Ващук розповів про зраду, і на нього напав рогатий монстр

23 червня 2010, 11:05
Чоловік рестораторки Рити Січкар Владислав Ващук поділився своїм розумінням подружньої зради і розповів про зустріч з рогатим велетнем.

"У Йоганнесбурзі на нас напав носоріг. Як нам потім розповіли, він таким чином захищав свою сім‘ю, вирішивши, що ми загрожуємо йому. Благо, нас тоді супроводжуючий заспокоїв. А то я вже придивлявся по сторонах, куди бігти, якщо він машину переверне", - розповів Ващук про найкумедніший випадок з подорожей, пише "Блік".

Якщо Ващук гуляв по Йоганнесбургу в образі павіана (як на фото), не дивно, що в носорога здали нерви

Також під час інтерв‘ю Влад згадав своє перше справжнє кохання. Виявляється, це була не його дружина Маргарита...

"Ні. Перша любов була ще у школі, і звали її, як не дивно, - Любов... Не повірите, але це була моя перша вчителька", - заявив спортсмен.

Розповідаючи про особисте, Ващук поділився і своїм баченням зради.


"У першу чергу моральна зрада. Думаю, що чоловік і дружина мають іноді відпускати один одного. Ми не тримаємо один одного на короткому повідку", - сказав він, маючи на увазі стосунки із дружиною.

За словами Владислава, після того, як у його житті з‘явилася рудоволоса Січкар, змінився і він, і його життя:

"Після знайомства з Маргаритою я став спокійнішим і мудрішим. Моє життя кардинально змінилося. Я створив сім‘ю, відкрив ресторан, про що так давно мріяв. Марго - моя муза".

Чоловік Січкар розповів про першу любов і зраду

Маючи ресторан і дружину-рестораторку, Ващук не відчуває потреби у тому, щоб стояти на кухні.

"У мене дружина дуже смачно готує, тож не бачу сенсу самому готувати. А взагалі вмію готувати. Смажена картопля з рибкою, бутербродик з ікрою, а нещодавно навіть роли готував. Взагалі люблю українську кухню. Борщик, наприклад гаряченький. Можу ще молочні продукти з холодильника дістати і з'їсти", - засміявся він.

Прислів‘я "з ким поведешся, від того й наберешся" стосується не лише самого подружжя Ващук-Січкар, а й їхніх дітей. Так, за словами Влада, його син вже грає у футбол.

"До речі, дочка Василіса теж з м‘ячиком на "ти", але ми з Марго плануємо на танці її віддати", - додав він.

Ващук довіряє кухню Січкар

Між іншим, виявилося, що Владислав любить не лише футбол, але й має слабкість до швидкості. Принаймні саме про неї він згадав, коментуючи нещодавнє ДТП за його участі.

"Я люблю швидкість, однак лише на трасах дозволяю собі поганяти. Тим більше машина дозволяє. Аварія була у Києві. Їхав з дідусем і сином Віталіком. Ми обійшлися без подряпини, а інша сторона, звісно, постраждала. Але вони самі винні у ДТП", - запевнив футболіст.

Нагадаємо, як розповідав у квітні Ващук сайту "Чемпіон", він їхав на джипі "BMW Х5" по головній дорозі зі швидкістю близько 40-50 кілометрів на годину.

"З другорядного напрямку виїхала машина марки "Cherry", з приблизно такою ж швидкістю, бо там немає де розігнатися, і врізалася у джип", - розповідав тоді Владислав.

А наостанок Влад обмовився про своє хобі. Виявляється, чоловік рестораторки Січкар поведений на взутті.

"Так, я колекціоную туфельки - антикварні. Дуже багато туфель привезено друзями", - похвастався він.

Фото "JetSetter.ua" та "Московского комсомольца"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів