Мільйонер Корогодський називає себе людиною-ху***ком

9 червня 2011, 15:45

Співвласник столичного торгівельного центру та елітного фітнес-клубу Гарік Корогодський любить подорожувати, їсти устриці, збирати окуляри і шити собі ексклюзивний і дуже специфічний одяг.

З словами Корогодського, деякі продукти він їсть тільки там, звідки вони беруться.

"Устриці або рибу їм тільки там, де їх ловлять, а не у Києві. Сніданок у мене досить скромний - зараз це хороший сирок з нашою, київською полуничкою, з її ароматами. Хоча сьогодні я поїв гарячий бутерброд з гумусом і запивав холодним молоком. Неймовірно смачно", - поділився мільйонер-вигадник з "Сегодня".

Мільйонер Корогодський - гурман: сир їсть із полуницею, а бутерброд з гумусом запиває молоком

Багатій, який любить ходити на Тижні моди, зніматися у кліпах і вигадувати екстравагантні вечірки, обожнює подорожувати.


Він об'їздив всю Європу, Африку, Азію, Південну Америку і Кариби, де в маленьких магазинчиках знаходить собі прикраси і деталі одягу.

"Ми частенько практикуємо поїздки за кордон своєю компанією у 10-12 чоловік - на Новий рік, наприклад", - зазначив Корогодський.

"Я багато літаю, але виключно звичайними рейсами. А будинок під Києвом я орендую, мені так зручніше", - сказав він також.

Сім'я Корогодського: дружина Аня, якій "відрізали" голову, дочки Саша (ліворуч) та Єлізавета (праворуч)

Причому, як наголосив бізнесмен із почуттям гумору, золотих унітазів йому не треба:

"Я не люблю золотих унітазів, люстр Swarovski. Мені головне, щоб був гарний вигляд з вікна, природа. Я багато гуляю, шість разів на тиждень займаюся тенісом, щоб тримати себе у формі", - запевнив Корогодський.

Корогодський запевняє, що не любить золотих унітазів. Проте, імовірно, золоті бляхи у вигляді левів і золоті дупи - саме те, що треба

Примітно також, що у своїх магазинах Гарік не одягається. Власний одяг він вигадує самотужки, а реалізує його задуми дизайнер Олена Іванова.

Іванова, приміром, є автором його рожевого джинсового костюму, у якому Корогодський знявся в кліпі для друга-мільйонера Олександра Меламуда.

Окрім того, вона ж є автором футболки із зображенням чоловічих статевих органів. Свою світлину у такій футболці Гарік розмістив на сторінці у Facebook і підпсиав фото так:

"Одяг Ivanova for Gary, мейк-ап - на х*** людям-ху***кам мейк-ап?"

Цю світлину на своїй сторінці у Facebook Корогодський підписав так: "Одяг Ivanova for Gary, мейк-ап - на х*** людям-ху***кам мейк-ап?"

Окрім екстравагантного вбрання мільйонер також відомий у тусовці своєю пристрастю до різнокаліберних окулярів.

"У мене 70 або 80 пар різних окулярів, але я б не назвав їх колекцією. Це просто забава така, бачу, купую скрізь, де буваю. А вже під них підбираю наряд", - засміявся він.

При цьому, схоже, сам Корогодський себе марнотратом не вважає. Каже, мовляв, вміє рахувати гроші: "Так, у мене є гроші. Але я не можу сказати, що витрачаю їх, не замислюючись".

Фото журналу "Публичные люди", фото Hello Glasses та Pryanik PR & Events, фото з Facebook Корогодського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів