Кароль ледь не завалила головну ялинку

30 грудня 2010, 15:22

Співачка Тіна Кароль у дитинстві чудила на "новорічній ялинці", а тепер через забобонність щороку дарує чоловікові гаманець.

До Нового року Тіна Кароль з сім‘єю готуються заздалегідь. Тижні за два до свята купують ялинку, вибирають ялинкові іграшки та гірлянди, окремо прикрашають будинок, в цілому створюють максимально святкову атмосферу.

Подарунки для рідні співачка шукає під настрій і навмання.

"У мене немає улюблених" новорічних "магазинів, де продаються сувеніри або якісь приколи. Не люблю купувати подарунки заздалегідь, складати списки, ламати голову, що подарувати, як правило, я обираю один день і вирушаю по магазинах, намагаючись ні про кого не забути. Мені подобається дарувати кожному щось особливе, щоб йому це щось нагадало", - пояснює Кароль.


Сама Тіна теж, за її словами, ніколи подарунки заздалегідь не замовляє – любить сюрпризи. А чоловікові-продюсеру Євгену Огіру вона зробить подарунок традиційний.

"Мені взагалі важлива увага, а не те, що мені подарують. Чоловікові подарую новий гаманець - у нас це традиція. На початку кожного року у нього має бути новий гаманець - щоб гроші водилися у хаті", - зізнається артистка, пише її прес-служба.

Кароль сама любить сюрпризи, а чоловікові щороку дарує гаманці

2011-ий Новий рік у Кароль саме буде концерт. А додому вона з чоловіком повернеться імовірно після другої ночі. "…До цього часу повинні мають вже під'їхати наші родичі і близькі друзі - і продовжимо відзначати всі разом", - пояснює Кароль.

"Оскільки ми відзначаємо Новий рік всієї ріднею, то й готуємося всі разом. Зізнаюся, між мною, моєю мамою та свекрухою розподілені страви, у кожного з нас є свої коронні фішки: свекруха краще за всіх робить млинці, моя мама найкраща у закусках і салатах, на мені буде основна страва. Яка саме - я ще не вирішила, раджуся, щоб усім догодити. Одним словом, турботи, як у всіх, буденні ", - усміхається Кароль.

Водночас, як, посміхаючись, зізнається співачка, її улюблена новорічна страва – це шампанське:

"Я вважаю, що на новорічному столі це найголовніша страва. Пригадую, у студентські роки у мене був Новий рік: шампанське, коробка цукерок і я. У мене було багато часу, щоб загадати всі бажання, ніхто не відволікав".

Улюблена новорічна страва Тіни – шампанське

А ще Кароль як не крути любить під Новий рік подивитися фільм Ельдара Рязанова. Втім улюбленим фільмом "Іронію долі" Тіна називати не поспішає.

"Ну, чесно, я люблю цей фільм, але за стільки років він вже трохи набрид. Хоча все одно ж дивлюся, це, напевно, вже частина новорічного ритуалу - накриваєш на стіл, а по телевізору "З легким паром", - каже вона.

Своєму маленькому сину Веніаміну Кароль від Діда Мороза передасть новинку для домашнього автопарку.

"Він доповнить свою колекцію улюблених машинок з мультфільму "Тачки", - каже молода матуся.

Взагалі, у тому, що стосується іграшок, її Вєня здебільшого любить автомобілі і все що з ними пов'язано. "Це у нього від тата, великого любителя швидкості та їзди", - відзначає Тіна.

Сама Кароль у дитинстві Новий рік відзначала "завжди шумно, весело, всією родиною".

"Я до шкільного віку жила у Магадані, можете уявити, який у мене був Новий рік - санчата, лижі, сніжки, там же справжня зима, не те, що у нас. Ялинка завжди жива , велика, я дуже любила з братом прикрашати її іграшками, цукерками. Дуже чекала подарунки у новорічну ніч, мені було цікаво, коли ж саме приходить Дід Мороз - але я завжди засинала", розповідає білявка.

"Батьки завжди дарували солодощі, мандарини, фрукти, чого ц Магадані було не дістати. Ось до м'яких іграшок я була байдужа, а за солодощі все б віддала", - зізнається Тіна.

А подарунок, який найбільше запам‘ятався Тіні під Новий рік Кароль, їй подарували у дитячому садку.

Новий рік у дитинстві Кароль святкувала у Магадані і за солодощі все б віддала

"Пам'ятаю, в садку під Новий рік влаштували конкурс краси, я теж у ньому брала участь, але програла. Не пам'ятаю, чи турбувалася я через сам програш, але втішний приз мені запам'ятався назавжди! Мені подарували скакалку! (сміється) Відтоді скачу по сцені!" – сміється Кароль.

У дитинстві Тіна на новорічне свято завжди наряджалася Сніжинкою. Костюми їй, як каже артистка, шила мама.

"Пригадую випадок, як одного разу, знову-таки в садку, будучи сніжинкою, я розповідала вірш і чомусь вирішила, що можу спертися на ялинку, яка стояла поруч. Вірш великий, читати його ще довго, а ялинка, теж велика, ошатна, найголовніша у садочку. Ну, думаю, мене, сніжинку, точно витримає", - сміється співачка.

Одним словом, ялинку Тіна тоді ледь не перевернула – благо, вихователі встигли її підтримати.

Фото прес-служби Тіни Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів