Дочка Тарути нарікає на прізвище і хоче бути, як Опра Вінфрі

10 вересня 2012, 17:07

Дочка олігарха Сергія Тарути Катерина мріє бути як Опра Вінфрі, любить розумних чоловіків і бідних звіряток, і затаїла злість на російську силіконову діву Машу Малиновську.

Про це, плани на майбутнє і прізвище тата, одного з найбагатших людей України, Катя розповіла в інтерв'ю "Дусі". До слова, матеріал про дочку президента ФК "Металург" на зазвичай іронічному, із перчинкою ресурсі вийшов на диво цукровим…

За словами Каті Тарути, прізвище впливового батька їй по життю швидше заважає.

"Насправді, мені завжди здавалося, що мені це заважає. Не хотілося, щоб знали, яке там у мене прізвище. Важливо було, щоб мене оцінювали за те, хто я є, а не шушукалися за спиною: "ну, зрозуміло, вона дочка того-то й того-то". Навіть прийшовши на телебачення, я дуже сподівалася, що зможу взяти псевдонім. Але мене всі відрадили: "прізвище гарне, на слуху, залишай!" Залишила", - розповіла дівчина, яка нині працює на телеканалі М1.


Як стверджує Тарута, при прийомі на роботу її прізвище їй не допомогло.

"Ой, та ні, мені здається, що навпаки. Це грає проти мене. Усі думають: "Ой, прийшла. Ще одна мажорка", - зітхає вона.

Дочка Сергія Тарути бідкається, що її вважають мажоркою через тата-олігарха

При цьому дочка олігарха спробувала запевнити, що вона класичною мажоркою не є і заразом похвалила свого батька-трудягу. Мовляв, вона пам'ятає ті часи, коли все було не так чудово

"І я усвідомлюю, що багато людей, які роз'їжджають на "Bentley", далеко не так важко працюють. І взагалі, джерела їхніх доходів не відомі. Для того щоб щось мати, треба працювати. І це все просто так нікому на голову не падає", - видає дочка олігарха.

"Мені, чесно кажучи, шкода дочок і синів багатих батьків, які думають, що вони пуп землі. Завтра у них всього може і не бути, потрібно розраховувати на себе..." – резюмувала гіперсвідома білявка.

Щоправда, як зізналася Тарута, вона не повністю сама себе забезпечує. Тобто таки батьківськими благами користується.

"Ні. Забезпечувати-то забезпечую, я цілком могла б жити на те, що я заробляю, але не буду кривити душею: батьки мені допомагають", - каже вона.

Окрім того, таємнича дочка Тарути, про яку мало що знайдеш в інтернеті, розповіла про свої уподобання щодо чоловіків.

"На особистому (фронті) на даний момент все тьху-тьху-тьху, добре. Мій чоловік не пов'язаний зі сферою ТБ, шоу-бізнесу. Мені взагалі чоловіки з шоу-бізнесу не імпонують, вони якісь інфантильні, самозакохані. А ідеальний чоловік має бути спокійним, сильним, добрим і відданим. І, безумовно, розумним", - впевнена дівчина.

Дочка Тарути не хоче жити на саму свою зарплату і бере те, що батьки дають

Нині ж Катя Тарута працює співведучою програми про світське життя "Ікра". А наприкінці вересня взагалі буде вже вести власний проект про кіно. Як зізнається дівчина, у телесфері вона рівняється на таких динозаврів, як Опра Вінфрі.

"Мені подобаються такі маститі ведучі, які займаються шоу про політику, аналітичними програмами. Наприклад, Євген Кисельов. А от жінок згадати не можу. Знаєш, я з дитинства хотіла бути, як Опра Вінфрі, а не якась Лера Кудрявцева", - заявляє Тарута.

До слова, за освітою Катерина – економіст. Каже, вона закінчила економічний факультет за спеціальністю "Менеджмент організацій".

"Мені завжди хотілося працювати в цьому (телевізійному) середовищі. Коли школу закінчила, промайнула гада вступати на журналістику. Але оскільки в маріупольському університеті немає журфаку, приїхала поступати в Київ. А там закрутилося - і бажання батьків сильно вплинуло на мій вибір. Вони хотіли, щоб я йшла по їхніх стопах, природно. Бачили мене економісткою..." – розповідає дочка Сергія Тарути.

За словами Катерини, ще під час навчання в університеті вона "працювала, практикувалася, стажувалася у всіляких компаніях".

"Сиділа в цих нудних офісах у ділових костюмах і розуміла:" Це не моє. Ну, взагалі не моє". І так прийшла ідея спробувати себе на телебаченні", - визнає вона.

Катрін Тарута: "Я з дитинства хотіла бути, як Опра Вінфрі, а не якась Лера Кудрявцева"

От тільки батьки Катіни в захваті від ідеї дочки не були.

"Не скажу, що вони були в захваті... Я поговорила з ними, привела якісь доводи: адже освіта вже є, я завжди зможу повернутися в цю знайому і близьку сферу економіки, фінансів. Спочатку вони насторожилися, але потім звикли, тепер дивляться регулярно мої програми, дають поради", - каже білявка.

За словами Тарути, аби стати хорошою телеведучою, вона ходила до різних викладачів, відвідувала масу курсів, зокрема, зі сценічного мовлення. Правда, довго мучитися із пошуками роботи на телебаченні власниці олігархічного прізвища не довелося.

"Я не знаю чому, але я цілеспрямовано вирішила, що хочу працювати на М1. Щось у моїй голові клацнуло. Відправила резюме саме туди, потім ходила на багато виснажливих кастингів і тракти. Ось і почала працювати на цьому телеканалі співведучою програми "Ікра", - пояснює вона.

До речі, нещодавно саме Каті Таруті чомусь довірили вести 9-денний марафон в Каннах у прямому ефірі.

"Напевно, тому що мені доводилося бувати на кінофестивалях у Каннах, Венеції, Сан-Себастьяні, Сочі. Тож вони знали, що ця тема мене цікавить і я вже заінтегрована у "тусовку". Я, звичайно, не можу себе назвати професійним кінокритиком, але захоплююся кіно серйозно. О так, ще я добре знаю англійську, а там потрібно було перекладати в реальному часі у прямому ефірі!" – виклала Тарута свою версію, чому так легко в Канни відправили саме її, а не якусь Лєру чи Машу з менш вагомим прізвищем.

Доня олігарха носить джинсу та блакитний лак на нігтях
Якщо когось треба послати в Канни - то дочка Тарути не проти

Як зізнається Катря, їй подобається формат "на диванчику":

"Ось коли були щоденники Каннського кінофестивалю, я просто сяяла. Формат прямого ефіру, коли сидиш в політиці на диванчику, говориш про щось розумне - мені це дуже сподобалося. І я просто загорілася темою кіно знову".

Тож наприкінці вересня Катерина Тарута взагалі стане головною "зіркою" нового проекту про кіно.

"Я його (цей проект) "виносила", ідея моя, пропозиції мої, і, що дуже важливо, вдалося знайти суперкласну команду ... Можу сказати, що програма буде розважальною, присвячена як українському, так і зарубіжному кіно - про поп-культуру в цілому. Впевнена, буде ду-у-уже цікаво…" – анонсувала дочка однієї з найбагатших людей України.

До речі, як додала дівчина, на тусовках їй вже не дуже нецікаво, мовляв, вони однакові і дуже втомлюють, приїлися.

А брати інтерв'ю у зірок на тусовках, за словами Тарути, їй вже легко. Це тільки спочатку було трохи ніяково, а потім звикла. Та й, як каже Катерина, наші зірки поговорити на камеру люблять. Не те що закордонні.

"А ось закордонні зірки - це так! До них потрібно шукати особливий підхід: до однієї панночки довелося залазити просто на сцену, думала тоді, що мене охорона виведе. Але ні, нічого, все вийшло", - ділиться спогадами доця олігарха, якій дещо таки сходить з рук.

Як зізнається Катря, їй подобається формат "на диванчику":

От тільки російська модель і телеведуча Маша Малиновська свого часу Таруту розізлила.

"Пригадую випадок з Машею Малиновською. Вона мене, звичайно, дуже розлютила. Маша обіцяла дати мені інтерв'ю. Я її прочекала до другої години ночі, весь цей час протанцювала - це було однією з її умов. А я тоді ще була на височенних підборах. Взагалі, намучилася жахливо. У підсумку вона просто розвернулася і пішла. Досі пам'ятаю", - зізнається злопам‘ятна Катя.

Окрім телебачення та розумних чоловіків міс Тарута полюбляє звірят. Є навіть інформація, ніби Олексій Ковжун планує робити шоу про тварин за участю Каті.

"Ой, це взагалі моя не хвора, а скоріше, улюблена тема. Я у вільний час трішки допомагаю бездомним тваринам. У мене є три дворняги, які живуть в будинку у батьків. А у мене вдома проживає одна кішечка з вулиці і собачка", - похвалилася білявка.

А про шоу про тварин Тарута поки мріє і дуже хоче. Однак, каже, треба все добре продумати.

Що ж до своїх планів на майбутнє, то дочка олігарха зізнається, що на телебаченні її не заклинило:

"Я не виключаю можливості піти в якусь іншу діяльність, але поки не знаю, що це буде. Я ж розумію, що ТБ - це не назавжди. А може і назавжди. Я відчуваю величезну відкритість світу і володію силами пробувати себе в різних сферах. Хотілося б зайнятися продюсуванням, чимось таким... Однак поки що я щаслива і мене все влаштовує".

Фото Павла Довганя, "Дуся"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів