Остап Ступка через 11 років дозрів до весілля

27 липня 2010, 17:45
Представник акторської династії Остап Ступка заявив, що збирається відіграти справжнє весілля з дружиною Іриною.

42-річний артист та 34-річна матір його двох дітей 11 років тому розписалися у РАГСі, однак грандіозного застілля з цього приводу не влаштовували. І от парочка серйозно замислилася над тим, що таки варто добряче випити за свою сім'ю і заразом повінчатися перед Богом.

Як розповів Ступка, він запропонував Ірині одружитися 11 років тому практично спонтанно, навіть не плануючи цього.

"Усе відбулося на рівні підсвідомості. У театрі була прем'єра "Три сестри", і після вистави Ірина запросила багатьох акторів до себе додому відсвяткувати цю подію. А я якимось дивним чином залишився ночувати у неї в квартирі", - почав оповідати актор "Бліку".

У Ступок є двоє спільних дітей: Устина - 10 років і Богдан - 3 роки

"Вранці прокидаюся і чую, як Іра говорить з кимось по телефону (потім виявилося, що це був наш спільний друг): "Слухай, у мене тут Ступка в квартирі. Я не знаю, що з ним робити". Потім приїхали друзі, ми пішли гуляти на берег Дніпра, і ввечері, коли ми знову повернулися до неї додому, на кухні я зробив їй пропозицію", - згадав Остап.


Актор запевнив, що це з його боку був не жарт: "Я ж серйозна людина".

А от реакція Ірини була не такою швидкою, як цього міг, можливо, очікувати Ступка:

"Вона сказала, що їй треба подумати, а відповість на наступний день. Я прийшов з паспортом, і ми відразу подали заяву в РАГС".

Що ж стосується батьків молодят, то для них одруження дітей стало несподіванкою.

"Вони нічого не знали, їх не було на нашому одруженні. У нас не було навіть весільного застілля", - зізнався Остап.

Парочка планує відгуляти справжнє весілля

Тепер подружжя планує таки влаштувати гулянку: "Зараз ми з дружиною готуємося до того, що треба обвінчатися і зіграти справжнє весілля".

"Ми вже 11 років живемо разом, і на наші стосунки ніяк не вплинув той факт, що у нас не було весілля", - запевнив артист.

Та схоже, роки таки далися взнаки. Особливо це вплинуло на романтику.

"Зараз у мене з романтикою якось складно. Побут і робота так затягнули, що у мене немає на це часу. І це дуже прикро, хочу більше романтики в житті. Ось думаю, що цього літа вдасться вирватися з дружиною на відпочинок, можливо - в Марокко. І там зроблю їй якийсь сюрприз", - розповів Ступка.

А от дружина актора, Ірина, зізналася, що вони насправді щороку збираються повінчатися та влаштувати справжнє весілля.

Ступка не романтик, а Ірині так хотілося б цього

"Але чомусь, через якісь обставини це відкладається. Якось я хотіла влаштувати весілля у полі, в національних костюмах західноукраїнських і босоніж. Щоб була яскрава, справжня українська гулянка. Але поки ніяк це не можемо реалізувати", - розповіла жінка.

У пари є вже на прикметі храм, де вони можуть дати обітниці перед Богом.

"Ми ходимо до церкви Святого Миколая на Аскольдовій могилі і там плануємо вінчатися", - зізналася дружина Остапа.

Та, судячи з усього, Ірина не поспішає вінчатися, на відміну від свого законного чоловіка.

Ірина у хороших стосунках з сином Остапа Ступки від першого шлюбу - Дмитром

"У найближчі два роки це точно не відбудеться. Одруження для мене нічого не значить. А ось вінчання - це все! Це і обов'язки, і відповідальність на все подальше життя. Треба серйозно підготуватися духовно".

Щоправда, до звичайного розпису Ірина не надто довго готувалася. Адже погодилася піти до РАГСу на третій день після пропозиції коханого.

"Я люблю божевільні вчинки. І наше одруження - один з них. Я хотіла дитину. Він прийшов о восьмій ранку з паспортом на третій день, як і обіцяв, і зробив мені пропозицію. Я відразу сказала, що згодна. Через півтора роки у нас народилася Устина", - згадала вона.

Не турбувало жінку й те, що вона зовсім не знала характер свого майбутнього чоловіка:

"Якщо б ми знали характер один одного, то невідомо, чи були б ми зараз чоловіком і дружиною. А так - нам дуже цікаво жити. Ми дізнавалися все в процесі. І це було дуже весело".

Фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів