Блохіна: Я артист та всього досягла сама. ВІДЕО

3 липня 2012, 14:27

Дочка тренера української збірної Олега Блохіна та гімнастки Ірини Дерюгіної, Іріша Блохіна останнім часом пробувалася у різних амплуа, чим викликала скептичне ставлення до себе. Мовляв, лише завдяки прізвищу про неї взагалі згадують.

Втім, Ірина вважає себе артисткою у всьому, що вона робить та впевнена, що усього досягла сама.

Крім того, дружина скандального репера Ларсона не любить світські тусовки, шопінг та гламур.

Про те, як вона потрапила на телебачення та що про це думає її батько, Іріша розповіла в інтерв’ю "Дусі".


Як відомо, під час "Євро-2012" Блохіна була такою собі "дружиною Саркозі" у програмі "Великий футбол". За словами Ірини, вона ретельно готувалася до кожного ефіру.

"Мені зробили сюрприз - запросили на "Футбольний вікенд" виступити, заспівати, для тата. Одразу після цього надійшла пропозиція працювати на каналі "Україна". Крім того, ще два канали запрошували мене на роботу, яка веде схожі проекти. Але саме на цьому каналі була особлива атмосфера, мені захотілося тут залишитися", - розповідає Блохіна.

Ірина обирала серед кількох проектів

"Але я довго думала, тому що брала на себе велику відповідальність, довго готувалася до ефірів. Я хотіла бути впевненою, що впораюся з таким обсягом роботи, що не підведу нікого", - додає Ірина.

Цікаво, що у свої 29 років дочка Блохіна так і не визначилися, чим все ж таки займатися. Іріша одночасно намагається і співати, і працювати на телебаченні, і навіть шити сукні. Втім, вона називає все це одним словам.

"Я артист, все життя була артистом. Це відбивається у всьому", - каже Блохіна.

До того ж батько Ірини, Олег Блохін, схвалює її роботу.

"Він не чекав від мене такого. Знав, що я буду вести передачу, але думав, що це буде якийсь маленький анонс або рубрика. А потім, тижнів за два, подзвонив і каже: "Ти що, ЦЮ передачу будеш вести? З Сашею?" – розповідає телеведуча.

На період "Євро-2012" Блохіна стала напарницею Олександра Денисова

"Він не чекав, що я сама до такого прийду, в його голосі відчувалися і радість, і гордість за мене. Він знав, що мені пропонують різні проекти, але коли побачив результат, то був вдячний", - зазначає Іра.

Після закінчення "Євро-2012" Блохіна збирається їхати на Олімпійські ігри з командою України з художньої гімнастики.

"Після цього я буду готуватися до чемпіонату світу, про відпочинок я навіть не думаю. Я все роблю з великою любов'ю і віддачею, бо забуваюся у своїй роботі. У мене немає часу на відпочинок, але сподіваюся, що день або два на те, щоб "заземлитися", я знайду", - зауважує Іріша.

Блохіна не збирається відпочивати, лише "заземлитися"

Можливо, за щільною зайнятістю донька великих спортсменів намагається приховати очевидний факт того, що у жодній сфері Ірина поки не досягла успіху своїх батьків.

"Я буваю в студії, готуюся до зйомок кліпу, обираю купальники, роблю дизайн костюмів - я постійно зайнята. Для спа-салонів і шопінгу в мене часу немає. Я така, яка є", - каже Блохіна.

За словами Ірини, світські заходи і тусовки – це не для неї.

"Ходжу тільки тоді, коли треба. У мене немає часу, іноді доводиться літати до Нью-Йорка, багато роботи там. Ще я люблю своїх друзів, коли є час, люблю провести час в душевній обстановці. А тусовки і гламур - це для інших людей", - запевняє Блохіна.

Іріша не любить гламур та світські тусовки

Крім того, Ірині треба ще й з чоловіком час провести. Адже з листопада минулого року вона перебуває у шлюбі з Сергієм Ларкіним, або репером Ларсоном.

Блохіна зізнається, що їй подобається творчість чоловіка, але та, яка з'явилася після шлюбу з нею.

"Чесно, мене не було довгий період, і мені складно оцінити його пісні. Для мене важливо те, що є зараз. Він буде творити далі, і це набагато цікавіше, ніж попередня творчість", - зауважила Іра.

Цікаво, що Блохіна збирається написати книгу про те, як Ларсон робив їй пропозицію.

"Їх було декілька, але про це я одного разу напишу книгу, де все детально розповім. Вони були такі душевні, романтичні. Я думаю, про них буде цікаво саме прочитати", - ділиться Ірина.

Іра стане ще й письменницею?

Зараз Блохіна живе з чоловіком та планує переїжджати на інше місце. Що ж до дітей, то їх Ірина планує, але поки не знає, коли саме.

До того ж, якщо в неї буде син, він отримає прізвище Блохін.

"Я нереально ціную це прізвище. У мене їх два: Блохіна і Дерюгіна. Всі досягнення мого батька - це досягнення його матері. Вона привела його на поле, до першого тренера, познайомила з Валерієм Лобановським. Це піт, це праця, з якої починається наш ланцюжок", - відповідає Ірина на запитання, чому вона не взяла прізвище чоловіка.

"Моя бабуся, батькова мама, рекордсменка України. Мамина мама - герой України. Моя мама віддана гімнастиці, вона живе цим. Ми сім'я, яка працею досягла всього. Як можна говорити, що при такому вихованні я користуюся прізвищем?!" – підкреслює Блохіна.

Блохіна наполягає, що не користується своїм прізвищем

"В Америці, наприклад, моє прізвище взагалі не знають, все, що я там зробила - сама. Там мене знають тільки як Ірішу, люди дивуються, коли чують, що я Блохіна. Прізвище для мене несе величезну цінність - це моє виховання, корінь моєї душі. Я пишаюся тим, що я українка, що я Блохіна", - наголошує Іріша.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ЕПІЗОДУ ФІЛЬМА "CICK", В ЯКОМУ ЗНЯЛАСЯ БЛОХІНА:

Наостанок артистка зазначила, що для неї немає кордонів між країнами, адже все це – єдина планета.

"Я ніколи не покидала Україну, я просто навчалася в Америці. Я вважаю, що ми всі живемо в одному світі, для мене немає ані країн, ані кордонів - це все одна планета. Ми всі люди, всі однакові, в кінці дня хочемо одного і того ж", - заявила Іра.

Фото "Дусі", "Медіаняні", телеканалу "Україна", відео користувача Marmuletke з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
камал
"Маленькі зірки": Камалія похвалилася пристрастю дочок до музики та показала їх в образі рокерок

камал

Більше матеріалів