Котова так і не здружилася з "ВІА Грою". Фото на прощання

31 березня 2010, 16:48
Близько тижня тому стало достеменно відомо, що з сексапільного тріо "ВІА Гра" йде його білявка Тетяна Котова. Про вихід жінки з колективу оголосили по-людяному, на прес-конференції, і одразу показали заміну - Єву Бушміну.

Водночас вже екс-"ВІА-Гра" Котова канути в Лєту не збирається. Так само, як і народжувати. Тетяна розповіла про свої плани стосовно закладів громадського харчування і про справжні стосунки з екс-колегами...

За словами Котової, справжньою дружбою у її взаєминах з "ВІА-Грами" Надією Мейхер та Альбіною Джанабаєвою і не пахло. Тому, може, й виставлятись за свій вихід у сольне плавання Таня не збирається.

"А поки вечірки такої не було - це ж не "утрєннік" і не дитячий садок. Я думаю, ми ще не раз побачимо - вони не прощаються, і я з ними не прощаюся", - пояснила Котова у коментарях виданню "E-motion".

Котова так і не виставилася за свій виліт

"У мене з дівчатами ділові стосунки. Я не можу сказати, що у нас були дружні взаємини", - сказала Таня.


"Насправді Надю й Альбіну ви ніколи не побачите на моєму дні народження, як і мене у них..," - додала білявка, яка пропрацювала з дівчатами 2 роки.

Мейхер і Джанабаєва ніколи не ходили до Котової на день народження. І до "ніякої" Бушміної не прийдуть?

Заразом Котова остаточно прояснила ситуацію зі своєю вагітністю:

"Я сама дивуюся, як вони (чутки) потрапили у пресу. Я не можу сказати, що не хочу бути вагітною. Для мене як для жінки, безумовно, діти мають величезне значення, але на даний момент я не хочу нічого планувати".

"Можу тільки сказати, що зараз я виношую свої творчі плани", - додала вона.

Таня вагітна... творчими планами

Цілком імовірно, що блондинку знову можна буде побачити на сцені.

"Я не виключаю того, що буду співати сольно", - підтвердила Таня.

Також, за словами Котової, на даний момент їй "надійшли деякі пропозиції від кіноіндустрії, чим і планую займатися найближчим часом".

А у Києві, на думку "Міс Росія-2006", її можна буде бачити досить часто.

"У Києві у мене є свій бізнес, якому необхідна моя увага, а у Москві - втілення творчих ідей. І у Росії, до того ж, живуть мої батьки", - пояснила блондинка.

Сміючись, Котова додала, що її новий бізнес - "дуже цікавий":

"Тому що це нова галузь у ресторанному бізнесі, і пов'язаний він із громадським харчуванням. У мене надалі дуже серйозні плани з його розвитку".

Тепер у Котової буде інший бізнес, пов'язаний із людьми

За словами Тетяни, її бізнес "запустився зовсім нещодавно, у лютому".

"Але мій вихід (з групи) пов'язаний не з бізнесом, а з тими планами і силами, які я у собі знайшла для реалізації себе надалі. Але я вважаю, що навіть бізнес - це творча робота! Тому що в будь-якому бізнесі необхідні творчі ідеї. У бізнесі, яким я займаюся, теж - я засновник", - поспішила вона підкорегувати відповідь.

Водночас у "ВІА Грі", за словами жінки, вона змогла отримати свою власну перемогу, пов'язану з її "внутрішніми прагненнями".

"Я собі поставила деякі цілі, і всі вони реалізувалися. Це відчуття комфорту - коли ти стоїш на сцені, тебе хочуть бачити, і публіка з теплотою приймає", - пояснила вона.

Як запевнила Котова, з продюсерами "ВІА Гри" у неї "залишилися теплі ділові і навіть дружні стосунки".

Фото з офіційного сайту "ВІА Гри", фото "E-motion", liveinternet.ru, news.online.ua та фото "Playboy", надані "Burda"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів