Віра Брежнєва не задоволена своїм тілом, але дієти не любить

15 лютого 2011, 17:04

Співачка Віра Брежнєва недолюблює дієти і змушує себе до спорту. Врешті, колишня солістка "ВІА Гри" не до кінця задоволена своїм тілом, тому постійно над ним працює.

"Дієти я, скажу одразу, не люблю! Найголовніші три пункти для підтримки свого тіла в тонусі - харчування, спорт і самодисципліна. Бо якщо ти сам себе не налаштуєш, то тобі важко буде дотримуватися і режиму харчування, і занять спортом", - каже "Бліку" Віра, яка нещодавно офіційно взяла прізвище Кіперман.

Жінка року Брежнєва дієти не любить

Як каже білявка, насправді вона дуже сувора до себе.

"Лише завдяки своїй силі волі я, прокидаючись вранці, якою б втомленою не була, йду до спортзалу. А дієти я не люблю, тому що це обмеження і заборони, які нам так і хочеться порушити", - додає вона.


Як каже Віра, вона робить таку зарядку, яку можна сміливо назвати спортом.

"...Вдома у мене стоять тренажери. А взагалі кожен мій ранок починається з посмішки", - зізнається вона.

Навіть втомлена, зранку Віра іде на тренажери

Для догляду за обличчям співачка використовує покупні засоби.

"Косметика у мене професійна, а в косметичці завжди лежить гігієнічна помада... Маски намагаюся робити двічі на тиждень", - каже вона.

А для волосся екс-"ВІА-Гра" використовує натуральні продукти, масла й маски:

"Вони без назви, їх виробництво запатентовано моїм реабілітологом по волоссю. Вона сама це вигадала. А підфарбовую і освітлюю волосся я раз на півтора місяці".

Незважаючи на те, що на Брежнєву не раз вішали ярлик "секс-символа", вона повної задоволеності від свого тіла не має.

"Якщо б я була задоволена, то не займалася б ані зовнішністю, ані тілом. Мені здається, що у мене є і переваги, і недоліки. Просто переваги я вмію вигідно підкреслити, а недоліки - вигідно приховати", - сказала блондинка з параметрами 90-62-92.

"Якщо б я була задоволена (собою), то не займалася б ані зовнішністю, ані тілом"

Салони краси, як запевняє Віра, вона відвідує зовсім не регулярно.

"Улюблена процедура це, напевно, щось, пов'язане з релаксацією, але при цьому корисна для тіла або шкіри. Масаж, швидше за все, обличчя й тіла", - додає жінка.

Коли ж Брежнєву спитали, у чому, на її думку, полягає сексуальність жінки, вона відповіла так:

"Я нещодавно поставила це запитання чоловікові. Ми, жінки, по-своєму сприймаємо свою сексуальність, може, хтось і не розуміє, що в ньому є сексуальність. Я спитала у чоловіка, думці якого я довіряю. Він сказав, що сексуальність жінки - у її впевненості. Є, наприклад, жінка, яка на вигляд і негарна, може: у неї і неідеальні форми з пропорціями, але вона настільки впевнена у собі, що всі чоловіки коло її ніг".

Нагадаємо, 29-річна Віра Вікторівна мала дівоче прізвище Галушка. Зв‘язавшись із групою "ВІА Гра" дівчина взяла псевдонім Брежнєва. Але нещодавно, вийшовши заміж за бізнесмена Михайла Кіпермана, Віра взяла його прізвище.

Наразі у співачки двоє дочок: старша Соня - від першого цивільного шлюбу з Віталієм Войченком, і менша Сара - від шлюбу з Мішею Кіперманом.

Фото "Комсомольской правды", "KM.ru", "Life Showbiz"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів