приходько повертатися навіть по роботі не поспішає.

У Насті від Москви - нервові напади

"Москва - це "камбець", як каже Костянтин Меладзе. Не вистачає сил на цю Москву. Проживши там два роки, я просто втекла! Тепер, коли чую, що має бути концерт у Москві, у мене починається нервовий напад", - запевняє дівчина.

Каже, у російській столиці дуже складно працювати, а тамтешні графіки й ритм не порівняти ні з чим. У Києві ж Приходько почувається справді комфортно.

"Це правда. Для мене відчуття комфорту - це домашній затишок. Люблю, коли у квартирі пахне пиріжками, смачною їжею. Коли чисто. Я педант, стежу, щоб ніде не було пилу. Люблю, щоб милий поруч був, собачки-кішечки... Подобається, коли все душевно, спокійно", - розповідає вона.

А фізичних навантажень під час вагітності Настя не боїться. Нагадаємо, нині співачка бере участь у популярному танцювальному проекті. .

Співачка любить запах пиріжків удома

"Просто намагаюся всі рухи відпрацьовувати з тренером і партнером так, щоб номер насамперед вийшов гарним. Ми робимо постановки, не прив'язуючись до складних трюків та задач", - пояснює вона

Та й наречений Насті, Нурік не проти Настіних практик:

"Нурік дуже переживає за мене, адже це наша перша дитина. Але при цьому цінує мій труд. Просить тільки завжди бути обережною на репетиціях і виступах. Взагалі, все, що я роблю, Нуріку дуже подобається".

"Все, що я роблю, Нуріку дуже подобається"

До речі, у дитинстві, правда, дуже-дуже давно, Приходько ходила на балет: "Тоді мені було років сім, і я особливо не блищала у танцях. Коли треба було робити якісь па, для мене це ставало просто катастрофою!"

Зате зараз співачка запросто сідаєте на шпагат, каже - розтяжка лишилася: "Якщо порозминатися, то спокійно і на шпагат сяду, і на місток стану, колесо можу зробити. Правда, у танцях я завжди соромилася показувати, на що здатна".

"Чесно кажучи, навіть сумніваюся, що надалі буду танцювати. Звісно, для моїх шоу це корисні знання, але співати все-таки важливіше... Хоча, може, на Віденський бал поїду", - сміється вона.

Приходько і досі на шпагат сідає

За зізнанням вагітної артистки, зараз їй дуже хочеться розучити танго.

"Пам'ятаю фільм з Арнольдом Шварцнеггером "Правдива брехня", де виконується приголомшливе танго. Мені здається, найшляхетніші танці - танго і вальс. А от фокстрот, румбу, ча-ча-ча просто не уявляю, як буду танцювати. Мені ніколи не вдавалося крутити стегнами", - запевняє жіночка.

Одним словом, далі буде видно. Та, як відзначила Настя, коли вона зі сторони бачить себе у танці, то не може втриматися від сміху.

Фото "Life.ру", "Бліка", "НьюсМ‘юзікРу" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів