Єгорова годує сина "пишними грудьми" та не поспішає на роботу

9 липня 2012, 16:00

Телеведуча та багатодітна мати Сніжана Єгорова зізнається, що саме зараз отримує насолоду від материнства. 40-річна актриса годує сина грудьми та хоче приділяти йому увагу якомога довше.

При цьому Сніжана підкреслює, що її чоловіка Антін Мухарський – чудовий батько, який допомагає у всьому, що стосується старших дітей. Адже з найменшим Єгорова порається сама.

Про це телеведуча розповіла "Комсомольській правді в Україні".

Минулими вихідними Єгорова провела свою доньку Сашу до Лос-Анджелеса. Дівчина, як відомо, вивчатиме акторську майстерність у школі Лі Старсберга.


Цікаво, що батько Саші, кліпмейкер Семен Горов не надто впливає на долю доньки, бо Сніжана ставить його перед фактом.

"Я ж людина-вулкан (сміється). Зателефонувала і сказала, що за нього все вирішено, потрібно тільки погодитися. І зробити він це зобов'язаний, якщо хоче брати участь в житті своєї дитини і не хоче, щоб я все подальше життя тримала на нього зло", - розповідає Єгорова.

Єгорова не радиться з колишнім щодо дочок

"Семен відвіз Сашу в Америку разом зі Стасею (старшою дочкою). Він поселить дітей в будинок, допоможе адаптуватися. Плюс Америка - країна дивовижних законів. Папа поїде туди, щоб познайомитися з власниками будинку, сходить до школи - позначить себе. Загалом, перші два тижні з Сашею буде сімейний підряд, хороша підтримка", - каже телеведуча.

Сніжана зауважує, що якби не народила сина Ваню, то полетіла б до Америки з дочкою.

"Але син стрімко зростає. Ми вже зрозуміли, що він у нас Ваня-чемпіон і Ваня-богатир! Йому ще немає трьох місяців, а він вже вдвічі збільшив свою вагу: при народженні важив три кілограми, а зараз - трохи більше шести", - ділиться мати 5-х.

Ваня-богатир виріс вдвічі за два місяці

За словами Сніжани, Ваня – дуже спокійна дитина і вже встиг побувати на зйомках.

"Поводився дуже пристойно для двомісячного немовляти. З ним - тільки позитивні емоції", - наголошує Єгорова.

Сніжана розповіла, що спочатку сина збиралися назвати Артемієм.

"В наших довгих сімейних суперечках було вирішено, що він буде Артемієм. Імена всіх наших дітей починаються на "А" І ми не хотіли йти від цієї традиції. Але Ваня народився трохи раніше. І ось я на нього подивилася і зрозуміла, що Артемій до нього не клеїться. Виявилося, що 9 квітня - це день Івана. Вирішили, що це геніально. До нього це ім'я тут же прилипло. Зруйнував традицію", - сміється Єгорова.

Молодший син мав бути Артемієм, а став Іваном

Цікаво, що з меншою дитиною Сніжана порається сама. Вона годує сина грудьми, тому він прив’язаний до неї.

А ось зі старшими нащадками допомагає чоловік Антін.

"Антін - чудовий батько! Він мені допомагає, правда, не з Ванею, тому що це зараз повністю мій обов'язок. Малюк прив'язаний до моїх чудових пишних грудей. А тато взяв на себе відповідальність за старших "немовлят". Він знає, як з ними домовитися: може викупати, нагодувати, одягти, взути і спати укласти. Це головне достоїнство Антіна у моїх очах, за яке можу пробачити йому практично все!" – зазначає актриса.

Єгорова та Мухарський - не лише творчий, а й сімейний тандем

До того ж Сніжана не поспішає повернутися до роботи, бо хоче вдосталь насолодитися цим періодом.

"Хочу насолоджуватися материнством якомога довше! На жаль, кар'єра не дозволяла мені це зробити зі старшими дітьми - Стасею і Сашею. Тоді потрібно було наполегливо і багато працювати. А з молодшими не було так багато молока", - ділиться Єгорова.

Для Сніжани сім’я вже давно стала пріоритетом у житті. І хоча вона не збирається кидати свою професію, вибігати на роботу стрімголов жінка теж не стане.

"Чекатиму проекту своєї мрії. Мого професійного та людського досвіду достатньо, щоб створити проект, корисний для суспільства. Якщо вже виходити на роботу, то хочу вести ток-шоу про сім'ю, дітей, жінок. Буду докладати зусилля, щоб моя мрія теж втілилася в життя", - резюмує телеведуча.

Нагадаємо, п’яту дитину Єгорова народила два місяці тому.

Двох старших дочок Сніжана народила від першого чоловіка Семена Горова, а доньку Аріну та синів Андрія і Ваню – у шлюбі з Антіном Мухарським.

Фото "Дусі", з Facebook Єгорової, фото "Гламурічка", фото з сайту Morkow.com, з сайту "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів