Дружина Ющенка не подужала граматику і просльозилася. ВІДЕО

1 вересня 2011, 14:04

Дружині екс-президента Віктора Ющенка Катерині виповнилося 50 років. Напередодні іменин Катерина Михайлівна показала сімейні фотографії та розповіла, які порядки у їхній VIP-родині. А її чоловік поскаржився на погані звички колишньої першої леді і підкреслив її плюси.

Про минуле, дітей і сьогодення дружина Ющенка та сам Віктор Андрійович розповіли у відеоінтерв‘ю журналісту "ТСН".

"Мій батько страшенно хотів другу дитину, і коли в них нарешті з‘явився дім, перша машина зелений Studebaker, то він сказав: "Все, тепер можна другу дитину", - розповіла про те, як з'явилася на світ, Катерина Ющенко.

Так Катерина Ющенко виглядала у 17 років

Демонструючи альбом із фотографіями родини, колишня перша леді показала, як виглядала у 17 років. Катерина Михайлівна розповіла про сонячні батареї на даху будинку її батьків, а також згадала про стару подругу, яка має приїхати до неї на ювілей.


ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Також дружина Ющенка розповіла, як збирає своїх дітей - Софію, Христину та Тараса - зранку.

"І яйця, і млинчики роблю. Але більше всього вони люблять пластівці - з молоком і все. То можна зробити дуже легко, а можна зробити так, як треба", - розповідає дружина екс-президента про VIP-сніданок своїх дітлахів.

На думку пані Катерини, "так, як треба" - це сніданок, до якого входять "яйця, фрукти, молоко... якесь кисле молоко".

На запитання, чи допомагає вдома у хатніх справах їй якась покоївка, Катерина Ющенко відповіла:

"Ну, у нас хтось помогає трохи, але майже все я роблю сама. І зрозуміло, що це все з дітьми і це для них готувати, але ще важливіше з ними уроки вивчати, бо це дуже велика робота".

"Мої діти ходять на уроки бандури, Христина на уроки мистецтва, Софія - на футбол, баскетбол і волейбол. Тарасик любить різний спорт і - дуже - українську кераміку, і ходить на такі уроки, які називаються "Спас" - це є боротьба по-козацьки, козацькі бої, козацькі звичаї..," - пояснює жінка.

А це улюблене фото Катерини Ющенко - з весілля Андрія та Лізи Єфросиніної

За словами дружини Віктора Андрійовича, саме дітям вона приділяє купу часу.

"Це дуже багато часу - туди-сюди їх возити, організувати їх, підготовлювати. Я б сказала, що це моя найбільша робота поза роботою із фондом і чоловіком", - стверджує Катерина Михайлівна.

Та й сам екс-президент визнає, що самотужки так би з дітьми не впорався, як це робить його дружина.

"Вона дуже часто без делікатності може управляти нашими, наприклад, дітьми - і старшими, і меншими. А це дуже важливо. В мене б не вистачило сил... Починаючи від того, як їх вранці піднять о 7-ій - я б їх піднімав півтори години, а у неї навіть Тарасик встає на п‘ятій секунді, як вона до нього почала звертатися", - зауважує Віктор Ющенко.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

В інтерв‘ю Катерина Ющенко також озповіла, як виглядає її робочий день.

"Я б сказала, робочий день не змінився з часом. Я встаю дуже рано, відправляю дітей в школу, потім сідаю в інтернет і отримую всі повідомлення (їх дуже багато - по роботі і від друзів), всі прочитаю, потім каву вип‘ю, трошки одягнусь, трошки зарядкою займуся, одягнуся - і на роботу. І ми продовжуєм нашу роботу в нашому фонді", - розповіла вона.

Пані Катерина зізналася, що сторінку у соціальній мережі Facebook почала вести, бо це прекрасний спосіб спілкування з людьми.

"Найперше з друзями, з однокурсниками, друге - там знаходиш надзвичайно цікавих людей з спільними інтересами, а третє - я вважаю, що це дуже важливо для світу зараз..," - пояснила колишня перша леді країни.

Між іншим, як зізналася дружина Ющенка, найважче для неї в українській мові - граматика. Зокрема, відмінки. На прохання журналіста провідміняти слово "крісло" Катерина Михайлівна хоч і поганенько впоралася із завданням, та не посоромилася показати свою слабину.

Також дружина екс-президента повідомила, що незабаром переїжджає з чоловіком і дітьми у новий будинок - у Нових Безрадичах.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

До слова, Віктор Ющенко зізнався, що терпіти не може у своїй дружині.

"Я терпіти не можу, коли вона чай заколочує, і шум такий, що в другій кімнаті буде. От цього я не люблю. Не люблю, коли вона сторінки перекидає у газеті, це шумно так... ще я не бачив людини, яка це так робить, як вона", - зізнався Віктор Андрійович.

Але при цьому і на компліменти для благовірної Ющенко не поскупився.

"Вона дуже гарна жінка. Вона дуже гарна мама", - сказав він, обійнявши дружину.

"Не бачив я таких мам - відверто скажу. У неї великий талант робити основне в родині, я маю на увазі - у стосунках із дітьми. В мене таких здібностей немає", - сказав Ющенко, доки його розчулена дружина-іменинниця втирала сльозу.

Відео "ТСН" зі сторінки журналіста Романа Вінтоніва у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів