Лорак хоче народити, як її бабуся, але з чоловіком. ФОТО

Вівторок, 24 травня 2011, 16:49

Співачка Ані Лорак сподівається народити, як її бабуся і мама, та полюбила себе навіть на 15 кілограмів більшою. Про те, як протікає її вагітність, і як вони з чоловіком Муратом спілкуються із ще ненародженим малюком, зірка розповіла у нещодавньому інтерв‘ю "Viva! Украина".

За словами Ані Лорак під час цього періоду вагітності, все "було добре".

"Обійшлося без страшного токсикозу, про який розповідають багато жінок. Хоча слабкість була, іноді погано почувалася - вранці нічого, а ось у другій половині дня буквально падала з ніг. Таке враження, що мене просто вимикали", - зізнається Кароліна.

"Взагалі, аналізуючи пережите, можу сказати: найважчий - перший триместр, коли нове життя тільки зароджується і ти ще до ладу не розумієш, що відбувається. Але потім, коли УЗД показує маленьку крапку, ти чуєш, як б'ється крихітне сердечко, спостерігаєш за маленькою рибкою, маленькою істотою, що плаває всередині тебе, розумієш, що ось воно, диво, і забуваєш про всі незручності", - запевняє вона.

Вагітну Ані Лорак токсикоз обминув 

Лорак зізнається, що їй довелося практично все поміняти у своєму звичному способі життя. Мовляв, відразу ж включився материнський інстинкт. "Напевно, у мені прокинулася тигриця, яка всіма силами захищає свою дитину - не покажу, не віддам!" - припускає вона.

"...Тепер ми з малюком встаємо, не кваплячись, приводимо себе в порядок, не біжимо, нікого не зачіпаємо, обходимо всіх обережненько, третьою стороною, не нервуємо, емоції лише позитивні..," - пояснює співачка, як нині виглядає її існування.

У другому триместрі, на відміну від першого, Кароліну охопила жага діяти, з'явився приплив сил, прийшло натхнення. Власне, тоді співачка і взялася за ремонт у новій квартирі.

"А як же інакше?! Бебік скоро з'явиться на світ, і мені, як пташці, гілочка до гілочки потрібно скоріше звити для нього затишне, тепле гніздечко. У моєї дитини має бути все найкраще", - каже співачка.

"У моєї дитини має бути все найкраще"

Нагадаємо, стать майбутньої дитини Ані та її чоловік Мурат не дізнавалися принципово.

"Не хочу порушувати традицій - ані моя мама, ані моя бабуся не дізнавалися стать дітей", - пояснює Кароліна своє рішення. Та й ультразвукове дослідження, за словами співачки, може помилятися.

"Всім відомо, що діти дуже не люблять УЗД - вони відвертаються, прикривають голову ручками, закривають обличчя, копають. Тому кімната, яку готуємо для дитинки, буде нейтральних кольорів. Я люблю світлі тони. Нехай будиночок мого бебіка буде світлий, як в ангела, а вже якої статі буде цей янгол - неважливо", - міркує собі Ані Лорак.

Та й самій Лорак хочеться то сина, то дочку:

"Спершу, коли ми тільки почали зустрічатися з Муратом, я хотіла народити хлопчика, такого ж, як він, - з такими ж очима, носиком, темним волоссям. Коли любиш людину, хочеться отримати її маленьку копію".

"Не хочу порушувати традицій - ані моя мама, ані моя бабуся не дізнавалися стать дітей" 

"Потім у мені прокидалося бажання народити дівчинку. Все-таки дівчинка - це класно. Тому що потім, коли вона підросте, їй можна буде і одежинку свою передавати, і косметику. Дочка стане твоєю подружкою, твоєю помічницею, буде завжди поруч, біля мами", - пояснює співачка.

"Тому мої бажання щодо статі дитинки весь час змінюються. Можливо, це до того, що у мене з Муратом буде не один малюк", - усміхається Лорак і наголошує, що її вагітність - запланована: "Так, звісно. Це не сталося після клацання пальців. Ми з Муратом пройшли медичне обстеження. Коли точно дізналися, що здорові, поклалися на волю Бога".

А вперше відчула поштовхи дитини співачка напередодні Нового року.

"Я це ніколи не забуду! Тоді я була на 20 тижні. Це було під Новий рік. І, знаєте, це був найкращий новорічний подарунок! Пам'ятаю, я відчула якийсь рух всередині, у животі щось зауркотіло, забулькало. Спершу я подумала, що з'їла щось не те. Потім рух повторився знову. І тут нарешті я все зрозуміла - це мій малюк дає знати про себе", - згадує Лорак.

"Мої бажання щодо статі дитинки весь час змінюються. Можливо, це до того, що у мене з Муратом буде не один малюк"

Тепер співачка береже свій живіт і демонструвати його оточуючим не бажає.

"Я вважаю, що це не той випадок, коли треба виставляти себе напоказ. Навпаки, я вважаю за краще не оголяти, як каже Муратік, мою кульку. Хочу заховати малюка від сторонніх: "Це моє! Не чіпайте!" - намагається описати свої емоції співачка.

До речі, як запевняє Ані, Мурат малюка вже обожнює.

"У нас кожний ранок починається з того, що Мурат гладить животик, цілує його, розмовляє з ним, причому відразу двома, а іноді й трьома мовами. Слово своєю турецькою скаже, потім на англійську перейде, якісь фрази російською вимовляє", - переповідає Кароліна.

За словами артистки, її малюк на голос Мурата відразу ж реагує.

"Мурат гладить животик, цілує його, розмовляє з ним, причому відразу двома, а іноді й трьома мовами" 

"Щойно був у спокійному стані, а, почувши татка, одразу ж прокидається і подає сигнал ніжкою: "Я тут, я все чую!" Коли ж я торкаюся до нашої кульки, він миттєво заспокоюється. Правда, ненадовго. Тому що останнім часом у нас не припиняються активні ворушіння. Живіт у різні боки ходить: то п'ятка з'явиться, то ручка, то ніжка малюка", - ділиться зірка.

"Але я можу швидко з ним домовитися. Гладжу животик, подумки посилаю моїй кульці імпульси любові, уявляю собі, як він лежить всередині мене, згорнутий маленьким калачиком, і кажу йому: "Малюк, матуся хоче спати, давай заспокоїмося і заснемо разом", - розповідає Кароліна.

Як зізналася Ані, їй зараз бракує чистого повітря. Все тягне в ліс, на природу: "У місті я задихаюся. Хочеться потрапити в якийсь рай, щоб виносити дитину..."

От тільки далеко їй вже не втекти. "Мені лікар категорично заборонив перельоти, тому що на останніх термінах можна спровокувати передчасні пологи. Тому буду сидіти в Києві", - пояснює вона.

І хоч клініку, в якій буде народжувати Ані, вона ще донедавна назвати не могла, пологи швидше за все будуть проходити у присутності її чоловіка.

 Лорак з Муратом називають її живіт кулькою

"Мурат завжди поруч зі мною. Жодне відвідування лікаря - неважливо, здаю я кров на аналізи чи проходжу черговий плановий огляд - не обходиться без Мурата. На цей час чоловік відкладає всі свої справи. Тому що ми вперше готуємося стати батьками, і це для нас дуже відповідальне питання", - каже Лорак.

"Гадаю, Муратік мене і на пологах не залишить. Я просто знаю його характер. Йому потрібно бути поруч зі мною, щоб, якщо раптом що, одразу ж прийти мені на допомогу. Лікарі будуть займатися своєю роботою, а чоловік буде мене підтримувати емоційно. Мені здається, емоційний зв'язок дуже важливий в цей момент. Я буду сильнішою, якщо Мурат буде поруч", - впевнена вона.

При цьому Лорак відзначила, що сподівається народити природним шляхом:

"А я просто хочу відчути те, що призначене жінці Богом. Хочу, щоб все пройшло природним шляхом. Тим більше, що і у моєї бабусі, і у моєї мами були нормальні пологи. Сподіваюся, я пішла в них", - каже Ані.

"...І у моєї бабусі, і у моєї мами були нормальні пологи. Сподіваюся, я пішла в них"

До речі, Кароліна також зізналася, що за час вагітності набрала 15 кілограмів.

"І я полюбила своє нове тіло, прийняла його таким, яке воно є, зрозуміла, що всі ці зміни тимчасові. Зараз нормально живу зі своїм кругленьким черевцем, який мене заносить на поворотах", - сміється Лорак.

Нагадаємо, Ані Лорак збирається народжувати вже на початку червня.

Фото "Viva! Украина" та "Viva! Россия"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів