Дружина Яценюка: Я - головна скрипка, а він - диригент

1 березня 2012, 14:30

Дружина екс-спікера Верховної Ради Арсенія Яценюка Терезія, здається, аж надто ідеалізує свого чоловіка. Вона впевнена, що їхня зустріч була запланована на небесах.

Жінка зізналася, що Арсеній багато в чому схожий на її тата. І саме це зіграло неабияку роль у перші дні знайомства з чоловіком.

Крім того, Терезія зізналася, що в їхній родині вона є так званою першою скрипкою. Втім, це стосується лише побуту і родини. Адже найважливіші стратегічні рішення приймає все ж таки Яценюк.

Про своє знайомство з чоловіком, про дітей та батьків Терезія Яценюк розповіла журналу "Публичные люди".


За словами Терезії, їхня зустріч з Арсенієм була тим, що називають "коханням з першого погляду".

"Це було кохання з першого погляду, зустріч двох людей, визначена Богом. Арсеній вступив на роботу в банк, а я вже два роки працювала там. Він приїхав з Чернівців. Я йому показувала пам'ятки Києва, ми гуляли містом, спілкувалися, могли за чашкою кави провести дві-три години… Нам було про що поговорити", - згадує дружина політика.

Терезія також зізнається, що Яценюк має багато спільних рис з її татком.

"Ви знаєте, за класикою, кожна дівчина хоче бачити в майбутньому чоловікові свого батька. Я не виняток. Маленькою дівчинкою завжди говорила батькові: "Тату, я виросту - і вийду заміж за тебе". Я вважаю, чоловік схожий на мого батька характером, лідерськими якостями, ставленням до жінки. Саме це я і побачила в ньому в перші дні нашого знайомства", - зауважує Терезія.

Свою любов до татка Терезія спроектувала на Яценюка

Жінка також стверджує, що її чоловік настільки дипломатичний, що зможе її захистити у будь-якій ситуації та без застосування фізичної сили.

"Я ніколи не спостерігала таких ситуацій. Але впевнена, за необхідності він зможе захистити мене і нашу родину. При цьому він володіє дипломатичними якостями і здатний домовитися без бійок", - каже Терезія.

Яценюк у бійку не полізе. Захищатиме родину балачками

Згадуючи початок стосунків з Яценюком, його дружина зізнається, що дуже хвилювалася при знайомстві з батьками Арсенія.

"Звичайно, я готувалася до візиту і, звичайно ж, хвилювалася. Але я настільки любила Арсенія, що вже заочно любила і його батьків. А в подарунок я привезла звичайні київські сувеніри: київський торт і коробку "Вечірнього Києва", - пригадує жінка.

Що цікаво, колись у пресі писали, що Терезія подарувала батькам Яценюка швейцарський годинник та дорогу косметику.

"На той момент я була звичайним працівником банку - я не могла купити швейцарський годинник", - коментує чутки дружина Яценюка.

Що ж до вбрання, то на першу зустріч з майбутніми свекрами Терезія не зрадила офісний дрес-код.

"Мій гардероб складався в основному з ділового одягу. Джинси я практично не носила", - каже жінка політика.

На першу зустріч з батьками Арсенія жінка вдягла брючний костюм

Сам Яценюк, мабуть, не надто готувався до зустрічі з батьками своєї обраниці. Адже у родині, де дві доньки, його одразу ж прийняли за сина.

"Він їм одразу сподобався. У мого батька дві дочки, а в Арсенія він побачив сина. Він оцінив його неординарний розум, їм було цікаво спілкуватися, і тато відразу ж назвав його сином. І називає донині - через 13 років", - запевняє Терезія.

Розум Яценюка, про який так часто згадує його дружина, застосовується у родині лише для прийняття важливих рішень. У всьому іншому головує Терезія.

"Я - перша скрипка, безумовно, в питаннях створення домашнього затишку. Але головний диригент нашої родини - Арсеній. Вважаю, що за такого напруженого життя у мого чоловіка має бути надійний тил. Я вирішую багато питань, що стосуються нашого побуту і розпорядку дітей. Хоча Арсенію потрібно віддати належне: він присвячує дітям весь вільний час. Що стосується всього іншого, то найважливіші рішення приймає саме він", - ділиться жінка.

Незважаючи на те, що Яценюк намагається бути світською особою та спілкується з багатьма жінками, його друга половина не витрачає часу на ревнощі. Тим паче, Арсеній Петрович буцімто не дає приводу.

"Втім, це не означає, що я не розумію або не бачу, що мій чоловік - гідний чоловік і може комусь подобатися. У нашій родині є любов і довіра. Дуже важливо, щоб подружжя довіряли одне одному", - впевнена Терезія.

На запитання, чи не заважає родині політична діяльність Яценюка, жінка каже:

"Перш за все, я вважаю, для сімейного щастя необхідно поважати вибір чоловіка. Якщо чоловік вибрав такий шлях у житті, його потрібно поважати і підтримувати. Це його рішення. Щасливо можна жити і з політиком, і з бізнесменом, і з викладачем, і з представником робітничої професії. Якщо любиш людину, то не намагаєшся його переробити".

Терезія довіряє Арсенію попри увагу інших жінок до нього

До того ж, за словами Терезії, Яценюк любить дарувати та обирати подарунки.

"Він любить дарувати подарунки, любить їх вибирати. Завжди вибирає цікаві подарунки, дуже вдало. Але матеріальні блага не є запорукою щасливого сімейного життя. Найкращий подарунок для мене - це наша щаслива сім'я, наші дві прекрасні дівчинки", - вкотре наголошує Терезія.

До слова, дружина Яценюка стверджує, що вони не мають жодного сімейного бізнесу. Мовляв, не у грошах щастя.

Як відомо, в родині Яценюків підростають дві дочки – Христина та Софійка.

"Я хотіла б, щоб вони відбулися як особистості, чітко розуміли, що не можна зраджувати, що потрібно по-доброму ставитися до людей, з якими ти живеш, працюєш. Мені дуже хотілося б, щоб вони зустріли в житті хороших людей, змогли створити міцні, дружні сім'ї", - розповідає Терезія.

На останок дружина політика згадала і про себе. Жінка зізналася, що полюбляє сучасну літературу та захоплюється американської телеведучою Опрою Вінфрі.

"Подобаються Оксана Забужко, Юрій Андрухович. Люблю класичну російську літературу. Стежу за новинками сучасної зарубіжної літератури. В юності я читала дуже багато і зараз намагаюся продовжувати традицію", - зізначила Терезія Яценюк.

Фото журналу "Публичные люди" , з особистого архіву Яценюків та прес-служби Яценюка з сайту tochka.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів