Баба Мейхер для онуків буде подружкою, а секс проміняє на кохання

17 грудня 2010, 11:55

Зірка тріо "ВІА Гра" Надія Мейхер-Грановська надає перевагу тому, щоб старіти природньо. Однак бабцею співачці себе уявити ще важко. Надя досі готова між сексом і коханням обрати друге і впевнено вважає, що їй дуже пощастило з сином.

Про це Мейхер розповіла в інтерв‘ю "Экспресс-газете".

Сама Надя народила дуже рано, зробивши власну маму бабусею у 39 років.

"Моя мама мене підтримала, порадивши керуватися серцем. Так і народився Ігор", - каже Мейхер.


Втім, самій співачці важко навіть уявити, що за якихось 15 років син може зробити її бабусею:

"Мені дуже складно поки уявити себе бабусею, навіть якось смішно звучить "баба Надя". Швидше для онуків я більше буду подружкою, навіть при старіючому тілі, мені здається, моя душа завжди буде молодою".

"...Якось смішно звучить "баба Надя"

Як вважає артистка, вона щаслива мама.

"Мені дуже пощастило з сином. Він у свої вісім років дуже мудрий хлопець. З ним легко, він багато розуміє. Головне, спілкуватися на рівних, дати йому можливість відчувати себе господарем свого життя, завжди давати можливість робити самому свій вибір. Розповідати, що у житті завжди є кілька доріг, як правило, дві", - ділиться материнським досвідом Мейхер.

У зв‘язку з тим, що як артистці Наді доводиться часто їхати з дому, її син нерідко лишається з нянею чи бабусею.

"Найголовніше, як я вже казала, це любов. Не балувати, замилювати очі різного роду захопленнями, типу комп'ютера, і різного роду іграшками, а щиро любити, бути йому другом, порадником, мамою, а часом, і батьком, бути терплячою і максимально справедливою", - впевнена співачка.

Надя впевнена, що з сином їй дуже пощастило

Нагадаємо, вже якийсь час поспіль папарацці підловлюють Надю надворі з бізнесменом Михайлом Уржумцевим. І, судячи зі слів зірки, навряд чи її російський бойфренд взяв Надю грошима. Для Мейхер у чоловікові важливіші інші якості, каже вона:

"Перш за все, він має поважати себе, цінувати і любити своє життя, а я у свою чергу зроблю все, щоб він був щасливий. У природі не існує таких грошей, щоб підкорити моє серце".

А ще Надя свято вірить, що кохання і секс не можна ототожнювати.

"Дуже непросто жити без сексу, але без кохання нема жодного бажання жити", - заявляє вона.

"Якщо ми хоча б раз у своєму житті відчули це почуття, а якщо ще й усвідомили до глибини душі наскільки це ні з чим незрівнянний стан, чудовий стан, ніби цієї миті тебе торкається сам Творець, повірте, життя вже прожите не дарма. Звісно, я оберу кохання! Без жодних роздумів", - додає Мейхер.

Мейхер: "У природі не існує таких грошей, щоб підкорити моє серце"

Водночас має Надя свою думку і стосовно фізичної зради близькій людині. Як здається Мейхер, це не просте питання, в якому багато чого залежить від самодостатності та високої духовності.

"Безумовно, в нашому житті зустрічаються люди, до яких ми відчуваємо симпатію, захват, захоплення, якийсь потяг на енергетичному рівні. Але коли у вас взаємне кохання, повага, довіра, коли ти ставишся до себе з повагою і все в порядку з почуттям власної гідності, то, звичайно, зрада не має місця у твоєму житті в принципі", - впевнена "ВІА-Гра".

Між іншим, Надя, як зазначає видання, - одна з небагатьох співачок, кому не ставили питань про натуральність розміру бюсту.

"Я все-таки за те, щоб дорослішати і старіти природним чином, просто доглядаючи за своїм тілом, не забувати про душу. І головне - потрібно пам'ятати, що тільки закохані у життя, ніколи не старіють", - каже Мейхер, коментуючи своє ставлення до пластики і пластичних хірургів.

Натуральне багатство Мейхер

"Я не розумію, чому люди, які не мають якихось серйозних проблем з тілом, шкірою тощо, звертаються до пластичного хірурга. Але й не засуджую, кожен робить свій вибір", - каже Надя.

А ще Мейхер зізналася, що травм не боїться.

"Я ще з дитинства знаю, що таке травми. Не раз ходила з розбитими колінками і підборіддям. Травм не треба боятися, адже ми матеріалізуємо як те, чого пристрасно бажаємо, так, на жаль, і те, чого не хочемо, чого боїмося", - впевнена співачка.

Нагадаємо, нині Надя бере участь у російському льодовому шоу-проекті "Лід і полум‘я".

Фото "Экспресс-газеты", "Комсомольської правди в Україні" та "Life showbiz"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів