Січкар схудла на 10 кілограмів і не збирається зупинятися

26 листопада 2009, 12:23
Рестораторка Маргарита Січкар останнім часом залюбки демонструє свою оновлену фігуру. Жіночка навіть на радостях вийшла заміж за футболіста Владислава Ващука, з яким жила 9 років.

Її коханий водночас і радіє таким метаморфозам з тілом дружини, і нервує. Адже тепер на Маргариту можуть почати заглядатися інші чоловіки.

"Чоловік у захваті, став більше ревнувати! Він давно намагався мене до цього схилити, але розумів, що я сама маю до цього прийти. Насилля над собою - це завжди погано, важливо коли є згода з самим собою. Загалом - усі щасливі!", - зізналася Січкар "E-motion".

Січкар тепер не боїться вдягати джинси

Маргарита залюбки розкриває секрет того, як вона впоралася із зайвими кілограмами. Жіночка зізнається, що тут не обійшлося без сторонньої допомоги.

"У моєму житті зустрілася людина на ім'я "дієтолог". Вона кардинально змінила моє ставлення до їжі. Я, як технолог за освітою, десь здогадувалася, що їжа може так змінити зовнішній вигляд і так само є нав'язливою думкою", - розповіла схудла Січкар.


"Майже два місяці я перебуваю під спеціальним наглядом дієтолога, складаю собі меню і, власне, від цього і худну", - додала вона.

"Зараз я важу 60 кілограмів. На той момент, коли я звернулася до дієтолога, моя вага складала 69,5 кілограми", - не приховує свої параметри Січкар.

Та, незважаючи на успіхи, рестораторка не збирається зупинятися на досягнутому і мріє скинути ще кілька кіло.

Ващук насолоджується худою дружиною

"За два місяці я вже скинула 10 кілограмів і ще збираюся схуднути на 4. Потім зупинюся, оскільки це буде вага, яку я мала, коли зустріла Ващука 10 років тому", - поділилася дружина футболіста.

За словами Маргарити, у тій дієті, якої вона дотримується, особливо важливі обсяги порцій, велика кількість рідини, а також баланс жирів та вуглеводів.

"Обмеження лише в жирах, точніше, зараз це практично їхня відсутність. Наприклад, я не їм салати, приправлені жирами, вживаю лише у чистому вигляді. Якщо готую супи, намагаюся не додавати якусь піджарку", - пояснила вона.

"У принципі все. Обмежень в алкоголі немає, та особливо й не хочеться, тому я п'ю завжди сухе вино", - додала рестораторка.

Січкар запевняє, що з самого початку дієти не відчувала жодного дискомфорту. Вона просто зранку робить зарядку, п'є воду а далі дотримується схеми їжі, складеної дієтологом.

Ресторатока відмовилася від жирів

"Можу сказати, що в цьому методі правильного харчування абсолютно заборонено голодувати: я приймаю їжу маленькими порціями 7 разів на день. Першу велику вагу я скинула за перший тиждень", - згадала Маргарита.

"Коли ти бачиш реальний результат, тобі просто не хочеться повертатися до попередньої ваги. І дуже важливо робити паралельно спеціальний комплекс вправ, оснований на пілатесі та йозі. Такі речі, насправді, займають не так багато часу, проте приводять тіло в тонус", - додала вона.

Наразі Січкар сама не може повірити тому, що її тіло так змінилося.

"Я сама дивуюся цій метаморфозі. Неповторне відчуття, коли повертаються форми. Починаєш витягати зі своєї валізки речі, у які давно не влазила", - зізналася тусовщиця.

"Зараз потягнуло на джинси, тому що останні 5 років я їх не носила, оскільки розуміла, що лише підкреслю повноту. Хоча сукні лишилися моїм улюбленим гардеробом", - додала вона.

Січкар почала перешивати речі

Щоправда, тепер дружина Ващука змушена позбуватися старих речей, які стали завеликі.

"Роздаю їх, а найулюбленіші речі зібрала вже у великий пакет на перешивання. Вже знайшла ательє, де дизайнери зі старих речей щось вигадують", - розповіла Маргарита.

"Хочеться демонструвати свою худобу, для цього я купила брюки-дудочки в обліпку. Одягаю під них сукню з корсетом", - зізналася наостанок Січкар.

Фото "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів