Єгорова вирізала мішки з-під очей і народжувати вшосте не буде

12 вересня 2012, 11:19

Телеведуча та мати п'ятьох дітей Сніжана Єгорова каже, що вшосте народжувати не піде. А все через вік, на який вона, в принципі, не скаржиться.

За словами жінки, вона завжди виглядала молодшою за свій вік і до пластичної хірургії вдаватися потреби не було. За винятком хіба що одного разу, коли дещо зі свого тіла вона таки вирізала.

Про це ідеться в сюжеті "ТСН. Особливе".

Сніжана Єгорова відзначила сорокові іменини. Як каже жінка, зараз вона щаслива. Відома телеведуча у свої 40 має все: успішну кар'єру, люблячого чоловіка та п'ятьох дітей.


"Ні, я не приховую свій вік. Мені сорок років, у мене п'ятеро дітей. Складно, маючи таку кількість дітей, приховувати свій вік", - переконана Сніжана.

Єгорова має 40 років і 5 дітей, тому вік не приховує

І з життєвими пріоритетами вона визначилася вже давно.

"Я вже давно для себе визначилася, що в мене є два пріоритети: моя робота, і мій дім", - розповідає Сніжана.

Жінок, які приховують свій вік, Єгорова не розуміє. Їй це ніколи навіть на думку не спадало.

"Я завжди виглядала молодше свого віку, тому, мені не доводилося приховувати свій вік. Напевно, я ще не дійшла до тієї кондиції, коли жінці потрібно приховувати свій вік. Хоча, в принципі, я віддаю перевагу дотримуватися європейської традиції: краще благородно старіти, ніж виглядати старою мавпою, яка стрибала-стрибала і загубилася", - каже Сніжана.

У телеведучої два пріоритети: робота і дім. Причому роботу Сніжана назвала першою

Косметикою Єгорова, за її словами користується лише для справи. Це лише на роботі вона - зірка. Вдома віддає перевагу природності.

"Я можу сама собі зробити укладку, зачіску. Але я роблю це не завжди. Якщо передбачається якась зйомка, якийсь великий захід, то, в принципі, я викликаю гримера, і перукаря. Якщо я вже вдома, то я ніколи не... знаєте: "Як це - винести сміття з нафарбованими віями?" - це не про мене", - каже вона.

За словами Єгорової, вона не фанат пластичних операцій. А от мезотерапією користувалася.

"Я років сім-вісім тому скористалася мезотерапією. Так анатомічно склалося, що у мене були мішки під очима. Коли світло падає, їх неможливо приховати. І я ось вирізала під очима ось такі мішечки-жировички. Ось, власне, все, що я робила", - розповідає вона.

Єгорова вирізала під очима "мішечки-жировички"

Загалом же, Сніжаній вистачає легкої дієти після народження дітей, масажу та косметичних процедур.

Фітнес-центри та тренажери - це також не про неї. Телеведуча каже, що качати прес та присідати надто нудно.

"Єдине фізичне навантаження, яке я собі дозволяю, це ось піднімати дітей, колисати Ваню", - каже жінка.

Єгорова запевняє: щасливою жінка може бути у будь-якому віці. Для неї ж головне, щоб коханий був поруч, були живими її батьки та здоровими її п'ятеро дітей.

Замість ходити до фітнес-клубів Єгорова може потягати своїх дітей

До слова, шосту дитину Сніжана Єгорова не хоче.

"Мені 40 років. Я вважаю, що для того, щоб народити дитину, треба дати їй певний базис -здоров'я. А чим старшою людина стає, тим менше вона може дати. Тому я не буду ризикувати", - каже вона.

Як відомо, від першого чоловіка Семена Горова Сніжана народила двох дочок - Олександру та Анастасію.

Другому своєму, нинішньому, чоловікові Антіну Мухарському телеведуча подарувала двох синів (Андрійка та Іванка) і дочку Аріну.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео та стоп-кадри "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів