Ліза Ющенко зізналася, кого боялася у школі

3 червня 2010, 17:14
Дружина сина екс-президента Єлізавета Ющенко де-не-де та й з‘явиться на якійсь вечірці. То просто серед гостей, а то ще й активну участь візьме.

В останньому інтерв‘ю Ліза розповіла про сукню своєї мрії та про те, чим займається у вільний від вечірок і дитини час.

Крім виховання дочки Варвари у невістки Віктора Ющенка є інші захоплення.

"Вивчаю психологію. Можна сказати, мені пощастило, тому що це і моє хобі, і основна професія.... У вільний час я захоплено читаю спеціальну літературу", - розповіла Ліза в інтерв'ю "E-motion".

Проте у якості психолога дружина Андрія Ющенка поки що практикувати не наважується.


"Ні, для цього потрібний великий досвід - це дуже відповідальна робота: знати, що і кому ти радиш. У мене поки такого досвіду мало", - прокоментувала Ліза.

У прес-релізах для журналістів Лізу Ющенко вже зазначають як психолога

Як писав ТаблоID, днями Єфросиніна-Ющенко взяла участь в аукціоні, організованому дуетом "Obrani". Загалу була представлена сукня, зшита за ескізами Єлізавети.

"Насправді, представлену на показі сукню я вигадала вже давно. Я з повною впевненістю можу сказати, що це вбрання моєї мрії! Сукню саме такого фасону я довго шукала, об'їздивши багато бутіків і переглянувши колекції українських і закордонних дизайнерів. Рада, що мою заповітну мрію дівчата втілили у реальність", - потішилася Ющенко.

Тепер у Лізи, може, і було б що вдіти. Якби не той факт, що її сукню викупила подружка - за 1500 доларів.

Про створення власної колекції одягу жіночка поки не думала: "Ні, ніколи. Я вважаю, що кожен має займатися своєю справою. У мене немає поки такого в думках".

Про таку голу спинку мріла дружина Андрія Ющенка

Як розповіла Ліза, у школі вона модницею не була зовсім: "Що ви, зовсім ні. У мене була дуже сувора школа, тому можливості бути модницею не було".

"У нас була дуже сувора директриса Людмила Федорівна, ми її дуже боялися, пам'ятаю, сиділи на стільчиках і навіть не танцювали", - так описала Ліза шкільні дискотеки.

Тепер дружина Андрія Ющенка відстежує модні тренди завдяки модним журналам, телебаченню і показам.

"Можу сказати, що я ніколи не надягну вбрання, яке будуть називати модним, але яке мені не пасуватиме", - запевнила вона.

У школі Ліза Єфросиніна боялася встати зі стільчика

До речі, як зізналася Лізавета, вона ніколи не користується послугами швачки:

"Я завжди тільки купую одяг, ніколи не шию. Тому що у мене немає бачення майбутнього вбрання. Я не можу собі уявити, що це буде за сукня, якщо мені її зшиють дизайнери, навіть якщо вони мені будуть пояснювати на пальцях".

Шопінгує ж Ліза "у нас, в Україні". А щодо деяких співпадінь із речами у сестринському гардеробі, то Ліза прокоментувала це так:

"У нас з Машею різні смаки, але останнім часом ми почали зауважувати, що деякі речі ми купуємо однакові, в основному це аксесуари".

Ліза і Маша (по центру) стають схожими у смаках

Нагадаємо, актриса і телеведуча Марія Єфросиніна - старша сестра Лізи і заміжня за бізнесменом Тимуром Хромаєвим.

А наостанок невістка екс-президента розповіла, що вдома вбирається по-простому. "Я в основному ходжу у спортивних костюмах", - уточнила вона.

Фото "Сегодня", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів