Шевченко живе з мамою, любить гольф і рідне село

2 квітня 2010, 17:21
Футболіст Андрій Шевченко розповів, як тепер живе з мамою і що любить крім футболу.

"За роки життя у Мілані цілком змінив свій раціон - спагетті, паста, багато легких салатів... Взагалі, люблю італійську кухню, що, до речі, складно уявити без вина. Якому надаю перевагу? Червоному сухому. Але без надмірностей і зловживань! Я ж спортсмен до кінчиків нігтів", - розповів Шевченко в інтерв‘ю "Новой".

Як запевняв Андрій, він активний не лише на полі.

"Звісно. Наприклад, не можу знаходитися на пляжі більше години. Мені потрібно постійно бути в русі", - сказав він.

А футбол Шевченку, за його словами, ніщо не замінить:


"Рівноцінної заміни немає! Приміром, мені дуже подобається гольф, можна сказати, це моє хобі. Але я ніколи не буду грати у нього так само добре, як у футбол. Ще симпатизую баскетболу. Та й взагалі я від багатьох видів спорту отримую задоволення".

Ще нещодавно в інтерв'ю Осадчій Андрій казав, що Крістен з дітьми живе у Лондоні, а він туди інколи літає

Колись, до речі, Шевченку довелося відмовитися щонайменше від двох видів спорту.

"Два можу назвати, це - водні і гірські лижі. Вони пов'язані з ризиком одержати травму, виходить, можуть завдати шкоду моїй основній справі. А ще я давненько не ставав на ковзани, які дуже люблю", - зізнався футболіст.

Поза тим, незважаючи на те, що Шевченко тривалий час жив у Мілані та Лондоні, у батьківському селі Двіркивщині йому завжди добре:

"У Двірковщині я завжди комфортно почуваюся. Переживаю особливі емоції, коли буваю у рідних краях. Правда, для поїздок туди вічно бракує часу".

"Так ми ж квартиру мамину продали, тепер вона живе з нами на Печерську. Але от усі разом, справді, збираємося не так вже часто. Я багато часу проводжу на базі, у роз'їздах, у Крістен зйомки в Англії і США, а мама дуже любить бувати в нашому будинку у Двірковщині".

Мама Шевченка Любов Миколаївна

Кілька слів Андрій сказав і про своїх дітей. До слова, його старшому синові Джордану вже п'ять з половиною років.

"Я, розумію, що Джордан за мною сильно сумує. І я за ним також. Але що поробиш. Коли Крістен з дітьми у Києві, ми проводимо разом досить багато часу, і він не так часто цікавиться, де ж тато", - розповів футболіст.

"А от другий син поки до моїм частих від сутностей ставиться спокійно. Маленький ще. Хоча вже зараз ми бачимо, що за характером Джордан і Крістіан - зовсім різні", - зізнався Андрій.

Старший син, як каже Шевченко, на нього страшне схожий:

"Він на мене дуже схожий, це вірно. Джордан зараз відвідує підготовчі класи перед тим, як піти у повноцінну школу. Не дуже давно дружина зняла на камеру, як він виступав - у них був святковий вечір, дітки взяли участь у постановці, співали пісень".

"Сім‘я для мене найголовніше в житті", - наголосив Шевченко.

У Пазік з Шевченком двоє синів - Джордан і Крістіан

Однак про те, що б він хотів залишити своїм дітям, Андрій поки що не думає - каже, зарано про таке думати.

"Звісно, про майбутнє задумуюся. Хочу реалізувати себе не лише у футболі, але і як особистість. Може, у якомусь іншому амплуа, не спортивному, а, наприклад, соціальному..," - поділився він.

І хоч зараз Шевченко повернувся в Україну грати у футбол, де він буде за кілька років - сам не знає:

"Я повернувся заради того, щоб грати у футбол... Але де я буду жити в майбутньому, не знаю ще, не визначився".

А що, Андрій в Австралії й у Африці, скажімо, ще не був.

Фото "Новой", "Комсомольської правди", "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів