Діана з "69": Мене більше цікавить не кількість, а якість

28 липня 2011, 13:00

Через декілька років після народження доньки витончена білявка Діана з колись популярного гурту "69" записала пісню та зняла кліп у стиліста Ольги Навроцької.

Вона не наполягає на участі у світі шоу-бізнесу, проте буде тільки рада, якщо він її прийме.

Діана Мерінова яскраво заявила про себе завдяки участі у жіночому гурті "69".

Діана Мерінова колись була прикрасою жіночого дуету "69"

Деякий час талановита співачка займалася виховуванням доньки та розмірковуваннями щодо своєї сольної кар’єри. І ось тендітною жіночою ходою вона впевнено повернулася на сцену.


Про те, чим вона займалася за часів відсутності на естраді, про плани на майбутнє, про виникнення приставки у своєму творчому псевдонімі, та про те, чому вона хоче залишатися білявкою, Діана "69" розповіла шанувальникам під час онлайн-конференції на e-motion.tochka.net.

Ольга Навроцька, Діана "69" та репер Кекс

Також під час онлайну відбулася презентаціїя дебютної сольної відеороботи Діани на пісню "Позволь полюбить". До речі, це відео білявка записала із відомим репером Кексом. А режисером кліпу стала Ольга Навроцька.

"Я працювала над своєю творчістю, шукала себе, записувала пісні і готувалася до того, щоб розпочати свою сольну кар’єру", - пояснює співачка свою кількарічну відсутність на зірковому Олімпі.

До того ж, у цей час Діана виховувала доньку.

Діана "69" стала мамою і записала кліп "Позволь полюбить"

А творчої наснаги співачці надає виховування власної доньки.

"Моя дитина для мене – це моє натхнення, мій стимул. Вона вже достатньо доросла. Ми навіть можемо з нею прорепетирувати мої пісні, станцювати, поспівати. З нею цікаво працювати та створювати пісні", - ділиться Діана.

Тому і повернення у шоу-бізнес не було важким, навпаки, довгоочікуваним - як для Діани, так і для її шанувальників.

Тим більше, що про сольну кар’єру вона завжди мріяла. І навіть Ассія Ахат, яка продюсувала гурт "69", підтримала прагнення молодої співачки.

Діана з Ассією Ахат та колегою з гурту "69"

"Звісно, я хочу домогтися успіху як сольна виконавиця. Проте я хочу експериментувати з різними артистами, записувати цікаві дуети, щоб таким чином розвивалася моя творчість", - зауважує білявка.

Наразі Діана активно працює над виходом нового синглу, саундпродюсером якого стане репер Ліон. Останній працював і над попередньою її роботою "Позволь полюбить". Нова композиція побачить світ у вересні цього року.

До виходу нового повноцінного альбому красуня-виконавиця ставиться мудро.

"Конкретної мети зробити альбом немає. Хочеться брати не кількістю, а якістю", - пояснює вона.

Діана "69": "Хочеться брати не кількістю, а якістю"

У минулому Діана Мерінова була успішною фото- та топ-моделлю, вона ходила по найвідоміших подіумах світу, знімалася у рекламних роликах та була обличчям багатьох рекламних кампаній.

"Робота моделі дала мені гарний старт, проте я за нею не сумую. У мене зараз більш насичене і цікаве життя – запис пісень, робота над собою. Ми постійно робимо нові фотосесії, тому я не встигаю скучити за модельним бізнесом", - зізналася Діана.

Діана з донькою Поліною

На питання, чи не планує Діана "69" змінити імідж і перефарбувати волосся у темний колір, співачка з впевненістю відповіла, що так вона втратить привілеї білявки. Адже це не просто колір волося, а її стан душі.

З приводу свого незвичайного псевдоніму "69" Діана Мерінова висловилася так:

"69 – це спадок від проекту "69". Але у той же час це варіація на тему знаку інь-янь – висловлення всього існуючого в усіх його крайнощах. Темне та світле, тверде та м’яке, сильне та слабке, як у кожному поєднані є ці дві сили, так само і в мені. Головне завдання людини – знайти рівновагу цих сил у собі".

У минулому Діана Мерінова була успішною моделлю

У Діани багато ідей та планів щодо сольної кар’єри, і головне, що процес їх реалізації приносить співачці лише приємні відчуття.

"Насправді мене більше цікавить процес, ніж результат. Я отримую задоволення від процесу", - запевняє Діана "69".

Фото агентства Publicity agency Secret Service

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів