Вольнова: У мене не було чоловіків з поганим сексом. ВІДЕО

16 вересня 2011, 11:06

Світська левиця, яка живе на дві країни, Світлана Вольнова відверто розповіла про особисте життя. Свєта, якій у грудні буде 42, любить себе, дорослу доньку Аніту і чоловіків. Проте жити б воліла сама.

Про це Світлана розповіла "ТСН".

"Чоловік - він тебе обмежує. Мені не подобається, коли чоловік перебуває зі мною постійно. Мені хочеться мати свій особистий простір для якихось своїх жіночих секретів, для своїх жіночих медитацій, врешті-решт, для своїх жіночих примх, так?" - каже Вольнова.

Як відомо, сама тусовщиця була у шлюбі двічі. При цьому вона досі вірить у справжнє кохання і має постійного бойфренда. А от знову заміж не поспішає.


"Я до всього цього ставлюся так: заміж потрібно виходити в тому разі, коли ти хочеш народити дитину. Поки я не бачу тієї людини, якій я можу народити дитину і прожити все життя", - аргументує своє беззаміжжя Свєта.

Вольнова: "Заміж потрібно виходити в тому разі, коли ти хочеш народити дитину"

Вольнова не приховує, що від допомоги чоловіків вона ніколи не відмовляється.

"Я ж на цьому собаку з‘їла, мені ж не просто так звичайну людину подавай. Я ж цього чоловіка ще спитаю, я три шкури з нього ще спущу!" - зізналася вона.

Але кохання для Свєти - це турбота, самопожертва і обов'язково гарний секс.

"А в мене не було чоловіків з поганим сексом. У мене було не так багато чоловіків", - стверджує світська діва.

Як виявляється, епатажна Світлана колись взагалі була "домашньою дружиною". Свого ж першого чоловіка вона називає єдиним своїм справжнім коханням і головним уроком для себе.

"Я ніяк не могла від нього піти. Все думала: як бідний Андрюлік буде без мене жити, що він буде їсти, де він буде працювати, хто за ним буде доглядати. Нічого, все прекрасно, за тиждень він уже жив з іншою жінкою", - ділиться особистим Вольнова.

"А в мене не було чоловіків з поганим сексом. У мене було не так багато чоловіків"

Тепер Свєта радить жінкам брати з себе приклад і припинити опікуватися своїми чоловіками.

"Затюкали цих мужиків. Он наші мужики такі, наші мужики не заробляють, наші мужики погано виглядають, наші мужики сексом не вміють (займатися), наші мужики п‘ють пиво!... Ну а хто створює таких мужиків?! Наші мужики розпещені. Ну звісно ж!" - каже Вольнова.

"А от жінка має бути коханкою, господинею, дівчинкою і королевою. Мені, наприклад, в останніх стосунках бракує відчуття себе дівчинкою", - зізнається Свєта.

Рецепт від Вольнової - незалежна жінка, якою опікується чоловік. І такого чоловіка Свєта, як вона каже, знайшла в особі молодшого за неї на багато років Максима. Їхнім стосункам 5 років.

Для Світлани Максим – бойфренд, водій, адміністратор та продюсер в одній особі.

До речі, під час інтерв'ю з Вольновою Максим був у сусідній кімнаті. І розмірковування тусовщиці про місце чоловіків у її житті йому явно не сподобалися. Максим навіть влаштував Світлані скандал.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео і стоп-кадри з відео "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів