Кароль "ледь не розлучилася" з чоловіком через котлети

22 вересня 2010, 17:03
Тіну Кароль з її чоловіком-продюсером Євгеном Огіром ледь не розлучив Микола Басков.

Про це, про те, як довелося зав‘язати з випивкою і про плани на дітей розповіла сама співачка.

"Я дуже хочу ще малятко або краще двох. Тому що, коли є один маленький пупсик, він підростає, стає самостійним, і хочеться ще одного, такого ж беззахисного. Так чи інакше, розумієш, що тобі весь час хочеться гратися", - сказала Кароль в інтерв‘ю "Комсомольській правді в Україні".

Нагадаємо, єдиному спільному сину Кароль й Огіра незабаром виповниться 2 роки.

"Веня зараз носиться по будинку на машині і зносить кути, за цим дуже смішно спостерігати", - зауважила молода матуся.


Кароль так хочеться гратися, що вона б собі друге дитя народила

"Звички і смаки у нього - від тата. Син так само, як і чоловік, любить машини і швидкість. А от артистизм у нього від мене. Він світленький, як я, але такий самий гарненький, як Женя", - посміхнулася Тіна.

До речі, саме сім‘я допомагає співачці постійно бути в тонусі.

"Гадаю, українці - щаслива нація, ми не сидимо на таблетках, як американці, наприклад. Що особисто мене стимулює? Запах перемоги, відчуття затребуваності. Навіть невдачі мене стимулюють", - поділилася Тіна.

"Мене стимулює чоловік Женя - він дуже критично до мене ставиться. Домогтися від нього похвали складно. А я й не домагаюся. Ми просто підходимо одне одному - я і сама досить самокритична. Якби він постійно говорив мені чудові слова на вушко, мені стало б нудно", - запевнила Кароль.

"...Ми не сидимо на таблетках... Мене стимулює чоловік...". Тіна з сином Венею та чоловіком Євгеном Огіром. Фото "VIVA! Україна"

В принципі, навіть коли подружжя свариться, примирень як таких у них не буває, і ніхто першим миритися не йде:

"Ніхто. Ми просто все відразу забуваємо. Причому побут ніколи не ставав причиною сварки. Мій чоловік розуміє, що у нього дружина - співачка, і просто сказати їй: "Коли вже ти дружина, то йди і готуй вечерю" - не можна. Я, звісно, готую, але це зовсім не мій обов'язок", - посміхається артистка.

"До речі, нещодавно Микола Басков намагався розлучити мене з чоловіком! Микола заявив у прямому ефірі перед моїм виступом, що ми розлучаємося, тому що я не вмію готувати котлети", - розповіла Кароль.

Тіна Кароль розповіла про "рокові котлети"

"Дійшло до того, що за кілька днів чоловіку зателефонувала його бабуся і ледве не плачучи просила: "Женєчка, не розлучайся з Тіною! Ми навчимо її котлети готувати, це ж такі дрібнички!", - розсміялася вона.

Між іншим, за словами Тіни, коли Женя привіз її до своїх батьків знайомитися, свекруха не знала, як взагалі з нею розмовляти, куди посадити:

"...До неї в будинок прийшла відома співачка, і вона не розуміла, навіщо Жені взагалі "усе це потрібно". Вона дуже непокоїлася, але потім звикла, і тепер більш привітної і турботливої жінки я навіть не знаю. Вона нам багато в чому допомагає".

Кароль визнала, що змусила свекруху ніяковіти

Тим більше, коли Тіна готувалася до свого всеукраїнського туру, вона весь час проводила на репетиціях, займалася дихальною гімнастикою і навіть від спиртного зареклася:

"А ще я повністю відмовилася від алкоголю. Хоча взагалі рідко п'ю, лише іноді можу дозволити собі 50 грамів коньяку - для розігріву зв'язок, якщо не встигла розспіватися".

Від чого співачка не може відмовитися, то це від улюбленого хліба.

"Я не сиджу на дієті. Найкраща дієта - це фізичні навантаження і не їсти на ніч. А ще вранці я їм вівсянку - це обов'язково. Хоча дуже люблю хліб із пророщеної пшениці! Знаю лише одну точку в Києві, де він продається. Якщо я його бачу, то забуваю про все", - запевнила Кароль.

Тіна каже, що зав'язала з випивкою

А ще Тіна поділилася своєю мрією зламати людські стереотипи про зірок:

"Мені хочеться зламати ті стереотипи, відповідно до яких поп-співачка має бути нещасливою, мати купу коханців, балуватися спиртним. Можна бути успішною, популярною і мати при цьому прекрасну, щасливу, дружну сім‘ю".

Фото прес-служби Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів