Друг Ющенка обійшовся без передвесільних стриптизерок

8 червня 2011, 15:46

Онучка регіонала Рибака Катя на своєму весіллі була у сукні Vera Wang, а з майбутнім чоловіком зустрічалася ледь більше року.

Про це Катерина Рибак розповіла на наступний день після весілля в інтерв'ю "Main People".

Нагадаємо, 4-го червня Катерина вийшла заміж за друга Андрія Ющенка, співака Сашка Фортадо.

Молодята Катя Рибак і Олександр Фортадо на весільному рушнику

А познайомилися майбутні молодята всього лише з рік тому.


"Помітили ми одне одного давно, а познайомилися на дні народження одного знайомого. І вже за кілька тижнів почали зустрічатися. Це було на початку травня минулого року, як зараз пам'ятаю, тож виходить разом ми вже рік і один місяць", - розповідає онучка Павла Рибака з Партії регіонів.

Цікаво, що ще у березні 2010-го Фортадо з‘являвся на люди зі своєю нині екс-дівчиною Настею. Із тією ж самою Анастасією Олександр відпочивав на Мальдівах у 2009-му.

Онучка регіонала свого чоловіка знає трохи більше року

Що ж стосується Катерини, то її друг Андрія Ющенка намагався підкорити своїми вокальними даними. Він просто на побаченнях розважав майбутню дружину піснями.

"Так, на другому побаченні співав мені пісню "When a Man Loves a Woman" Майкла Болтона. Ми під цю ж пісню танцювали потім на весіллі, це було незабутньо", - ділиться нвооспечена дружина співака.

Пропозицію ж руки і серця Олександр зробив Каті, судячи з усього, в якості подарунка на її день народження.

Фортадо на побаченні косив під Майкла Болтона

"Це було на мій день народження. Сашко забрав мене зі святкування, відвіз у ресторан "Сюрприз", де все вже було прикрашено трояндами і свічками, і там освідчився. Це було неймовірно романтично і я, звісно, погодилася", - розповідає онучка регіонала.

Якщо вірити Катерині, то її чоловік напередодні весілля не влаштовував парубочий вечір. А от Катя "відтягнулася".

"Парубочого не було, а на дівич-вечорі ми відмінно повеселилися з подругами, танцювали до упаду! Було все дуже весело і пристойно. Дівич-вечір перед весіллям - це відмінна традиція, яка з'явилася у нас зовсім нещодавно. Шкода, що у наших батьків не було таких вечірок", - зауважує колишня наречена.

У Фортадо стриптизерок не було, а от Катя "відірвалася" на повну

На весіллі вона, до речі, з'явилася у вбранні від дизайнера відомої світової марки.

"На мені була сукня моєї мрії марки Vera Wang. Купила я її у Києві, і це була найперша сукня, яку я поміряла, вона виявилася ідеальною!" - запевняє дівчина.

"Регіональна" наречена у сукні Vera Wang

Свідками на весіллі у Фортадо і Рибак стали їхні друзі.

"Дружбою був Сашко Присяжнюк, а дружкою Саша Бондик (дочка депутата від Партії регіонів Валерія Бондика)", - уточнила Катя.

Як відомо, окрім гулянки у день весілля Фортадо з Рибак встигли й обвінчатися.

"Ми вдвох прийшли до цього рішення, і вважаємо, що це був найважливіший крок. Для нас не стільки важливий був сама розпис, скільки вінчання. Ми до цього підійшли дуже відповідально і зважено", - запевняє дівчина.

Дружкою у Каті була дочка депутата від Партії регіонів Валерія Бондика Саша, а дружбою в нареченого - син губернатора Київщини та депутат Київської облради Олександр Присяжнюк

Врешті, весільним подарунком, який найбільше запам'ятався Каті, стало саме торжество:

"Кращим подарунком було саме весілля, це було одночасно урочисто, душевно і весело, про краще я й мріяти не могла".

До слова, букет нареченої просто таки пішов з-під носа у дочки мільйонера Ігоря Воронова Юлії.

"За букет розігралася справжня битва, найактивнішими виявилися Юля Воронова з Настею Шамотій. Це було дуже кумедно, але в кінцевому підсумку він дістався Насті", - пояснила Катя.

А дочка мільйонера Ігоря Воронова Юля (праворуч) букет нареченої "проспала"

Окрім того Рибак запевнила, що її батьки з майбутнім зятем були знайомі давно і "завжди добре ставилися до нього, а зараз то й поготів почали ставитися як до сина".

Фото "Main People"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів