Джамала захотіла кохання і розповіла, чому співала за Януковича

28 червня 2010, 11:11

Після розриву із продюсером Оленою Коляденко співачка Джамала не зникла. Просто трішки змінилась - раніше був балет, тепер живі музиканти. І так само Сусанна Джамалатдінова не дуже охоче розповідає про своє особисте життя.

"Не люблю про це говорити. За Гретою Гарбо це: "Особисте життя тому і називається словом "особисте". Я люблю надихатися творчими людьми. Хочу кохати й бути коханою, але поки цього немає", - зізналася Джамала в інтерв'ю "УНІАНу".

Особисте життя? Інколи краще жувати, ніж говорити

Причому коханий Сусанни, виходячи з її логіки, просто вимушений буде бути її фанатом.

"Мій чоловік має вболівати за мене, жити моїми мріями, а я - його. Аби мені більше віддати, потрібно спочатку отримати", - впевнена вона.


Як поділилася зірка, у цьому житті ой як часто не хочеться бути реалісткою: "Дуже. Часто в моєму житті траплялись несправедливості, але я просто не брала їх близько до серця. Люблю ходити в рожевих окулярах".

А от нещодавно Джамалі пощастило. Вона побувала в Америці.

"Я у захваті, особливо від Лос-Анджелеса. Усі ті нагороди "Гріммі", які я дивилася ще в дитинстві по телевізору, - вони звідти. Я жила по сусідству з Sony Music - музикальним лейблом, під яким мріє записатись кожний музикант", - розповіла артистка.

"Співала в джаз-клуб, де в залі всі чорні, на сцені - усі чорні, я навіть на якусь хвильку подумала, що, може, треба піти. Але всі посміхалися, грала чудова музика й люди швидко зрозуміли, що я "у темі", - згадує переможниця "нової хвилі-2009".

"Мені навіть удалося з ними заспівати. Було дуже страшно - мати таку нахабність приїхати в їхню країну і співати їхню музику їм же. Усі аплодували стоячи і кожен з них потім підходив до мене. Контрабасист після виступу навіть спитав: "Ви що, з Нью-Йорка?". Я подумала: о, мене підвищили в званні". - хвалиться Джамала.

Власне, співала Сусанна не лише для чорних, а й свого часу для кандидата у президенти Віктора Януковича.

"Гадаю, це була ідея менеджерів, які робили передвиборчі концерти. І мене це потішило, я сказала: "О, у них чудовий смак!" - коментує співачка цей випадок її біографії.

Також Джамала запевняє, що відчуває себе абсолютно українкою. А переїхати з Криму у Київ для розвитку кар‘єри їй було не складно: "Для мене єдина мета - музика. Тож, де музика, там і я. Часу сумувати не залишається".

Сусанна зізналася, що навіть заради кар‘єри не може робити те, у що не вірить. Певно, не дуже вірить зірка й у пластичну хірургію...

"Зараз є стільки можливостей дивувати публіку не своїм ідеальним носом. До того ж, є купа сумних прикладів - мій улюблений музикант Майкл Джексон, який намагався змінити й ніс, і колір шкіри. І чим він поплатився?.. Природа набагато мудріша за нас. Чим більше позитивних емоцій, тим ти молодший", - впевнена вона.

А ще Джамала вірить: вона - революціонерка.

"Я почала революцію і тепер не можу зрадити тих, хто повірив у мене, як свого часу повірили в Біллі Холлідей, Дженіс Джоплін та інших. Нехай це й гучні імена, але саме на них я завжди орієнтувалась", - резюмує співачка.

Фото прес-служби Джамали, "Дусі"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів