Дружина Шовковського не проти ботоксу, але силікон недолюблює

17 червня 2010, 14:21

Ольга Альонова любить свого чоловіка футболіста Сашка Шовковського, гарно одягатися і тусити. Також прихильно білявка ставиться до корегуючих зовнішність процедур.

Про своє ставлення до пластичної хірургії та про улюблену частину тіла Альонова розповіла в інтерв‘ю "E-motion".

Цікаво, але, судячи зі слів Олі, вона досі не знає, що в першу чергу зачепило у ній Шовковського.

"Мені здається, йому було дуже складно, коли ми познайомилися - було 4 гарних дівчини, було на кого подивитися. Але, як бачите, свій вибір він зробив. А от на що звернув увагу, напевно, краще запитати в нього", - відмахнулася нинішня дружина футболіста.


Шовковський міг вибрати одну з чотирьох. Пощастило Альоновій

В деякому сенсі Олександра можна зрозуміти - фігура в Альонової нічогенька. Від надлишкової ваги жінка ніколи не страждала.

"Подивіться на мої щиколотки, я могла бути колись товстою? Річ у тім, що це генетика. Комусь щось дане від Бога і батьків, а хтось просто завзято працює над собою. У цьому відношенні мені пощастило, як ледарці: я менше піклуюся про своє тіло, ніж про свій гардероб. Напевно, уже треба братися до тренувань", - сказала вона.

До речі, найбільше у зовнішності Оля любить саме щиколотки: "У тілі мені, безумовно, подобаються щиколотки, а от у характері відзначу почуття гумору".

Оля любить свої щиколотки. Саша теж?
Ось вона, улюблена частина тіла Альонової

Врешті, із гумором Альонова прокоментувала татуювання, вибите в неї на лопатці.

"Це ацтекське сонце, воно у мене вже дуже давно. Злі батьки у дитинстві порадили. Жартую. Своє татуювання я люблю, бажання видалити немає, тим більше, я його практично не бачу. Не страшно робити дурні вчинки, страшно намагатися змінити їхні наслідки", - запевнила білявка.

До слова, білявкою, як заявила Альонова, вона була завжди:

"Взагалі, так, я - натуральна блондинка, ну, звісно не до такого ступеня. Колір волосся мені змінив колись балетмейстер. У юності я була професійною танцівницею, тож, наш балетмейстер наполягав, щоб одна з дівчат була обов'язково блондинкою, і цією дівчиною виявилася я".

Коментуючи те, що врешті Ольга зробила собі коротке каре, вона віджартовувалася:

"Знаєте, це лінь. Просто зараз період поїздок до морського узбережжя, тому дуже зручно прибирати волосся. Якщо довгі коси постійно розпускати влітку, вони просто зіпсуються, а навіщо ці зайві витрати на салони? Жартую, звичайно. Насправді, волосся відросте".

"Це ацтекське сонце, воно у мене вже дуже давно. Злі батьки у дитинстві порадили..."

Також Альонова як колишня власниця "великого центру краси" поділилася своїм ставленням то омолоджуючих процедур, зокрема ін‘єкцій батоксу:

"До всіх цих речей ставлюся позитивно, я вважаю, що це правильно. Світ йде вперед, і прогрес у всіх сферах для того й існує, щоб поліпшувати життя людей".

Звісно, як каже Альонова, трапляються різні проблемні ситуації.

"Але медицина - це не точна наука. При будь-яких оперативних втручаннях, корекціях, чи то введення батокса, чи та сама стоматологія, бувають різні форс-мажорні обставини. На мій погляд, корекція, контурна пластика - це здорово", - додала тут само Оля.

Суперечливе ставлення викликає в Альонової силікон.

"Не можу сказати, що я ставлюся до цього категорично, бувають різні випадки, я маю на увазі клінічні. Як можна засуджувати людину, у якої в процесі вагітності груди змінили свою форму? Адже бувають досить непривабливі наслідки вагітності", - зауважила дружина Шовковського, яка не так давно сама стала мамою.

Силікон Оля не відкидає

Однак з точки зору здоров'я Альонова б силікон не радила:

"По-перше, це небезпечно, весь світ намагається від цього піти, хоча це гарно візуально. Але чоловічі журнали пишуть, що навпомацки це не зовсім здорово, і сприймається це круто тільки з боку. Виходячи з того, що я не чоловік, складно оцінювати цю ситуацію".

Та наостанок Альонова додала, що кожна людина має право чинити так, як їй подобається.

"Моя порада - рятуйтеся від комплексів, це причина всіх лих", - сказала світська тусовщиця.

Фото "E-motion" та журналу "Story"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів