Бужинська вночі жене сечу та не звертає уваги на "гетеросексуалів"

10 серпня 2012, 14:02

Співачка Катя Бужинська має власні оригінальні рецепти краси. Наприклад, вона іноді п’є на ніч пігулку сечогінного засобу, аби зранку виглядати добре.

Крім того, якщо вірити відповідям артистки на запитання прихильників під час он-лайн інтерв’ю на сайті "E-motion", вона плутає значення слів гетеросексуал та гомосексуаліст.

За словами Каті, вона знає таємницю того, як зранку виглядати непогано.

"Виглядати вранці на всі 100 складно всім. Але можу відкрити маленький секрет дівчатам - половина пігулки Діокарба. Це сечогінний засіб. Потрібно випити на ніч. І вранці ви будете виглядати непогано", - ділиться співачка.


Бужинська впевнена, що жінка має виглядати гарно і свіжо всюди і завжди. Тому навіть у повсякденному житті вона з мейк-апом та при параді.

До того ж, Катерині подобається експериментувати, хоча її аудиторія звикла до одного постійного образу.

"Мені подобається експериментувати. Але в мене вже склалася аудиторія, і вони мене хочуть бачити жінкою сяючою, яка палає здоров'ям, сексуальною, м'якою, в той же час темпераментною, і з довгим волоссям. :)" – зазначає зірка.

До слова, за своїм волоссям Катя доглядає особливо ретельно.

"Доглядаю як всі блондинки, найкращі зволожуючі маски. За світлим волоссям догляд потрібен більш дорогий і ретельний", - розповідає білявка.

Такою Катю звикли бачити її постійні фанати

Цікаво, що попри свій образ сексуальної, місцями вульгарної, білявки, Бужинська не погоджується на еротичні фотосесії.

"Залишилося всього кілька співачок в українському шоу-бізнесі, які не робили еротичні фотосесії. Я думаю, за моїми фотографіями можна зрозуміти, що в мене все добре. Але я вважаю, що жінку оголеною має бачити тільки її молодий чоловік. Тоді це цінуватиметься. Мені пропонували зніматися. Але я не хочу. Це не моє", - зауважує виконавиця.

До речі, акторська кар’єра Бужинської могла розпочатися з ролі повії. Втім, вона відмовилася.

"Володимир Данилець пропонував мені пройти кастинг у Москві для серіалу. Але там така була роль, дівчини легкої поведінки. І я вирішила, що це такий відбиток... Багато хто розуміє, що це роль. А багато хто буде асоціювати мене з роллю. Ця роль зовсім не моя. Я, може, не зіграю її правильно", - зізналася співачка.

Катя відмовилася від ролі дівчини легкої поведінки

Під час он-лайн інтерв’ю одна з прихильниць співачки запитала про її ставлення до гетеросексуалів. Однак чи-то Бужинська переплутала поняття гетеро- та гомосексуалістів чи, може, редактори припустилися помилки.

"Як людина православна, ставлення зрозуміле. А як людина сучасна, намагаюся не звертати увагу і не втручатися", - сказала Катя, вочевидь маючи на увазі людей нетрадиційної орієнтації.

Хоча не виключено, що це помилка редакторів або автора запитання

Що ж до відпочинку, то артистка майже усе літо перебуває у Криму та вилітає звідти лише на концерти.

"Я подорожую на концертах. І я рада, що моя робота пов'язана з переїздами. Я не можу перебувати на одному місці, мені нудно. В Україні стільки чудових місць! Я обожнюю Львів. Подобається Одеса, Дніпропетровськ. Кам'янець-Подільський, рідні Чернівці. Я не кажу про Київ! Україна - це рай для туриста", - впевнена Катя.

Бужинська любить подорожувати рідною країною

На запитання про щастя Бужинська відповіла майже філософськи.

"Мені здається, що щастя - це настільки швидкоплинне явище. Якщо людина весь час буде щаслива, вона не буде щаслива", - мовить співачка.

"В артистів часто межують стан божевільної радості, емоційного підйому і стан депресії. Після концерту спустошеність, шкода, що люди розійшлися. І хочеться знову підйому емоційного. Щастя в сім'ї, в дітях, що живі і здорові родичі, і процвітання в кар'єрі", - додає Катерина.

Варто зазначити, що для своєї доньки Бужинська не хоче майбутнього у шоубізі.

"Не дай Боже. Дуже не хочу. Професія співачки нестабільна і складна. Співачці треба бути красивою, талановитою, розумною, знайти хорошого продюсера, повинно бути залізне здоров'я", - зазначає Катя.

"Якщо ви вирішили піти в артисти, перевірте насамперед своє здоров'я. Багато ламаються. У мене таке було в житті, коли вийшла одна стаття в газеті. Я дуже важко це переживала", - розповідає зірка.

Тому Бужинська гадає, що її донька, скоріше за все, буде ветеринаром:

"Вона дуже любить тварин. Динозаври для неї найулюбленіші. Це для мене шок".

Сама ж Катя, попри усі мінуси професії, пишається своєю командою та тим, що вона робить.

"У мене найкраща команда. Талановита бек-вокалістка, чудовий візажист, наш звукорежисер, є ще бухгалтер, концертний директор, водій. Чоловік 15 набереться. Всіх набирала сама. Були і зміни в колективі. Але залишилися найвідданіші, перевірені. Колектив дуже молодий. Всі талановиті, емоційні. Я вас люблю!" – зізналася співачка.

Фото "E-motion", фото з сайту Бужинської, принт-скрін з "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів