Брежнєва про свої жорстокі бійки, перше кохання та вінчання

9 жовтня 2009, 14:35

Екс-учасниця жіночого гурту "ВІА Гра" Віра Брежнєва, виявляється, дівчина - не промах.

Білявка зізналася, що в дитинстві завзято билася з іншими дітьми, працювала, де тільки могла, ворожила на нареченого, а тепер не потребує вінчання.

"Не хочу викликати співчуття у людей, але моє життя не було вистелене пелюстками троянд. В 11 років я працювала у парку і не соромлюся цього. Чистила басейни, мила каруселі, полола троянди, розбирала закинутий кінотеатр", - згадує далекі часи зірка в інтерв‘ю журналу "Отдохни. Звезды".

"Цю роботу з оголошення мені знайшла бабуся. Вона просто запитала: "Хочеш?" Я відповіла: "Хочу". Ще я вкалувала у колгоспі, за, що платили овочами і фруктами. Якийсь час була нянечкою і торгувала на ринку", - зізнається нині гламурна білявка.


Ким тільки не працювала маленька Віра (крайня ліворуч) у дитинстві

Як каже зірка фільму "Кохання у великому місті", у 16 років вона навіть не могла зробити собі паспорт. У Віри тоді не вистачало грошей на фотографію, і вона сама на неї заробила.

Врешті, як визнає Брежнєва, а насправді Галушка, вона - трудоголік:

"Мені погано без роботи. Я так влаштована, що маю постійно трудитися і відчувати, що не даремно живу на цій землі. Навіть якщо я просто вдома з сім‘єю, то вважаю себе дармоїдкою. Мені постійно хочеться вийти за межі своїх можливостей, тому я не можу сидіти на одному місці".

Правда, сидіти на одному місці Віра не могла вже у школі. Тоді маленька галушка носила окуляри, а однокласники її часто-густо дражнили.

Брежнєва запевняє, що без праці - ну не жити!

"У школі я часто билася з однокласницями. З хлопцями не доводилося. Билися зазвичай район на район. У більшості випадків здобувала перемогу. Одного разу відразу дві дівчинки на мене накинулися. Вони були сильніші, але трималася я до кінця. Бувало, одній даси, а від другої тікаєш, бо розумієш: нема сил боротися далі".

Як пояснює екс-"ВІА-Гра", тоді у дитинстві їй треба було відвойовувати місце під сонцем.

"Зубів мені не вибивали, але постійно розбивали окуляри, а тато весь час кричав - на нові грошей не було. Та я однаково билася. Звісно, не завжди цього хотіла, але ситуації змушували", - каже вона.

В дитинстві Брежнєву дражнили за окуляри, а вона - билася

А от хлопців маленька Віра, за її словами, не цікавила. Та й вони її теж.

"А коли по-дорослому поцілувалася у піонерському таборі, перший раз закохалася. Але навіть у 13 років розуміла, що він бабій, і на серйозні стосунки не налаштовувалася. Я відразу собі сказала: "Краще полюблю, але йому не зізнаюся, ніж оце скажу, а він буде тихо зраджувати мені з іншими панянками". Невзаємно я любила його 4 роки, поки остаточно у ньому не розчарувалася", - зізнається блондинка.

Між іншим, врешті-решт хлопці Віру таки цікавити почали. Вона навіть ворожила на майбутнього судженого:

Віра розповіла про своє фіаско у коханні та першого бабія у житті

"Ми з моїми сестрами, коли жили разом, завжди ворожили на Різдво. Ставили посередині кімнати чотири капці, переставляли - і чий тапочок першим "доходив" до дверей, та перша і мала вийти заміж. Найцікавіше, що в такій послідовності ми й влаштували своє життя".

Як поділилася Віра, у її житті завжди так виходило, що чоловіка собі вона не вибирала. Їх "зводила доля": "Іноді мої випадкові зустрічі з чоловіками були фатальними і закінчувалися бурхливими романами".

У Віри ніколи не виходило вибирати чоловіків

"Але мені комфортніше, коли у мене стабільні стосунки. Мені важливо знати, що я впевнена у цій людині і можу почуватися з нею, як за кам'яною спиною. А надто вік підпирає", - зауважує Брежнєва.

Своєму чоловікові Михайлу Кіперману Віра освідчується у коханні щодня: "Щодня. Освідчення у коханні - одна з паличок хмизу у великому багатті. Для того, щоб вогонь спільних стосунків горів так само яскраво, потрібно, щоб обоє людей постійно підкидали у нього по одній лозинці".

Окрім того, співачка запевняє, що не підпускає до себе сторонніх чоловіків: "Моє серце зайняте, і я не кидаюся на першого зустрічного. Приводів для ревнощів теж не даю, але якщо мене ревнують, намагаюся пояснити, що це безглуздо".

Гей, хлопче, моє серце зайняте!

"Будь-яка людина ревнує, це почуття властиве тим, хто любить. А іноді навіть хочеться, щоб тебе трохи поревнували. Буває, бачу, що мене ревнують, думаю, як добре, значить, - кохають. Але все має бути в міру", - підкреслює артистка.

Також, як зізнається, Брежнєва не бачить вона особливого сенсу й потреби у вінчанні: "Я не кваплю події - на все свій час. Мені знайомі багато пар, які вінчаються, а потім розлучаються. Не думаю, що цей ритуал зробить шлюб міцнішим, а стосунки сильнішими".

Галушка не впевнена, що вінчання їй допоможе

Та й Віра впевнена, що з людиною потрібно жити доти, доки з нею добре:

"Якщо добре все життя, - виходить, живи на здоров'я, якщо погано - розлучися. Навіщо мучити одне одного? Іноді від цього страждають діти. З чоловіками, які піднімають руку на жінку, краще взагалі не мати справи. Буває, жінка настільки кохає, що ладна терпіти, але я б не хотіла жити з людиною, яка може підняти на мене руку".

Фото з журналу "Отдохни. Звезды", з офіційного сайту "ВІА Гра" та сайту "Жизни"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів