Байрак вважає себе королевою і крутить шури-мури з іноземцем

22 липня 2010, 16:19
Режисерка "мильних" опер та сваха-телевізійниця Оксана Байрак не так давно розповідала про несамовите кохання по телефону. Тепер же жіночка підчепила собі нового кавалера.

Про ідеального чоловіка, кохання до себе самої і романи з братом Джулії Робертс та Дмитром Харатьяном вона розповіла в інтерв'ю газеті "Новая".

"Моє серце знову зайняте. І за нинішній стан передчуття кохання я кажу "дякую" проекту "Давай одружимося!". Я майже закохана. З новим героєм мого серця я познайомилася саме тут. Він -іноземець. Прилетів підтримати друга. А тут -я", - похвалилася бізнесвумен.

І знову за традицією, Байрак чи не кожного свого нового коханця називає "тим самим".

"Мені здається, що при всій своїй нереальній виборності, завищеній планці вимог до чоловіків я зустріла майже ідеал", - зауважила "мильна" режисерка.


У Байрак нове кохання. Тепер вже іноземне

"А можливо я помиляюся. Королевам це дозволено", - додала вона.

До слова, самовпевненість Байрак немає меж. Жіночка вважає себе ну дуже самодостатньою.

"Абсолютно. Завжди кажу, що я найрозумніша, найкрасивіша, найталановитіша і все мені одній", - відрізала телевізійниця.

До слова, схоже Оксана не проти коли про неї говорять. Нехай і неправду. Зокрема, це стосується її романів з чоловіками-акторами.

"Кілька років писали, що в мене божевільний роман з Дмитром Харатьяном, не встиг з'явитися Ерік Робертс - божевільній роман, виявляється, трапився з ним. Запросила знімати Ігоря Верника - і його туди ж", - смакує вигадані ЗМІ романи Байрак.

Байрак: "Я найрозумніша, найкрасивіша і найталановитіша"

Однак жіночка каже, що "апріорі не розуміє, що таке службовий роман".

"Я не відрікаюся від стану закоханості, тому що, якщо ми не будемо любити одне одного в процесі роботи, якщо не будемо одне одного відчувати на рівні космосу, роль у нас не вийде. Я кажу "у нас", тому що це абсолютний симбіоз режисерського задуму і акторського виконання", - зауважила режисерка.

"Ось там, на знімальному майданчику, ми і кохані, і коханці, і брати, і сестри, і все що завгодно. Але за її межами ми всі або друзі, або ж хороші знайомі", - додала вона.

Байрак також натякнула, що ті акторам-чоловіки, які наважаться зазіхнути на її зіркове тіло, не варто сподіватися на взаємність.

Режисерка не сприймає чоловіків-акторів чоловіками

"Я взагалі, якщо чесно кажучи, чоловіків-акторів не сприймаю як чоловіків. Під час роботи до такого ступеня вибудовую їхні ролі, так доповнюю їх, витягаю з них те, про що кожен з моїх геніїв навіть не здогадувався, тому що складається відчуття, що я кожного з них народила", - пояснила вона.

Що ж стосується вислову, що "усі чоловіки - сволоти", то телевізійна сваха з цим не згодна.

"Ні, не згодна. І, певно, знову ж таки тому, що я дуже вибіркова і ті чоловіки, яких обираю я - не сволоти. Навіть навпаки!", - впевнена Оксана.

"У стосунках частіше я буваю, нехай не сволотою, але абсолютним стервом. Але із знаком "плюс", - зауважила вона.

У стосунках Байрак справжнє стерво

Наостанок Байрак описала чоловічий ідеал:

"Чоловік моєї мрії - це чоловік, поруч з яким сильна жінка Оксана Байрак відчує себе слабкою".

Фото ТаблоID, "Дусі" та "Гламурчика"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів